Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

µTorrent - въпроси, проблеми и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Здравейте! Свалих версията 3.1.2. и програмата си подреди файловете по азбучен ред . Със старата бяха по дати . Мога ли да ги подредя пак по дати и как ? Благодаря предварително !

Можеш да си ги подреждаш по всеки признак,достатъчно е да щракнеш с мишката върху него с левият бутон.

Публикувано изображение

Редактирано от mergy_1 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Можеш да си ги подреждаш по всеки признак,достатъчно е да щракнеш с мишката върху него с левият бутон.

Публикувано изображение

Когато свалям файл,е най отгоре . След като се свали се подрежда по азбучен ред . А, аз искам да си остане по дата . Извинявам се на RudeBoy и на mergy_1 , но не мога да оправя нещата . Ако можете обяснете по-подробно ! Все пак Ви благодаря за отговорите !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да местя файловете нагоре/надолу ( не знам защо ) , но и въпросът ми беше по-друг : има ли настройка файловете да си останат по реда на сваляне, нищо повече !?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

еееее от 18 снимки не можа да схванеш че трябва да кликнеш отгоре върху колоната с признака по-които искаш да ги подредиш? кликваш един път на добавен и ги подрежда от първия към последния по дата, кликваш втори път подрежда ги обратно показали са ти даже как да изкараш колоните за дати, ако случайно не ги виждаш - трябва да имат отметки ако искаш и клипче да ти заснемем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, проблемът е следния, когато сваля торрент и го изтрия от списъка в uTorrent има един .dat файл мисля, че беше в папката на сваления файл. Понякога този .dat файл се трие автоматично и отива в кошчето, след като изтрия торрента от списъка, а понякога си седи в папката на изтегления файл. Въпроса ми е има ли начин този .dat файл да се трие автоматично (не да се изпраща в кошчето, а направо все едно го трия с shift+del).

Редактирано от firefoxasd (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Здравейте! Искам да Ви попитам, ползвам последната версия на торент клиента и ми прави впечатление, че някои торенти, не искат или с много зор започват да се теглят. Предимно от The Pirate Bay, но наблюдавам че и от Zamunda има проблеми, въпреки наличието на сиидъри? Изтеглих добрия навремето стар Bitcomet и за секунди започна да тегли с "бясна" скорост от залива торент, който а uTorrent не можах да започна дори изтеляне... Някаква причина, или вече uTorrent не е това, което беше"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да Ви попитам, ползвам последната версия на торент клиента и ми прави впечатление, че някои торенти, не искат или с много зор започват да се теглят. Предимно от The Pirate Bay, но наблюдавам че и от Zamunda има проблеми, въпреки наличието на сиидъри?

Изтеглих добрия навремето стар Bitcomet и за секунди започна да тегли с "бясна" скорост от залива торент, който а uTorrent не можах да започна дори изтеляне...

Някаква причина, или вече uTorrent не е това, което беше"?

Опитай с версия 1.8. Аз не го обновявам и съм много доволен от тази версия. Дано не ти прави повече бели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих последната версия на уторент и при стартирането ми излиза съобщение за някакво обновяване ( прикачения фаил) Четох и свалих уж последния драйвър за чипсета на лаптопа - асус х50 гл ,не стана, четох някъде ,че може би трябва да се ъпдейтне биоса, но в официалния сайт на асус съпорт, има някакви фаилове за биоса ,но не са драйвъри, не знам с какво се отварят въобще . Може ли малко помощ ? http://prikachi.com/images/879/4627879a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

свалете и инсталирайте всички драйвъри от сайта на асус, не само този доб.: там най-малкото версията е 73.06 ако държите да е последна версия, ще трябва да дърпате от сайта на nVidia

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това и съм направил, но с аида ми излиза ,че чипсет версията ми е Nvidia GeForce 8200 M G свалил съм последния видео драйвър и нищо, пак същата работа . Ето ми конфигурацията http://prikachi.com/images/75/4628075y.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е проблема?:

Verde R295 Driver

Version: 296.10 WHQL

Release Date: 2012.03.13

Operating System: Windows Vista, Windows 7

Language: English (U.S.)

File Size: 161 MB

май не прочетохте като ви казах всички драйвъри че Ви трябват

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и какъв е проблема?:

Verde R295 Driver

Version: 296.10 WHQL

Release Date: 2012.03.13

Operating System: Windows Vista, Windows 7

Language: English (U.S.)

File Size: 161 MB

май не прочетохте като ви казах всички драйвъри че Ви трябват

Да, всички драйвъри са свалени и инсталирани още при инсталацията на уиндоуса. Освен на биоса ,някакви ,които не са ексета ,ами ме пита какда ги отвори.Съответно аз не знам как се отварят тези фаилове ,или къде се слагат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от 1 седмица насам имам проблем със свалянето на торенти. Това е именно невъзможността да го правя. По принцип свалям с uTorrent от доста време на сам и не съм имал този проблем до сега. Пробвах и с други програми но резултата е същият. Преинсталирах Windows-a...пак не става. Ще прикача снимка за да видите за какво става въпрос, и ако може да ми помогнете. post-323426-0-99679000-1334221005_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обнови uTorrent до последна версия (3.1.2) и виж дали ще се оправи.

Редактирано от Dancho^94 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При инсталация на торентклиент,винаги се задава като изключение на защитната стена.Гледам,че ползваш по стара версия-ако не е зададено провери в настройките на стената и там го разреши.И между другото-има БГ езиков пакет за uTorrent.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да си в чужбина,ако е така и използваш БГ прокси на браузъра по подразбиране може да има такъв проблем.Или ако имаш програма за сменяване на ИП е същото!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не съм от чужбина, инсталирах новата версия..но резултатът е същия..четох в други форуми и там споменаваха нещо за UPnP портове..и разни такива работи...но съм много "бос" на тая тема и идея нямам за какво става въпрос. uTorrent ми е разрешена програма в Firewall.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един сервиз в настройките дето без него не работи uTorrent.Може да е изключен провери го Background Intelligent Transfer Service и го постави на-started,automatic

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

къде мога да го намеря този BITS (между другото си свалих BitLord и мога да свалям с него, но все пак нека разнищим поставения въпрос) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е..реших си проблема...просто си активирах windows 7 с един активатор и всичко се оправи...усъмних се, че може да е там проблема защото постоянно ми искаше администраторски права за всичко което правих на компютъра си.. така че..ако някой има моя проблем..да пробва това :) Благодаря на всички които ми отговориха и изразиха мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

къде мога да го намеря този BITS (между другото си свалих BitLord и мога да свалям с него, но все пак нека разнищим поставения въпрос) ?

Background Intelligent Transfer Service е един от сервизите който отговаря за прехвърляне на по големи файлове през интернет,без да засяга други приложения.Намира се в /контрол панел/система и защита/административни инструменти/ services/ Background Intelligent Transfer Service/намираш го в този списък и го задаваш- started,automatic !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не успях да се оправя с моя проблем с тия нвидия нетуорк мениджмънт 73.12 Какво ли не преинсталирах от драйвърите ,свалих и последния нфорс,за който пише ,че поддържа уж 73.25 и пак нищо ... Някакви нови съвети ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има един сервиз в настройките дето без него не работи uTorrent.Може да е изключен провери го Background Intelligent Transfer Service и го постави на-started,automatic

това не е вярно, тоя сервиз се грижи за ъпдейтите на операционната система, няма нищо общо с торентите

Background Intelligent Transfer Service е един от сервизите който отговаря за прехвърляне на по големи файлове през интернет,без да засяга други приложения.Намира се в /контрол панел/система и защита/административни инструменти/ services/ Background Intelligent Transfer Service/намираш го в този списък и го задаваш- started,automatic !

http://en.wikipedia....ransfer_Service

Аз не успях да се оправя с моя проблем с тия нвидия нетуорк мениджмънт 73.12

Какво ли не преинсталирах от драйвърите ,свалих и последния нфорс,за който пише ,че поддържа уж 73.25 и пак нищо ... Някакви нови съвети ?

с файуола на нвидия (като го изкараха твърдяха че бил хардуерен и не товарел процесора... глупости на търкала), проблеми с мрежата всякакви, деинсталирай го...

Не, не съм от чужбина, инсталирах новата версия..но резултатът е същия..четох в други форуми и там споменаваха нещо за UPnP портове..и разни такива работи...но съм много "бос" на тая тема и идея нямам за какво става въпрос. uTorrent ми е разрешена програма в Firewall.

UPnP служи за да може торента да си отвори порт във рутера (ако си зад рутер и тази функция на рутера е включена) така може да сийдваш с по голяма скорост, няма нищо общо със скоростта на сваляне

Здравейте,

от 1 седмица насам имам проблем със свалянето на торенти. Това е именно невъзможността да го правя. По принцип свалям с uTorrent от доста време на сам и не съм имал този проблем до сега. Пробвах и с други програми но резултата е същият. Преинсталирах Windows-a...пак не става. Ще прикача снимка за да видите за какво става въпрос, и ако може да ми помогнете.

post-323426-0-99679000-1334221005_thumb.

тази версия вероятно е блокирана от торент тракера - вероятно в нея има бъг с отчитането на upload/download-a и лъже тракера за това колко си качил/свалил.. отделно за да може да сваляш и си сложил лимит на качването, има минимална скорост при която тракера спира да ти дава списъка с клиентите, махни лимита за качване и виж как ще е... отделно акаунта с който стартираш торент клиента може да няма права да пише там (в папката) където искаш да сваляш и дали вътре файловете не са read only... Редактирано от the professor (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване