Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет!Надявам се тук да намеря отговор на моя проблем.Имам лаптоп MSI VR630X .Купих го без операционна система,но от магазин (все още е в гаранция).Сложих му Виста Ултимейт и си работеше нормално,с изключение на това че доста си позагрява (Атлон процесор).Биоса е доста поорязан.От известно време се появи проблем - когато дам рестарт машината си гаси нормално,стартира и зарежда до логото на уиндоуса,след това без каквото и да е съобщение - лаптопа загасва напълно все едно съм дал шътдаун...Надявам се ,че ще се отзовете на молбата ми за помощ.Благодаря Ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да го отваря, защото е още в гаранция... носи го в магазина да ти го сменят или в сервиза на MSI :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не съм голям специалист,но бих те посъветвал това:сложи един еверест(може би прегрява).вземай мерки ,докато е още гаранционен.т.е.можеш да последваш по горния съвет-7цата е в пъти по лека от вистата.но почистването трябва да се направи в сервиз,за да се спази гаранцията.успех и поздрави!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще си береш грижи с тва MSI, ама дано като цена е добре, че другото е зле.Карй го на сервиз направо. Много си се прецакал с покупката. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.Явно ще потърся сервиз за това.Нямаше как - взех го за жената,така- на бързо.Моят е Сони Вайо и няма и наченки за подобни проблеми :offtopic_s:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване