Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

µTorrent - въпроси, проблеми и дискусия (обединена)

Препоръчан отговор

Грешката е пределно ясна. Преформатирайте или конвертирайте флашката на NTFS. Вашата най-вероятно е на FAT32

Може ли да ми обясните как става това,защото не съм много наясно

Може ли да ми обясните как става това,защото не съм много наясно

Готово направих го и стана.Благодаря  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Здравейте.

От доста време не съм имал проблеми с въпросната програма,но след преинсталация на ОС. от 2 дни при стартиране излиза тази грешка

Публикувано изображение

Програмата работи без проблеми т.е. свалям и сийдвам без проблеми,но ако някой знае как може да премахнем въпросната грешка моля сподели,понеже е доста дразнещо.

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталирал си или някое допълнително приложение или някой tools към браизърите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здраваей.

Забравих да спомена,че браузъра е модзила към него съм добавил само ADBLOCK + и Ghostery.

И в Utorrent спирам някои опции,като gui_sgow_plus_upsel offers_left_rail_offer_enabled offers_torrent_offer_enabled

Добавките ги ползвам от доста време и винаги съм изключвал тези опции и не съм имал проблеми.Не мога да си обясна от къде тази грешка.........

Редактирано от Phazer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем - торентите не се свалят изобщо, стоят на етап свързване с пиъри и дотам. Проблемът се оправя, когато рестартирам, и то не винаги, и така ми се налага да го правя постоянно...С windows 7 съм, ако има някакво значение...Някой може ли да помогне?

Редактирано от nymph (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С коя версия и компилация на uTorrent се мъчиш?Цъкни горе в ляво на Помощ и после на последният ред за да видиш.  :(

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.

От доста време не съм имал проблеми с въпросната програма,но след преинсталация на ОС. от 2 дни при стартиране излиза тази грешка

Публикувано изображение

Програмата работи без проблеми т.е. свалям и сийдвам без проблеми,но ако някой знае как може да премахнем въпросната грешка моля сподели,понеже е доста дразнещо.

Благодаря предварително.

При проблема се оказа "дефектирал" dll файл "urlmon.dll" крашваха и други програми с грешка за липсата му...........потърсих в нета за решение на проблема,някаква команда sfc нещо си  и сега всичко е ОК...........Стана, питам и сам си отговарям  :)  ,но ако има и други със същия проблем...........да знаят от къде идва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

....някаква команда sfc нещо си  и сега всичко е ОК...........Стана, питам и сам си отговарям  :)  ,но ако има и други със същия проблем...........да знаят от къде идва

така,както си обяснил няма начин да не си оправят проблема хората :help wanted:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

така,както си обяснил няма начин да не си оправят проблема хората :help wanted:

:D  (моя грешка,трябваше да съм по-изчерпателен) Издирих командата...аз съм със Win7 пътят е следния......натискате старт бутона в полето за търсене пишете cmd отваряте като администаратор и се въвежда следната команда sfc /VERIFYFILE=c:windowssystem32urlmon.dll ...............В моя случай проблема може и да е от това,че бях изключил IE ......на чиста инсталация преди идваха ъпдейти за него,но след последната нямаше.............както и да е.....................за цялостна проверка и поправка на системата командата е sfc /scannow (това се прави само в извънредни ситуации!!!!!!!) преди това се допитайте

Редактирано от Phazer (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)Надявам се да може да ми помогнете :Д преди 1 месец си прейсталирах лаптопа нали всичко е точно както трябва :)

обаче излезна 1 проблем да уточня 3.3.2 ми е версията на Уторрент и така свалям с не повече от 3мб/с а братми който е в другата стая и рутера е до него тои е с настолен компютър сваля с 7 .. от какво може би е това ..убеден съм че не е от интернета защото сме го пробвали едновременно да сваляме и на него не пада повече от 6 а на мене 3 макс..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)Надявам се да може да ми помогнете :Д преди 1 месец си прейсталирах лаптопа нали всичко е точно както трябва :)

обаче излезна 1 проблем да уточня 3.3.2 ми е версията на Уторрент и така свалям с не повече от 3мб/с а братми който е в другата стая и рутера е до него тои е с настолен компютър сваля с 7 .. от какво може би е това ..убеден съм че не е от интернета защото сме го пробвали едновременно да сваляме и на него не пада повече от 6 а на мене 3 макс..

Причината е в това че по безжична мрежа скоростите не се достигат напълно, докато при етернет спокойно се достигат теоретичните 100 мбит/с.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Причината е в това че по безжична мрежа скоростите не се достигат напълно, докато при етернет спокойно се достигат теоретичните 100 мбит/с.

Но преди да прейнсталирам свалях с 5-6МБ/с

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Но преди да прейнсталирам свалях с 5-6МБ/с

Ако и двамата сваляте едновременно, така или иначе почти се запълвате канала от 100 мбит (предполагам че толкова ви е плана), пък и както вече казах чрез Wi-Fi скоростите не са гарантирани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Значи проблемът ми е следният: опитвам се да сваля даден торент от замунда, задавам директория и т.н. и се стига до един момент, в който се свързва към пиърите и след това нищо. Просто си стои на ''connecting to pears''. Какъв може да е проблемът?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте на всички. Искам да разбера какво означават следните опции: (след маркиране на даден торент и натискане на десен бутон) "Премахни"; "Премахни и изтрий торента"; "Премахни и изтрий торента +данните"; "Премахни и изтрий данните" и каква е разликата между тях. Това, което искам да направя, е да спра да сийдвам, а филмите да си стоят в папките в комп ми и да ги гледам по всяко време. Не че имам против да сийдвам, аз сийвам от няколко месеца и дори ми пратиха съобщение от замунда, че съм със статут на супер потребител (каквото и да значи това), но четох в интернет, че след известно време торентите / филмите могат да се трият. И също така четох, че сийдването може да повреди компютъра / харддиска. Т.е. за да спра да сийдвам, трябва да изтрия торентите. Така ли е? Искам обаче да си запазя филмите. Аз преди време бях изтрила един от торентите, но не помня дали беше "Премахни от списъка" или "Изтрий". Този торент не е в списъка ми, а папката с филма е налична и може да се гледа. Понеже прочетох, че имало значение субтитрите, този специално филм няма субтитри. Някои от филмите ми нямат субт, други имат. Благодаря ви предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

за да не сийдваш може само да спреш торент задачата или "премахни и изтрий торента",ако изтриеш и данните изтриваш и това,което си свалил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Премахни и изтрий торента"; "Премахни и изтрий торента +данните"; 

То ти е написано на Български!Теб ти трябва първата възможност,при която се трие задачата само в уторент.След като гледаш филма,можеш да си го изтриваш ръчно,по късно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Ам хота искам да попитам на 1 приятел uTorrent-a му тегли автоматично нещтата му към C: , видях моите настройки и му казах как да направи всичко ,но пак не стана.Влязох на Интерфейс там имаше 1 отметка Не започвай свалянето автоматично, на него не му е отметната и все пак сваля автоматично.Ако може някой да помогне благодаря предварително!   :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-лесното е да ДЕИНСТАЛИРАШ ТАЗИ ВЕРСИЯ И ДА ИНСТАЛИРАШ ПО-НОВА.

Редактирано от saint_jazz (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ам хота искам да попитам на 1 приятел uTorrent-a му тегли автоматично нещтата му към C: , видях моите настройки и му казах как да направи всичко ,но пак не стана.Влязох на Интерфейс там имаше 1 отметка Не започвай свалянето автоматично, на него не му е отметната и все пак сваля автоматично.Ако може някой да помогне благодаря предварително!   :)

в настройките-папки-чекни "поставяй новите задачи в" и си избери папка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цъкаш върху бутона от снимката и си избираш папка от някой дял.После отдолу натискаш-приложи и О.К

.

Публикувано изображение

Публикувано изображение             

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен пример, който за Вас ще бъде много подходящ! От експлорера съм си избрал устройство, на което ще изтеглям и съхранявам всичко свързано с торентите. В случая ползвам устройство D.На устройство D съм си направил Главна папка с название "Торент"Във папка "Торент имам 3 подчинени на нея папки:InputOutputSaveОтваряте торент клиента със менюто си и от настройки избирате "папки"В първият празен прозорец съм посочил  "input" което значи , че всичко ще се съхранява в тази папка до изтегляне на файла.във вторият прозорец съм посочил "output" което значи, че след изтегляне на файла от клиента, последният ще се премести в тази папка за постоянно, докато не бъде премахнат.На третият празен прозорец  "save" съм назначил съхранението на всички торент файлова за съхранение след приключване на изтеглянето. Те ще се намират там, докато вие не ги унищожите или изтриете.След като изтегля малкият торент фаил, последният ми винаги отива в папка "Download"  и затова в четвъртият празен прозорец съм посочил откъде да се зарежда изтегленият малък фаил на торент клиента. По долу ще дам пример, как съм организирал всичко.Така човек никога не се лута да търси нещо, което не знае или е забравил къде е указал да се тегли. Можете да погледнете приложените снимки една след друга: Разбира се торент клиентът предлага и още много удобства, стига човек да се зачете малко и да иска да си направи добра организация на компютъра.Хубаво е всичко да ти е подредено, за да можеш да си откриеш това , което ти трябва само с няколо клика на мишката. Ако компютърът ти е разхвърлян, си гола вода, което се наблюдава в 85% от ползвателите. Предложението не ангажира никой от Вас и всеки може да си направи най- доброто, по негово осмотрение. Успех!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване