Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Явно неправилно отваряне А дали в рутъра не е отворен или в защитната стена?

Отворен е и на двете места,   катосъм го правил като по учебник, демек намерих ръководство, за да съм сигурен, че не обърквам нещо :)

Току що спрях защитната стена, пак пробвах порта - пак затворен... Да е от рутера... то там няма какво толкова да объркаш :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

54 е максимална теоретична...

Да, бе. Горното беше теоретизиране на идеален макс. Иначе и overcap като добавиш ъм горните си обяснения и съвсем надолу слиза.

tremal,  пробвай myupnp - търси споделен в нета, защото вече не се предлага ато самостоятелен модул.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ще ми трябва малко помощ, защото не съм убеден какво точно е UPnP. В тази връзка трябва ли да има "човка" в квадратчето в настройката "Пренасочвай UPnP портовете"? И като сме започнали - каква настройка се слага за "Криптиране на протокола" - изключено, включено или форсирано?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай го на форсирано.Аз отдавна ползвам 3.1.2-26740 и съм много доволен-работи чудесно.Не ми товари RAM  и процесор а рутера ми е настроен на автоматик и достига скорост на сваляне 4.5 МБ а на качване до 5.4 МБ.Преди да се деинсталира uTorrent с настройките от контрол панел се запазва файла resume някъде другаде от папката Roaming-uTorrent за да не се налага да зареждаш наново всички тракери от торентите-инсталираш новата версия и с копиране и заместване слагаш файла resume в новата версия в roaming-uTorrent.Така всички торенти пак ще са ти активни в която и друга версия да си инсталирал.Колкото до максималният брой на връзките,с 200 или 400 ще работи в пъти по добре от колкото 2000 или 4000.Преди да копираш файла resume,правиш настройките на новата версия(същите папки като на старата-приложи-О.К) и се излиза от новата версия-копираш файла със заместване и след това стартираш новата версия.

7860738H.png

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай го на форсирано.

Аз май писах преди време - за да е независим utorrent от %userprofile% и да не си играе чове да копира каквото и да е, се слага някъде на несистемен дял utorrent.exe. В папката, където е изпълнимият файл се създава с notepad нов празен файл, който се преименува на settings.dat. При първото си стартиране програма създава останалите фалове и папки. И вече всичко си стои там и дори след преинсталация на ос, стартирането на програмата, започва от там, където е спряна преди преинсталацията на машината.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте, имам питане относно мю-торента, по повод проблем, който ми се появи наскоро.

Беше ми блокирал торент клиента и го деинсталирах и си инсталирах Биткомет.Той тегли два пъти по-бързо, но много ми се забавя интернета, 

Та, реших отново да си инсталирам Мю-торент. Изтеглих си последната версия от Бг-сайт, с препратка към официалния сайт на мю-торент. Когато подкарах екзето, Нода ми съобщи автоматично, че е сложил файл под карантина и ми изскочи съобщение от Firewall-а и избрах Allow access, след което инсталирах програмата. Направила съм го торента да тръгва с уиндоуса и сега, след като той зареди, ми излиза пак съобщението на Firewall-а, с което пак процедирам по същия начин (като излезе съобщението за блокирането, нямаше отметка за частните и за домашната мрежа, само за публичните и му дадох одобрение, без да променям отметките). Та въпроса ми е  - какво иска този мю-торент, слад като уж е изтглен от читав сайт и как да процедирам занапред?

Не уточних -  версията, с която съм сега, е 3.4.2.39744.

Редактирано от nikolbg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та въпроса ми е  - какво иска този мю-торент, слад като уж е изтглен от читав сайт и как да процедирам занапред?

Иска да му влезеш в настройките, и да сложиш отметка на "Add Firewall exception".

Но тъй като в случая е намесен и NOD, препоръчвам следното - деинсталирай NOD и uTorrent, почисти хубаво остатъците и от двете програми, сложи си някоя хубава безплатна антивирусна (препоръчвам Panda Free Antivirus или Avast), и след това си инсталирай uTorrent наново. Като четеш внимателно опциите, които ти предлага при инсталация, и след това му зададеш и подходящите настройки.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях изтеглил професионалната версия на програмата, но постоянно ми излизаха известия от Malwarebytes anti-malware, че блокира злонамерени файлове от един IP адрес и заради това я деинсталирах.Този път изтеглих  програмата от оригиналния сайт безплатната версия, но нещо я блокира и не ми дава никакъв достъп до програмата.!

post-341352-0-05416700-1428684929_thumb.

Редактирано от Georgi.145 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Може ли някой да ми каже как се изтрива група от торент задачи наведнъж?

Редактирано от Alpine Trail (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Може ли някой да ми каже как се изтрива група от торент задачи наведнъж?

кликане на първия, след това натискате и задържате клавиша Ctrl, след това кликове на следващите, които искате да изтриете и след като сте маркирал всичките функцията за изтриване (не знам как е в тази конкретна програма)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маркираш първата задача, натискаш Shift, маркираш последната, натискаш Del. Ако искаш през ред да маркираш, ползвай Ctrl и цъкай по нужните редове..

Упс, кептън, сори.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ctrl се ползва при непоследователност на задачите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От 2-3 месеца, utorrent автоматично започна да зарежда собствената си страница в браузъра (chrome в случея), когато компютъра не се ползва определено време. Това става рядко, около 1-2 пъти в седмицата, но все пак е досадно.

Да подчертая, че това не е някакъв malware, просто нов рекламен приом. Въпросът ми е някой успял ли е да изключи този тип реклама ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш версия 2.2.1 и няма да е с реклами и други "екстри"

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ined написа:

И ще си има други скрити екстри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, ined написа:

С една дума и ти не знаеш, но трябваше да драснеш едно безмислено мнение.

Най-лесното все се гледа...стара версия. Като да ходиш на врачка вместо на лекар като си болен. Да те светна само, че 2.2.1 най-малкото не подържа изрядно торенти от "магнитни" връзки, тъй като опцията беше в ранна разработка все още.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До версия 3.3 utorrentа се инсталира в папка Програмни файлове(86) - има ограничение 330 пиара ; няма проблеми "магнитни" връзки ; няма проблеми с РАМ .

Следващите версии се инсталират в папка Потребител; АРР;Роаминг -  имат ограничение 3330 пиара ; проблеми с РАМ по-голяма от 16ГБ .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже защо не като сваля  нещо  от замунда не качвам редовно като има  сийдъри  !  Пък и свалянето е едно бавно със  10-20 кб/с .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сийдърите вече имат торента, затова не го дърпат. Лийчърите го нямат, затова го дърпат. Ако въпросния торент има само сийдъри, няма на кой да го пращаш, съответно не качваш. Ако сваляш с ниска скорост, може сийдърите да се намират в други държави със слаб интернет или да са поставили ограничение на скоростта си за качване. Възможно е и ти да имаш ограничение на скоростта за сваляне. Ако с всички торенти е така, тогава вече може да търсиш някъде проблем. Провери си скоростта на интернета в speedtest.net примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, badsector написа:

Сийдърите вече имат торента, затова не го дърпат. Лийчърите го нямат, затова го дърпат. Ако въпросния торент има само сийдъри, няма на кой да го пращаш, съответно не качваш. Ако сваляш с ниска скорост, може сийдърите да се намират в други държави със слаб интернет или да са поставили ограничение на скоростта си за качване. Възможно е и ти да имаш ограничение на скоростта за сваляне. Ако с всички торенти е така, тогава вече може да търсиш някъде проблем. Провери си скоростта на интернета в speedtest.net примерно.

Ми видях нямам ограничение на сваляне. От спеед теста получих  13.30 mb/s  download  и   6.73 mb/s upload .   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/16/2017 в 5:38, 3dfx написа:

Да те светна само, че 2.2.1 най-малкото не подържа изрядно торенти от "магнитни" връзки, тъй като опцията беше в ранна разработка все още.

Няма такова нещо. И аз съм с версия 2.2.1, сваля съвсем нормално торенти от magnet линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Mlechko
      Официален уебсайт: BitTorrent Inc.
      Лиценз: $4.95 едногодишен Ad-Free, $19.95 едногодишен Pro
      Ограничения: Адуер реклами с възможност за премахване
      Системни изисквания: XP | Win 7 | Win 8 | Win 10
      Промени: Бележки стабилно издание
      Промени: Бележки бета издание
      Описание: µTorrent е най-популярният торент клиент за изтегляне и споделяне на файлове в интернет, невероятно лека програма, която по функции задминава много от тромавите си събратя. Ефикасна и богата на опции, използва неприлично малко процесорна мощ, памет и място, като същевременно предлага абсолютно всички функционалности.
      Специални функции:
      - Конфигурирана настройка без реклами
      - Компактно приятелско меню по приоритет
      - Изход без таскбар
      - Пълна деинсталация без риск от отворена програма
      - Авто откриване на остатъци по време на инсталация
      - Интерактивност с потребителя да запази торент задачите
      - Обновени флагове (19 Декември 2018)
      - Лист на стабилни тракери (Декември 2018)
      - Списък на известни тракери в търсачката
      - Кожа по избор
      - Ръководство за uTorrent
      Линк за изтегляне: uTorrent_3.5.5.44910.exe (стабилно издание)

• от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
    • от AngryChichko
      Здравейте,
      За първи път ми се случи нещо толкова нелепо като настоящатата яростна битка, която водя за да си върна обратно звука на машината. Всичко започна след като Windows "подобри" аудио драйверите ми довеждайки до тотална загуба на звука; независимо дали ще да е колони или слушалки свързани с преден / заден аудио жак, резултатът е все същия - тишина.  Опитах какво ли не:
      Писах във форумите на Windows  Инсталирах най-новите Realtek драйвери Върнах старата версия на драйверите Рестартирах драйверите от диспечъра на устройства Проверих дали някъде звукът не е mute-нат Махнах подобренията на звука Направих Realtek High Definition Audio по подразбиране в панела "Звук" Активирах Stereo Mix Резултатът е все един и същ. След гореспоменатия troubleshooting, единствено и само ако махна Realtek драйверите имам звук но само от задния аудио жак. Преди всичко си работеше както трябва и сега не знам какво да предприема за да се преборя с този проблем.
      ПП: За да отхвърля всички питанки дали има проблем със слушалките / колоните - тествах на друга машина  и работят идеално. Няколко скрийншота направих за всеки случай. Ако ви интересува какво е дъното, то е ASUS PRIME H270-PRO. Ще съм ви много благодарен за съдействието!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.