Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

µTorrent - въпроси, проблеми и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

• 2 месеца по-късно...
  • Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

1. Отидете в Hастройки --> Разширени и променете 2 от настройките:     · offers.left_rail_offer_enabled     · offers.sponsored_torrent_offer_enabled 2. Променете ги на FALSE и рестартирайте торе

Причината е в това че по безжична мрежа скоростите не се достигат напълно, докато при етернет спокойно се достигат теоретичните 100 мбит/с.

Не успях да разбера отговаряш ли на някой или задаваш въпрос? Във всеки случай сам си си отговорил със шота. Махаш отметките на това което не искаш да теглиш а за да видиш цялото име на файла теглиш

Публикувани изображения

Здравейте,

попрехвърлих набързо темата, но не видях нещо по моя проблем, затова ще попитам: някой знае ли каква може да е причината да не мога да ъплоудвам? Отскоро съм с uTorrent, но чак сега обърнах внимание, че скоростта ми на качване не се вдига повече от 50КБ. Ето как изглеждат настройките:

Публикувано изображениеПубликувано изображение

като порт-а съм го описал в рутера да е пренасочен към ИП-то на компютъра ми.

ОС: Windows XP SP3

antivir: ESET Antivirus

Ето още един шот:

Публикувано изображение

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо се налагат ограниченията (или налагат ли се въобще)?

и снимай статус лентата долу и/или раздел тракер да видим какво се репортва

ако си правил настройките на мрежата от тук: Публикувано изображение ги махни и/или ги върни по подразбиране

И моля ви съгласувайте ги тия мерни единици с главни и малки букви,

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройките съм правил ръчно, ето снимката:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Хм, след като малко погугълствах попаднах на официалния им форум, но това което пише там не ме устройва като отговор, защото същите торенти както и други с Bitspirit се качват безпроблемно :(

Редактирано от Bily-79 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като за начало освен ако не ползваш за сваляне в момента магнити, спри DHT - забавя допълнително ъпа, а и идеята му е за даун, не за ъп след тва: не ми отговори кое налага ограниченията? айде скоростта няма да е коментирам - 9 МБайта са достатъчно много, но броя конекции и пийъри? трето: друг торрент клиент може да е меродавен измерител само при 1:1 аналогични настройки 4: иначе на пръв поглед е ясна картинка: силните ограничения в комбо с дхт не оставят място за комуникация с/пиъри от тракера което резултира в грешка

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах на uTorrent защото BitSpirit не лови магнити. Сега спрях DHT, но не знам какви са стойностите по подразбиране за броя конекции и пийъри?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200 50 4 отгоре надолу махни и отметката на ограничавай скоростта за служебен трафик и сложи криптирането на трафика на форсирано (третата опция от списъка) надявам се снимката в подписа ти да отразява твоите скорости ако всички тези торренти са на магнит спирането на дхт ще спре и сийдването им плюс че и сийдването не е толкова елементарно като свалянето - има доста повече влияещи фактори може да си избереш кои колони да се показват в прозореца така че да имаш адекватно инфо колко сийдъри/пийъри има даден торрент а и аз лично не бих оставял толкова много сийдващи се торренти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, и това не помага. Ще се наложи да търся друг торент клиент. А стария толкова ми харесваше, но като не лови магнити - не е модерен ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

От два дни в uTorrent ми се показва някакво feature torrents,предлагащо ми постоянно да тегля накакви си работи.Как да го изгася,че много дразни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с по - стара версия(не знам твоята дали е най - новата)и нямам такива неща. Пробвай да си свалиш друга версия и може да се оправи. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

v.1.7.7 ли беше последната читава че търпението ми се изчерпа и вече нова версия няма да сложа? Мен магнити не ме вълнуват иначе направо щях да сменя клиента. Разгледай qBittorrent.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.filehippo...utorrent/13556/ Свали си тази и не се занимавай със старите и по примитивни версий от времето на хан Аспарух.Сваля и качва много добре.Ако имаш проблем с харда,дефрагментирай го или влез в инструменти и му пусни сканиране и поправяне след рестарт на компютъра.Много голямо значение за скоростта има и с какъв рутер си.Преди време имах TP-Link-1043 ND с три антени и беше гола-вода.Като поработеше малко WLAN забиваше.Закарах го да му направят ъпгрейд но без резултат-работи си добре но пусна ли uTorrent-след известно време WLAN пак забиваше.Смених го с друг нов пак 1043 и пак имах същият проблем-WLAN забиваше а долу в дясно зелената икона беше ту зелена,ту жълта а понякога и червена.Грешката при всички положения беше следната-ШЛЮЗЪТ ПО ПОДРАЗБИРАНЕ Е ЗАТВОРЕН.Голяма глупост от мен два месеца да се занимавам с един скапан рутер.Предният ми Tenda 311 работеше 100 пъти по добре и забиваше не повече от един път в месеца.В крайна сметка от ходене по специалисти се оказа че някои рутери имат несъвместимост с някои компютри-няма логика но е факт.Моят е HP-Pavilion g6.Сега съм с рутер Linksys 160 NL-чудесен рутер,без да забива и вече една година без проблеми-мъките ми свършиха.Свали си тази версия на uTorrent 28326 и виж как ще върви. Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай,и при мен дойде изневиделица и от никъде не можах да я махна-даже пуснах питане в темата за кошчето но нямаше отговор.Има още една долу в ляво но тя се маха от настройките на торент клиента но тази за където питаш,аз след един час ровене не можах да я махна.Накрая деинсталирах торент клиента и пак го инсталирах и тя изчезна.Виж папката където сваляш нещата да няма нещо извънредно дръпнато и стартирано защото при мен имаше.Все пак първо пробвай варианта на Aquaris.

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с у торента - като е включен без значение сиидва или не, интернета ми е става нетърпимо бавен(или изобщо го няма).

Това се случи след като преинсталирах уиндоуса, преди нямах този проблем.

Ако някой нещо отговори, благодарим...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни се ъпдейтва uTorrent до версия 3.2.2 и в началото е добре, като го пусна, но после изписва претоварване на диска 100% и почва да сваля и качва супер бавно около 15кб/с обща скорост. Дайте идея какво да го правя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни се ъпдейтва uTorrent до версия 3.2.2 и в началото е добре, като го пусна, но после изписва претоварване на диска 100% и почва да сваля и качва супер бавно около 15кб/с обща скорост. Дайте идея какво да го правя.

Да се върнеш на предишната стабилна версия (1.8.2 например!)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в настройките на кашето махнете отметките (и трите) на Write out ....

при започване на свалянето пак ще се получава претоварване на диска за малко, но след това ще се нормализира

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с кеша и нищо не стана. Пак е същото. Ще пробвам със стара версия, но как да я кача и да си запазя списъка с торентите. Ако деинсталирам тази сигурно ще се изгубят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с кеша и нищо не стана. Пак е същото. Ще пробвам със стара версия, но как да я кача и да си запазя списъка с торентите. Ако деинсталирам тази сигурно ще се изгубят.

Успях да инсталирам версия 2.0.4 върху сегашната и сега лети и не си изгубих списъка с торенти. Всичко е ОК. Мерси за помощта!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.filehippo..._utorrent/9965/ Не си изгубил торентите защото не си сложил отметката при деинсталирането на торент клиента.Аз изпробвах вече 20 версий и стигнах до извода че колкото е по нова толкова е по зле.Повече товарят диска и след време все по тегаво работят-дори от време на време ми блокират цифрите при натоварване а да не говоря че понякога трудно отварям или затварям страницата на торент клиента-процесорът ми е 2.20 гигахерца.Сега съм свалил най новата последна от старите версий (3.0 RC-4)която е 540 кб.и вече цяла седмица нямам проблем.Пак товари диска но го отпуска веднага а не като новите версий като отиде на 100% и да го държи по 5 минути та да отиде и скорост и всичко.Казвам последната от старите версий защото е 540 кб.Над нея вече всичките са от 600 до 950 кб.Стигнал съм до извода че всичко което е над 540 кб е гола вода.Препоръчвам на всеки тази версия който желае нещо по старо да опита-изтеглянето е горе в дясно. Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Вчера сийдвах в замунда цял ден и теглих, изтеглих около 60 Гб от които 40 са от златни торенти които не отчитат свалено, а само качено, и качих към 180 ГБ сутринта ставам и гледам абсолютно нищо не е отчело нито свалено нито качено, с уторент съм, винаги ми е отчитало, но днес не... На какво се дължи? казаха ми, че на статус трябвало да пише срещу тракера РАБОТИ а при мен е празно. Публикувано изображение

Срещу линка на замунда тракер трябвало да пише РАБОТИ ми каза някакъв модератор затова не отчитало нищо. какво да правя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hrisit D.
      Здравейте!
      Вчера реших да reset-на рутера си. ОК, но всичко се възстанови към първоначалните си настройки. Т.е. интернета ми остана без парола и се върна към предишното си име Vivacom_Net.
      Реших да променя името и да сложа паролата в сайта на Виваком, който е предназначен точно за това. Сайтът е my.contact.bg.
      Отидох в настройките за моята мрежа, но там ми изписа:
      Грешка: Няма връзка с крайното устройство, моля опитайте отново по-късно

Как да оправя това?
    • от mimko
      Купих он-лайн GTA5, как да я прехвърля на друг компютър?
    • от g2l2
      Здравейте,

имам проблем със самоволно рестартиране на нов компютър!

Конфигурацията, взета дословно от тук: https://videosmile.ru/lessons/read/gotovyie-sborki-kompyuterov-dlya-rabotyi-s-video-i-grafikoy-200419.html

(с изключение на захранването!),

е следната: 

Дънна платка GIGABYTE B450 AORUS PRO SOCKET AM4
      Процесор AMD RYZEN 7 2700X 8-CORE 3.7GHZ (4.3 GHZ TURBO), 20MB/105W/AM4/FAN
      Охладител за процесор DeepCool CPU Cooler GAMMAXX 400 – 2011/1150/1366/775/AMD
      Памет KINGSTON HYPERX 2X16GB DDR4 2666MHZ KIT HEAT SINK
      Твърд диск Samsung SSD 970 EVO Plus 250 GB, NVMe M.2, V-NAND, 3400 MB/s / 2300 MB/s 
      Оптическо устройство NO
      Видеокарта PALIT Video Card GeForce RTX 2060 nVidia, Gaming Pro OC 6GB GDDR6,192bit ,DVI,HDMI,DP
      Мрежова карта onboard 10/100/1000
      Захранващ блок FSP GROUP HYPER M 700, 700W, ATX модулно
      Кутия Zalman Case ATX Z3 Plus USB3.0

- - - 

Грешката, която се изписва е следната:  The system has rebooted without cleanly shutting down first. This error could be caused if the system stopped responding, crashed, or lost power unexpectedly.

- - - 

Рестартирането си остава независимо от операционната система. - Уиндоус 10, Убунту.. 

Ще съм благодарна за някакво съдействие, тъй като от компютърната фирма изглежда нямат идея за какво става въпрос.

Вече 2 месеца сме в този филм..

Опитвахме с ЮПС, но безрезултатно.. 
    • от Maluk toshko
      Добър ден! Разполагам с 2 лаптопа, единият е с windows 10, него си го ползвам всеки ден и един с windows 7. Как да ги свържа така, че картината от 10ката да се показва на 7мицата, а аз да си цъкам на 10ката..... Благодаря ви предварително!
    • от Йоан Симеонов
      Здравейте ,имам следния проблем с въздуха от началото на март 2020г. Като искам да си поема дълбоко въздух все едно има клапа, която много рядко се отваря и мога да си поема пълноценно ,все едно целия ми въздух го усещам под гърлото и неможе да влезе пълноценно ,много е кофти почвам да го мисля и се панирам доста ,правих си изследвания кръв,урина ,ходих на уши нос гърло да ми видят гърлото ,счетовидната жлеза си изследвах при белите дробове отделно всичко си изследвах и всичко ми е добре .. чух за една инжекция която е мускулна Флорестан за алергия биха ми я мускулно и точно за 2 дена се оправих ,и после пак ... много е гадно дайте съвет на някой случвало ли му се е нещо такова .. пробвах с валеряни да не е на нервна почва и не е .. на 21 години момче съм .. Прочети още на: Форум | ДРУГИ заболявания | Puls.bg - https://www.puls.bg/forum/50/topic/add
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване