Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако си с ХР,свали от тук-http://half-open.com/download_en.htm тази програма Half-open_limit_fix и си промени броя на връзките от 10 на 100.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам Bittorent,малко по-добре е :)

Ми то е същото. Само дето Биторент е известен в USA, a Юторент в Европа.

Юторент е направен на базата на Биторент то е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк към uTorrent 1.8.1

не става ,исках да сваля програмата ,но ми исписва 404 not found нещо от този род

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

решението винаги е 1 и също намалявате броя на едновремемнно свързаните пиъри, слотовете, броя конекции (по желание и броя half-open конекции), ограничавате скоростите и не се занимавате с гимнастики допълнение към предишния ми пост: очевидно доста хора се оплакват от крашове на 16835 днес вече е налична 16850 - в пъти по-стабилна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрчавейте! Публикувано изображение

Имам проблем с програмата uTORRENT 1.8.4,когато е активна и влизам в интернет чакам по 1-2мин за да зареди страница.Щом я затворя(програмата)бързината на нета ми се връща.Четох във форума за подобен проблем но за друга програма,съветите там не ми свършиха работа,разбрах че единственият вариянт е да я преинсталирам.Преди бях с 1.8.1и нямах никакви проблеми.Влязох в сайта но неразбирам английски затова нищо не направих.Обръщамсе към вас с молба да ми каже някой,от къде мога да си я дръпна,да пише на български,и да е описано как става!!!!!

АААА забравих,вярноли е че при всяко добавяне и истриване на програми компа трябва да се рестартира.

ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ! Публикувано изображение

Намалих броя на връзките, не стана,после преинсталирах програмата с по стара версия,същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с ХР,свали от тук-http://half-open.com/download_en.htm тази програма Half-open_limit_fix и си промени броя на връзките от 10 на 100.

Промени ли броя на half-open конекциите както ти писах?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с XP сайтовете с браузера ще се зареждат бавно при пуснат uTorrent.

При Vista/7 не е така.

Зависи от програмата някои искат някои не.

Eми не е от ОС а от сесиите. Моите впечатления са че и на Виста, 7 и XP забавя работата на интернета когато има повече от 30 отпуснати изхдоящи сесии. Проблема се наблюдава повече при Опера и ФФ 3.5 - при ИЕ почти го няма. Изхода от проблема е ако не искате да имате проблем с зареждането на страници, махате ЮТоррент и слагате големия му Брат БитТоррент - 6.2 с който аз в момента също работя. БитТоррент и ЮТоррент в последните си версии са 100% еднакви така че разлика практически в графичния интерфейс и настройката няма. Разликата е това че БитТорент се държи в пъти по стабилно от по малкия си брат и при него няма тези бъгове дето тук обсъждате.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой пробвал ли е как е хавата след пачване на haf-open кънецкиите на Windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи от целта ако целта е да имаш и трафик и браузър, работи ако целта е да вдигнеш трафика, не опира само до half-open

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

зависи от целта

ако целта е да имаш и трафик и браузър, работи

ако целта е да вдигнеш трафика, не опира само до half-open

Целта е да имам приличен трафик, и да имам брауз. И за това питам. Защото откакто смених Мю със БТ имам и 2те, та се чудя дали да оправили бъкиите в Мю

П.с: Трафика може да ми го вдигне доставчика с коригиране на тариафата, на която съм във момента.

Редактирано от prostoaz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем-въпреки че всички файлове са налице,при хеш проверка мю-то намира само част от тях или не намира нищо,т.е. дава ми че торента ми е недовършен,а това не е така.Ползвам 1.8.5 (последната версия) на Windows 7.Някой може ли да помогне?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

провери след хаш-чека (преди да си ги "досвалил") дали файловете работят - ако няма проблеми, всичко е наред понякога и при изчистването на файловете с "чистачки" като CCleaner също може да се получи подобен ефект - но файловете са си там и са свалени понякога стават обърквания нищо страшно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да направя торент файл на един имидж на CD, който е 700 MB, за да мога да го споделя с приятел с по-бавен нет. Но като направя торент файла с uTorrent и му го пратя не можа да се свърже с мен. Какво трябва да се напише в полето "Тракери"? Как да се справя с проблема и има ли друг начин да споделяне на по-големи файлове, на който не му пречи дори единия от двата компютъра да бъде изключен след пускането му да се възстанови трансфера автоматично? Поздрави!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

dc++

kazaa

emule

в тракер се пишат разл неща - зависи къде си го качил

а може ли никъде да не го качвам торента, в никой тракер, директно от компютър на компютър?

не

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а може ли никъде да не го качвам торента, в никой тракер, директно от компютър на компютър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тракерите копи и пейст http://tracker.openbittorrent.com/announce udp://tracker.openbittorrent.com:80/announce и си готов. А при мен файловете са свалени и работят.Какво е решението на проблема?Също така всички торент клиенти ми показват че файловете са недосвалени и дават едни и същи проценти,което не ми харесва.Пробвах с бит торент,бит комет и азуреус и все същото.

Редактирано от achovd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам µTorrent 1.3 и при мен се появи проблем - не знам от кога е и дали винаги го е имало, но сега го виждам.

С реално IP съм, но като тегля торент всички tracker-и ме определя като недостъпен - все едно нямам реално IP...пък и гледам че се свързвам само с хора от tracker-а, който са с реално IP, а с останалите - не.

Попрегледах настройките, намерих една опция в Network Options -> IP to report to tracker - въведох си IP-то, но положението пак е същото - все едно не съм с реално IP.

Само аз ли съм с този проблем и знаете ли как да се оправя?

Проблемът ти е, че си използвал и друга програмка и сега юторента ти се е бъгнал. Деинсталирай го, за да може да възвърне обикновените си настройки :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът ти е, че си използвал и друга програмка и сега юторента ти се е бъгнал. Деинсталирай го, за да може да възвърне обикновените си настройки :)

Глупости на степен n-та. За да си върне настройката на програта е нужно да направи три прости стъпки.

Start->Run->%appdata%\utorrent->изтриване на settings.dat

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с WINDOWS 7 и ползвам utorrent последна версия.От няколко дена съм забелязал че рам паметта от 35% скача до 80,някой път до 95%,и като изключа utorrent спада пак до 30 35%.Бях с Vista и със същата версия на utorrent и въобще програмата не ми е правила подобни проблеми.Има ли решение на проблема и ако има ще може ли да кажете?Ако няма ще можете ли да ми препоръчате друг torrent manager?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с WINDOWS 7 и ползвам utorrent последна версия.От няколко дена съм забелязал че рам паметта от 35% скача до 80,някой път до 95%,и като изключа utorrent спада пак до 30 35%.Бях с Vista и със същата версия на utorrent и въобще програмата не ми е правила подобни проблеми.Има ли решение на проблема и ако има ще може ли да кажете?Ако няма ще можете ли да ми препоръчате друг torrent manager?

За мен най добрата програмка за сваляне си остава FlashGet. И сега съм с нея на 7-та и работи безпроблемно. При сваляне на торенти обаче започва първо да сваля торента..На първото прозорче даваш "cancel" ча на второто "open" и започва да сваля. Поне така е с Internet Explorer. С Mozila няма проблем, ако това може да е се нарече проблем. От самата програмка избираш Disk Cache..за да не ти товари избираш най-малкото - 256. Става от Options. Ето и линк http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=124

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен най добрата програмка за сваляне си остава FlashGet. И сега съм с нея на 7-та и работи безпроблемно. При сваляне на торенти обаче започва първо да сваля торента..На първото прозорче даваш "cancel" ча на второто "open" и започва да сваля. Поне така е с Internet Explorer. С Mozila няма проблем, ако това може да е се нарече проблем. От самата програмка избираш Disk Cache..за да не ти товари избираш най-малкото - 256. Става от Options. Ето и линк http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=124

Еми 10x за отговора! :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко уточнения:

1. Кои програми за сигурност: антивирусна програма, защитна стена и прочее се използват?

2. Каква е версията на Windows 7? Оригинален RTM или кастрена самоделка от торентите?

Защото обикновено utorrent такива симптоми, както при теб.

Аз не съм сигурен, че със смяната на торент клиента нещата ще се оправят. Може да дадеш кои процеси са свързани с utorrent.exe. Използвай Process Explorer (виж каталога на kaldata).

Най-вероятно причината за подобни проблеми са свързани с програмите за сигурност (антивирус и защитна стена).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimi99stavrev
      Здравейте! От скоро живея във Варна и се водя спортна натура. Изградил съм що годе физика без никаква химия, занимавал съм се с много различни спортове, но единственият ми досег със боен спорт беше борбата преси около 10 години и то за  има-няма и месец. Та питането ми е следното- понеже наближавам 20-те и някак си се чувствам дърт за начинаещ, та да попитам по-вещите има ли във Варна школи, които се занимават с дърти начинаещи? Единствените бойни спортове,  които не желая да практикувам са кикбокс, бокс и ММА, все пак главата ми трябва😉. Благодаря, ви предварително!
    • от ТерминалТора
      Здравейте. Имам проблем с лаптоп леново B50-80- напоследък започна да се изключва спонтанно. Лаптопът работеше под Линукс и freebsd ( при последното изключване BSD-то се окъка тотално понеже имах глупостта да го инсталирам на UFS2 файлова система, която е проблемна при power outage-и. Оставих го да поработи за известно време, като бях пуснала конки-то и не забелязах прегряване. Какъв може да е проблема и има ли смисъл да се инвестира в ремонт. Прегледах dmesg логовете и е фрашкано с BIOS errors, нещо което досега не съм забелязвала на нормално работеща машина. Може ли да е планирано остаряване ?  Лаптопът е на 7 години и е интензивно ползван и като гледам май съм му взела животеца. Ако не може да се оправи, дали би могъл поне да се продаде за чаркове ?
    • от moonluna
      Нямам много снимки и видеоклипове в компа, но паметта е доста пълна.  Ще изтрия много папки, но ме е страх да не изтривам нещо важно. Имам няколко програми с голям размер, но не мисля, че само заради това е пълна паметта. Най-много простронство заема папката Program Files.
    • от Lilia Georgieva
      Здравейте!
      Закупих си Amazon Kindle Paperwhite 2018 и имам проблем с разпознаването му от Calibre. Понеже моят лаптоп е на ремонт, а на мъжа ми е много стар и работи с Windows XP, инсталирах Calibre 1.48. Четох някъде,  че трябва да вляза в предпочитания на програмата, оттам get plugins to enhance calibre. Само че оттам насетне нещо не ми се получава. Има поле filter,  в което , ако напиша Kindle, ми излизат няколко неща, но не знам кое трябва да се инсталира. Ако може някой да помогне. Благодаря предварително!
    • от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• Дарение

• Добави ново...