Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Ето и от мен пример, който за Вас ще бъде много подходящ! 

Виждам че и ти си изкарал информация за постоянно следене на cpu и ram.Един потребител преди 2-3 дена(голям разбирач)във форума ме опонира(в пост 31 точка 3) че била голяма глупост(измишльотина) и не показвала нищо.Публикувано изображение

Редактирано от KGKulata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам че и ти си изкарал информация за постоянно следене на cpu и ram.Един потребител преди 2-3 дена(голям разбирач)във форума ме опонира(в пост 31 точка 3) че била голяма глупост(измишльотина) и не показвала нищо.

Посочвайте по-точен адрес!  http://www.kaldata.com/forums/topic/224507-%D1%83%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%83%D1%81-7-%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%8A%D1%81%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BE/page-2#entry2806334

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам следния проблем - тръгвам да дърпам някой торент от магнитен линк и след това utorrent забива. Ето едно кратко видео какво става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Имам един въпрос относно последната стабилна версия 3.4.1. Уиндоуса ми е 64 битов, а на тази версия пише 32 бита. Няма такава за 64 бита.Доскоро ползвах една по - стара, мисля 3.3.2. На нея не пишеше нищо, нито 64, нито 32. Тази ще работи ли нормално на компютъра ми. Гледах в интернет, има 64 битови, но стари версии от преди една година. Такава ли да търся ? Във форумите на мюторент не успях да открия информацията, която ме интересува. Ако някой има представа върху този въпрос, моля да сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Виждам че и ти си изкарал информация за постоянно следене на cpu и ram.Един потребител преди 2-3 дена(голям разбирач)във форума ме опонира(в пост 31 точка 3) че била голяма глупост(измишльотина) и не показвала нищо.Публикувано изображение

Ами аз това го ползвам много отдавна и си показва абсолютно всичко, за което е създадена и с нейна помощ без да ми пречи по дисплея си наблюдавам винаги компютъра. Лошото е че от 2006 година няма никакво обновление, но това не и пречи да работи на XP и Windovs 7 без проблем. Настройките са и елементарни. Регулира нивото на звука, наблюдава дисковете с заетото и свободно място, колкото и да се те, отваря и затваря записвачката, следи натоварването на процесора, свободната и заета RAM памет, времето от когато е включен компютъра , интернета - сваляне и качване, следи бутоните на  командите за включване и изключване и още няколко функции. Като имам предвид че представлява лента с ширина по малка от 1 сантиметър поставена горе или долу на дисплея за толкова годиними е помагала много така че просто се е срастла с компютъра и другите два. Другите програмки от този вид не са ми удобни, защото заемат излишно място на дисплея а някои от тях са и твърде големи като размер на екрана - просто пречат.Много съм доволен и я ползвам от как са я пуснали - може би 7-8 години. Тегли се от тук: http://www.statbar.nl/    версия  2.406. Ако имаш въпроси по настройката, ще ти направя шотове на всичко, както е при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте ! Имам един въпрос относно последната стабилна версия 3.4.1. Уиндоуса ми е 64 битов, а на тази версия пише 32 бита. Няма такава за 64 бита.Доскоро ползвах една по - стара, мисля 3.3.2. На нея не пишеше нищо, нито 64, нито 32. Тази ще работи ли нормално на компютъра ми. Гледах в интернет, има 64 битови, но стари версии от преди една година. Такава ли да търся ? Във форумите на мюторент не успях да открия информацията, която ме интересува. Ако някой има представа върху този въпрос, моля да сподели.

Върни се на старата версия, но предварително махни тази и почисти компа. Защо непременно трябва да си с нея, още повече че е 32 битова а вина ти - 64. Аз съм с 2.2 и не съм я сменял не знам от кога. А и много стабилно си работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни се на старата версия, но предварително махни тази и почисти компа. Защо непременно трябва да си с нея, още повече че е 32 битова а вина ти - 64. Аз съм с 2.2 и не съм я сменял не знам от кога. А и много стабилно си работи.

Аз не държа да съм с тази непременно. Просто реших да пробвам новата версия. Значи ако правилно те разбирам старите версии са универсални и не правят разлика между 32 и 64 ? В такъв случай да потърся ли някоя по - стара версия предназначена специално за 64 битов или просто някаква стара стабилна версия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз не държа да съм с тази непременно. Просто реших да пробвам новата версия. Значи ако правилно те разбирам старите версии са универсални и не правят разлика между 32 и 64 ? В такъв случай да потърся ли някоя по - стара версия предназначена специално за 64 битов или просто някаква стара стабилна версия ?

Както си решиш постъпи. Но след деинсталацията изчисти боклуците останали от тази версия. Сложи тази, с която си бил, като по- нова. При добра инсталация и настройки, вярвам , че няма да имаш проблем. Моята е 2.2.1 отдавна и така си карам с нея. Отлично си работи и никога не ми е правила проблем след инсталирането и. Успех от мен!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както си решиш постъпи. Но след деинсталацията изчисти боклуците останали от тази версия. Сложи тази, с която си бил, като по- нова. При добра инсталация и настройки, вярвам , че няма да имаш проблем. Моята е 2.2.1 отдавна и така си карам с нея. Отлично си работи и никога не ми е правила проблем след инсталирането и. Успех от мен!

Ще ги изчистя. Благодаря за помощта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ги въртях няколко пъти всички версий и накрая все се връщам на две от тях.2.2.1-25302 и 3.0.0-25460.Според мен тези две работят най добре.Сега съм с втората и вече новите  не ги експериментирам.Тази 3.4.1 са все още beta но дори и да я направят stable,едва ли ще е по добра от посочените по горе две компилации от мен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите използвам си uTorrent 2.2.1 (25110) от много години но скоро преисталирах на Windows 8.1 преди си бях с Windows 8 и когато накичих програните и рекох да исталирам uTorrent опа дава някаква грешка и неиска да се исталира.Какво може да е това.

post-193634-0-79815300-1396795612_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите използвам си uTorrent 2.2.1 (25110) от много години но скоро преисталирах на Windows 8.1 преди си бях с Windows 8 и когато накичих програните и рекох да исталирам uTorrent опа дава някаква грешка и неиска да се исталира.Какво може да е това.

Този прозорец се появява при доста хора които решат да инсталират по стара версия.Според мене от известно време uTorrent може би имат проблем или умишлено не дават да се инсталира по стара версия.Аз бях доста време с 3.0.0 и я деинсталирах(голяма грешка) и не можах да инсталирам нито една друга по стара.Първо махнаха кожите а сега вече и старите версии(поне за сега).Първата която може да се инсталира това е 3.2.2 и на горе до 3.4.1 или казано на кратко-само рекламните от първата до последната-от 3.2.2 нагоре.Всички по стари от 3.2.2 на долу поне за сега са "забранени".Цяло чудо е че все още в разширените настройки имат опции за спиране на рекламите. :huh:

п.п.Днес успях да инсталирам по стара версия.Или uTorrent са си оправили проблема или защото деинсталирах рекламната версия 3.2.2 без отметка за премахване на настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес по невнимание от непознат сайт за субтитри ми се лепнаха,някакъв браузър,туулбар и това нещо: iLivid Download Manager.Веднага изтрих новия браузър,туулбара и всички остатъци които открих.Забелязах,че в папката Download  където са 

торентите на филмите иконите на uTorrent са станали бели,а под името на филма пише iLivid Download Manager.

Когато реших да сваля филм ми излиза съобщение,че файла(демек новия)няма програма.

ОС Windows 7

RAM 6gb  HDD 1tb

Антивирусна  Microsoft Security Essentials

Моля,някой,ако е запознат с проблема да помогне,че не съм на ''ТИ'' с компютрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,днес по невнимание от непознат сайт за субтитри ми се лепнаха,някакъв браузър,туулбар и това нещо: iLivid Download Manager.Веднага изтрих новия браузър,туулбара и всички остатъци които открих.Забелязах,че в папката Download  където са 

торентите на филмите иконите на uTorrent са станали бели,а под името на филма пише iLivid Download Manager.

Когато реших да сваля филм ми излиза съобщение,че файла(демек новия)няма програма.

Инсталирал ти се е друг торент клиент с видеоплеър ЛИНК  затова и файловете от зелени са ти бели.Трябва да го деинсталираш от контрол панел и пак да си инсталираш uTorrent и ако държиш старите файлове да са активни-да ги заредиш отново от торент тракерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето резултатът от проверките;

AdwCleanerS0.txt

MBAM.txt

JRT.txt

uТорента се оправи след сканирането на AdwCleaner

Редактирано от sabljra (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес имах проблем с Utorrent. Доста гледах в нета, но нищо не помогна... И най-накрая го оправих :) . Не беше зареди сийда. Пиша темата, защото може да има и други с този проблем. При мен, когато започнах да тегля си стоеше на 0,0 и заглавието на торента беше в сиво ( откадето и да го изтегля ). Та проблема се оправя когато торента е пуснат и натиснете ,, Спиране на торента ,, в лентата най-горе и след това натиснете десен бутон на торента и избирате ,, Форсиран старт ,,. Изчаквате и торента започва да се тегли. Изглежда просто, но когато гледах в нета за подобен проблем нямаше.. и затова пиша тази тема за хората с подобен проблем. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добрия начин е да преинсталираш Utorrenta 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си версия 1.8.5. Много стабилна и не товари излишино компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добрия начин е да преинсталираш Utorrenta 

Че кой инсталира uTorrent - сваляш utorrent.exe някъде извън системния дял. Правиш с notepad един файл settings.dat при utorrent.exe, стартираш utorrent.exe, правиш му настройките за папките, рекламите и други такива. И си ти. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз затова съм го написал - за да може utorrent  да се възстановява , дори и след преинсталация на Windows - после само го палиш и му оправяш асоциацията и старите торенти са си вътре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос за utorrent, версия 2.0.2, Windows 7. Без да искам чукнах актуализация, после правих възстановяване до предишна точка /налагаше се по друг повод/. Оттогава част от настройките ми са на английски, независимо от това, че съм свалила езиковия пакет и го сложих в директорията на програмата и настройката е за български.  Свалих езиковите пакети за 2.0.1 и 2.0.2 от замунда, както и езиковия пакет от официалния сайт и замених файла, отмених възстановяването на системата, но положението е същото.Не искам да актуализирам - тази версия ми е удобна, просто искам да ми се оправят настройките. Нямам спомен преди възстановяването на системата 2.0.1 ли беше или 2.0.2 /инсталационният ми файл е за 2.0.1/.Някакви идеи как да го оправя?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Езиковият пакет се поставя в User->AppData->Roaming->uTorrent, след което трябва да се рестартира торент клиента. След рестарта би трябвало да стане на бг интерфейс.Ако ли не е, влизаш в настройките и задаваш Bg lang.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Езиковият пакет се поставя в User->AppData->Roaming->uTorrent, след което трябва да се рестартира торент клиента. След рестарта би трябвало да стане на бг интерфейс.Ако ли не е, влизаш в настройките и задаваш Bg lang.

Сигурно няма да ми повярваш, че го четох това и няколко пъти го правих, включително изтрих всички други файлове /.dat, .old и т.н./ от въпросната папка и пействах файла и рестартвах, но не ставаше, но току-що пейстнах отново файла за 2.0.1 от Замундата и се получи.

Много ти благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ ? С uTorrent съм и не мога да сийдвам. Пробвах какво ли не (преинсталиране на програмата, смяна на програмата, други версии и т.н.), но нищо не помага. Имам рутер като дам на (долу в дясно на програмата) за проверка на порта всичко е ОК. Въпреки това съм разрешил порта и в настройките на рутера. Пробвах и само с кабел и пак нищо.Долу в дясно където е статуса на връзката не е зелено тикче (само от време на време), а жълт триъгълник с удивителен. При теглене нямам никакви проблеми, само със сийда. Как да го оправя и от какво може да е ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от WhiteDevil 5
      Добър ден имам следният проблем - въпрос имам Активна аудио система 5.1 ,като включа субуфера който е активен и захранва тонколоните се чува постоянно  шумене без значение дали е намален субуфера или е усилен докрай.. само когато го цъкна на Mute   нищо не се чува ...шумът е от с субуфера изключвам колоните ,но си продължава шуменето от него. (жужене) не е от кабелите ... Сменени са всичките . Към какво да се насоча ,защото е супер дразнещоо това ...
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер колеги имам голям проблем с колата Volvo V40 надявам се някой да знае решение за проблема !!! Първо отказаха всички прибори на таблото,майстора отстрани проблема на следващия ден ми отказа централното заключване,радио,платфони.Майстора ми препоръча да търся друго табло,намерих друго табло майстора го монтира и нещата си останаха същите.Какво да правя от тук нататък?Къде може да е проблема ако не е от таблото? Благодаря Предварително на всички които съдействат за отстраняване на проблема
    • от georchev
      Здравейте! На скоро си преинсталирах Linux-a и сега не мога да си вляза в акаунтите в Gmail ! Сигурен съм в паролите,защото през страницата на google няма проблем! Какво може да е това чудо? Проблема е от една седмица,тогава го преинсталирах. Помагайте!  Благодаря 
    • от acidoctor
      Здравейте съфорумници! 😀От около 2 седмици бойлера ми издава шумове наподобяващи работещо моторче. Чел съм за бълбукания и свистене но за такъв не съм чел, още😍Казаха ми, че е котлен камък. Някои да се е сблъсквал с нещо подобно или да знае от какво е? 
    • от peekmemf
      Здравейте, днес си купих нов лаптоп HP Omen 15. Инсталирах му Windows 10, но когато цъкна долу на иконката за wifi не излизат никакви мрежи. Единственото, което излиза е това от снимката. Някакви идеи как да го оправя? Благодаря предварително! 

• Дарение

• Добави ново...