Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DOS

Как да свалям от You Tube ?

Препоръчан отговор

Опитвам се да тегля клипове от You Tube, но не става. Ползвам даже програмата You Tube Download, но като задам да се тегли, дава процентите, и уж тегли, но после като отворя папката в която трябва да бъде изтеглен самия файл - там е празно и няма нищо изтеглено. Някой може ли да помогне как се тегли от You Tube, или да препоръча някоя програма която е подходяща за теглене ? Благодарности предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това http://ashampoo-clipfinder-hd.en.softonic.com/ .Засега няма клип който да не може да свали от който и да било сайт.

Редактирано от Plomba7a (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз позлвам AnyVideo Converter ... много функции в една програмка :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DVD Video Soft

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тегля с DVDVideoSoft Free Studio - страхотна програма е,и на mp3 може да ти направи клипчето

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Orbit+IE :ph34r:

Май и за FF ставаше...

Или Download Helper Add-on за FF.

Редактирано от jjjjjk (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде кат предлагаме - FlashGot аддона за лисицата да добавя. Пуска се клипа и обикновено в долния десен ъгъл се появява линк за изтегляне на flv-то (клипа). :ph34r:

Редактирано от TheTerminator (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят фаворит за теглене на всякакви файлове без торенти е Internet Download Manager,а за клипове е недостижим,тегли отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят фаворит за теглене на всякакви файлове без торенти е Internet Download Manager,а за клипове е недостижим,тегли отвсякъде.

Така си е :ph34r: :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много Ви Благодаря за изчерпателните отговори и насоки. :cool: Сега ще започна да пробвам всяко едно от приложенията които сте ми написали. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да изтеглиш rtmp стрийм от сайта на BTV тогава :cool: И вече няма да ти е фаворит :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай да изтеглиш rtmp стрийм от сайта на BTV тогава :) И вече няма да ти е фаворит :)

Нещо заяждаме ли се...?Че какво има за теглене от сайта им?Ех,Зайче,когато ти беше на 10,аз вече имах компютър... :cool:

За да не съм голословен,ето доказателство

427560_fr.jpg427562_fr.jpg

Редактирано от jossbomon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moже ли и шотче, колко са големи файловите, които сваля ? :rolleyes:

Че на мен нещо не ми се връзва - филма час и нещо - видеото 2 МВ :)

И аз да не бъда голословна - 1540372M.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, аз тегля с youtube downloader удобна е и тегли клипа с възможно най-доброто качество. А и го прави много леко (в смисъл като мегабайти).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Moже ли и шотче, колко са големи файловите, които сваля ? :)

Че на мен нещо не ми се връзва - филма час и нещо - видеото 2 МВ :laughing4:

И аз да не бъда голословна ...

Ами Зайче,програмата засича клипа преди епизода и затова не можеш да си го изтеглиш.А като ти трябва този епизод,само това ли е мястото откъдето можеш да си го изтеглиш?Има качени епизодите на други места,и то с отлично качество.Недей да искаш абсолютно всичко от една програмка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм, аз тегля с youtube downloader удобна е и тегли клипа с възможно най-доброто качество. А и го прави много леко (в смисъл като мегабайти).

А с коя точно версия теглиш?Защото аз имам youtube downloader 2.5.4 и ми дава някъква грешка.Изтегления клип после излиза без филмов формат и трябва да въвеждам ръчно 3jp или avi.Всъщност като го изтегля, файла винаги е videoplayback а преди не беше така.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...