Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Отглеждане на котка в буркан? Аз съм потресен

Препоръчан отговор

http://www.bonsaikitten.com/bkintro.html

Вижте каква е новата мода, просто нямам думи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм шокирана...ама какви ли не откачалки на този свят :yanim:

Редактирано от ISSABELA (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас! Само какъв болен мозък трябва да си за да измислиш такова нещо! Трябва да си спихопат! А какъв човек трябва да си, че да си купиш котка в буркан...

Това нещо го видях преди няколко дена в един друг форум с молба да хакнат този сайт. Там беше обяснена и цялата технология - как още като малки котенца ги вкарвали в тези буркани и как им биели инжекции за да не получават мускулни гърчове. Ужас...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горките котенца!!! :) Моето коти стои постоянно при мен, а вечер спи при майка ми на леглото.. представям си да замени това с някакъв си буркан! Ужас! Не бих го позволила! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е възможно най-отвратителното и абсурно нещо което съм виждала от доста време. И се моля да не е истина... ужас

Това са някакви съдисти и откачени хора, които нямат какво да правят sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях попадала на нещо,което да ме потресе така,както го направи този сайт.Просто нямам думи.Отвратителна история.

Авторите на тази гнусотия дали са се замисляли,как ще се почувстват самите те в подобна ситуация?!?

:down::):down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютни измишльотини от страна на автора на тази страница! Трябва да бъде осъден за това насилие над котките. Що за олигофрения е да отгледаш коте в буркан? Нима то няма нужда от грижи - нима няма правото да се движи и да не живее като растение. Опитах се да намеря поне малко място за коментар - книгата им за гости не е въобще книга за гости! Пишете на имейл и ако кажете нещо добро - само тогава публикуват съобщението. Идеше ми направо да ги напсувам по имейлите, но като въздържан и възпитан човек не го направих. Просто трябва този луд да бъде арестуван и затворен доживот!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е отвратително,садистично и е направено от изключително елементарен човек,който иска да се направи на интересен и просто избива комплекси! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Initial insertion, kitten was injected with 2mg equivalent dosage of Valium via Ketamine after 12 hr fasting regimen. Notice pre-drilled side hole for ventilation/feeding tube.

Що за глупост?!В буркан се слагат краставици,туршия,месо ако щете,ама не и живи същества!Той братовчед ми дори си гледа паячето в аквариум,а не буркан.Ах,как ми се иска някой от тези съдисти дъ бъде напъхан в буркан,като са го наблъскали преди това с валиум или там каквото е.Отвратително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Initial insertion, kitten was injected with 2mg equivalent dosage of Valium via Ketamine after 12 hr fasting regimen. Notice pre-drilled side hole for ventilation/feeding tube.

Що за глупост?!В буркан се слагат краставици,туршия,месо ако щете,ама не и живи същества!Той братовчед ми дори си гледа паячето в аквариум,а не буркан.Ах,как ми се иска някой от тези съдисти дъ бъде напъхан в буркан,като са го наблъскали преди това с валиум или там каквото е.Отвратително!

<{POST_SNAPBACK}>

Права си! :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто трябваше да е номер, невъзможно е, живо същество да оцелее в такова положение и въобще такъв сайт да съществува, ако това откритие беше истинско, че с инжектиране на нещо си - човек или животно може да живее в кутия и да приеме формата на кутията biggrin.gifbiggrin.gif

Страшна гавра се е получила обаче :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакви хора има - какво ли не правят за пари...все пак една котка няма да оцелее в един тесен буркан !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване