Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

От къде да купя Windows Vista SP2 64 Bit

Препоръчан отговор

Здравейте! Ще ви помоля ако знаете да ми дадете линк на някой сайт (онлайн магазин) да може да си поръчам с доставка чрез интернет, диск с Windows Vista. Аз намерих няколко но са със различна цена, а мисълта ми е да ме упътите там където ще срещнали че е най-евтино.

(Сайта (онлайн магазина) да е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО Български)

Версия на продукта която искам да си купя на оригинал: Microsoft Windows Vista Ultimate (със вграден Service Pack 2) 64 Битова.

Благодария много предварително! :)

Редактирано от helia_grekova (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще ви помоля ако знаете да ми дадете линк на някой сайт (онлайн магазин) да може да си поръчам с доставка чрез интернет, диск с Windows Vista. Аз намерих няколко но са със различна цена, а мисалта ми е да ме опътите там където ще срещнали че е най-ефтино.

Версия на продукта която искам да си купя на оригинал: Microsoft Windows Vista Ultimate (със вграден Service Pack 2) 64 Битова.

Благодария много предварително! smile.gif

http://www.microsoft.com/bulgaria/partners/cityPartners.mspx

Редактирано от ASUS K50IJ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Ще ви помоля ако знаете да ми дадете линк на някой сайт (онлайн магазин) да може да си поръчам с доставка чрез интернет, диск с Windows Vista. Аз намерих няколко но са със различна цена, а мисалта ми е да ме опътите там където ще срещнали че е най-ефтино.

Благодария много предварително! :)

Oт аптеката,как откъде... Навсякъде из големите магазина: Мултирама,Технополис,метро и т.н.,да не говорим че и от интернет може да си я поръчаш,но според мен това са много излишни пари и то за Виста,поне да беше за 7.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее Благодария ти много! Не съм знаел че във Видин имаме патнъори на Microsoft. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее Благодария ти много! Не съм знаел че във Видин имаме патнъори на Microsoft. :)

Ами винаги можеш да гледаш всайта на майкрософт за въпроси

Винаги оригиналното е най-хубаво пред пиратскотоwhistling.gif нищо че струва много blink.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oт аптеката,как откъде... Навсякъде из големите магазина: Мултирама,Технополис,метро и т.н.,да не говорим че и от интернет може да си я поръчаш,но според мен това са много излишни пари и то за Виста,поне да беше за 7.

Брат признай си че си прочел само заглавието на темата :) ? Нали споменах че знам няколко магазина но са с различна цена и мисълта ми е след като закупя този лаптоп > http://www.technopolis.bg/b2c/b2c/display/(xcm=bulgarian&cpgsize=10&layout=7.0-1_1_70_81_83_73_6_9_82_91_80&uiarea=3&carea=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9&cpgnum=1&citem=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E94C3FE14B55E8674692FF40B4010F2C31)/.do?rf=y# и после ще си закупя и Vista от събраните от мен до тогава магазини или онлайн магазини където е най-ефтино.

А до колкото до Windows 7 страшно ме дразни дизайна му и съм си свикнал с Vista. (Това е мое мнение за мене си)

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат признай си че си прочел само заглавието на темата :) ? Нали споменах че знам няколко магазина но са с различна цена и мисълта ми е след като закупя този лаптоп > http://www.technopolis.bg/b2c/b2c/display/(xcm=bulgarian&cpgsize=10&layout=7.0-1_1_70_81_83_73_6_9_82_91_80&uiarea=3&carea=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9&cpgnum=1&citem=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E94C3FE14B55E8674692FF40B4010F2C31)/.do?rf=y# и после ще си закупя и Vista от събраните от мен до тогава магазини или онлайн магазини където е най-ефтино.

А до колкото до Windows 7 страшно ме дразни дизайна му и съм си свикнал с Vista. (Това е мое мнение за мене си)

Е к'ъв е смисъла да купуваш Виста, като я има инсталирана на лаптопа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Е к'ъв е смисъла да купуваш Виста, като я има инсталирана на лаптопа?

1. Има Windows 7 на Лаптопа, то си пише! Къде я видя тая Vista ?

2. Дори и да беше с Vista щеше да е с Home версията а аз искам Ultimate.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Има Windows 7 на Лаптопа! Къде я видя тая Vista ?

2. Дори и да беше с Vista щеше да е с Home версията а аз искам Ultimate.

Ами, явно е трябва да погледнеш по-внимателно. Да хоум версия е, но аз не виждам, какво толкова те блазни ултимейт, ама щом имаш да даваш пари на вятъра, си е твоя работа.;-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, явно е трябва да погледнеш по-внимателно. Да хоум версия е, но аз не виждам, какво толкова те блазни ултимейт, ама щом имаш да даваш пари на вятъра, си е твоя работа.;-)

Няма никва Vista на тоя лаптоп! Я снимай снимка и очертай с пейнта къде я видя в линка ми на лаптопа.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами жената сама си знае какво да купи

На мен ми харесва 7 от виста или експи но нанего му харесва виста а не 7 ЛИЧЕН ИЗБОР ИМА МОМЧЕТОа не да слуша другите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами жената сама си знае какво да купи

На мен ми харесва 7 от виста или експи но на нея и харесва виста а не 7 ЛИЧЕН ИЗБОР ИМА ЖЕНАТА а не да слуша другите

Благодария за разбирателството но аз съм момче.

За да не ме мислиш за обратен :D Харесвам такова момиче и за това съм с такова име. :)

Ами това какво е? 46437015.th.jpg

Ще ме убиеш (rofl) Oперационна система: WINDOWS 7 HOME PREMIUM

А ти каза че има

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM :D

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземи си купи вместо Vista един SpellCheck или още по-добре уроци по български. Просто ме убиваш с това "купа, мисалта, опътите, ефтино...."

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодария за разбирателството но аз съм момче.

За да не ме мислиш за обратен :D Харесвам такова момиче и за това съм с такова име. :)

Ще ме убиеш (rofl) Oперационна система: WINDOWS 7 HOME PREMIUM

А ти каза че има

WINDOWS VISTA HOME PREMIUM :D

Ами от бързината, не видях че е 7...Хората му дават злато, той сребро търси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Вземи си купи вместо Vista един SpellCheck или още по-добре уроци по български. Просто ме убиваш с това "купа, мисалта, опътите, ефтино...."

Добре де > Купя, Мисълтa, упътите* допуснал съм грешка, при всеки се случва няма нужда да се пресмиваш!

Ще редактирам поста!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега да стане ясно МОМЧЕТО иска да си купи windows vista SP2 64Bit и пита от къде да купи, а не кой е по добър или друго за да се намираме на коментари и да удължаваме темаа до безкай

Значи то си купува лаптоп с 7 но иска да даунгрейдва до виста защото windows 7 home premium НЕ МУ харесва и затова иска windows VISTA ULTIMATE SP2 64Bit

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A ти не се присмивай на другите на грешкитезащото и ти не си цвете за мирисане кой знае колко добре знаеш български и веднага човека сбъркал ти започваш да му правиш забележка

ПЪРВО ВИЖ СЕБЕ СИ ПОСЛЕ ДРУГИТЕ!!!!angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега да стане ясно МОМЧЕТО иска да си купи windows vista SP2 64Bit и пита от къде да купи, а не кой е по добър или друго за да се намираме на коментари и да удължаваме темаа до безкай

Значи то си купува лаптоп с 7 но иска да даунгрейдва до виста защото windows 7 home premium НЕ МУ харесва и затова иска windows VISTA ULTIMATE SP2 64Bit

Да, точно така и за това събирам линкове със български онлайн магазини че когато дойде момента да я закупя, ще я закупя от там от където ми е най-евтино. Макар че според мен ще е най-евтина Vista тук > http://www.microsoft.com/bulgaria/partners/cityPartners.mspx

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

На личния ми лаптоп има ВИСТА /някоя си версия, ХОУМ - най-вероятно/ защото така го закупих и от тогава не съм го пипал /не пипам лицензирана операционна система само за спорта/.

На служебния ми лаптоп има 7-ца /така ми го дадоха инсталиран/.

Като цяло 7-ца се държи по-добре, по-стабилно /с ВИСТАта не съм имал проблем/ и машинката работи по-бързо и леко от личния ми лаптоп.

Лично аз бих дал глас за 7-ца - отзивите са му по-добри, а с дизайна много бързо ще свикнеш и няма да ти прави впечатление, защото с хубавите неща бързо се свиква и трудно се отвиква.

Поздрави,

А3

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

200лв за оригинална виста? Момчето не знае какво иска. Или много сериозно се е заблудило. Дори от микрософт признават че бозата Виста е най-големия им провал. Самостоятелно на idle взима 600мб рам??? А Ultimate може би и повече. Визията на виста и 7 е почти, да не кажа идентична с виста (с изключение на taskbar). Целия свят се вайкаше и масово хората искаха да се върнат от Виста на ХР..(дори много го направиха) - какво ли говори това? Въпрос на време беше да я изтеглят от пазара...

Истината е че при 7-та няма чак толкова много подобрения от Виста с изключение на най-важното - МНОГО ПО-МАЛКО ТОВАРИ КОМПЮТЪРА. С включените аеро ефекти (който са дори малко повече от Виста) взима очарователните 300мб рам!!! От 300 до 600+ вие направете сметката... Е да, не е много ако имаш 4гб, но все пак се питам не е ли малко рано за сегашните компютри самата ОС да ти взима толкова много рам?? И то както се оказа за нищо. Просто трябваше да я пуснат набързо...И тя се оказа голямо разочарование. Назад към ХР. И аз бях с ултимате..но при 2гб рам да ми забива на WinAmp...Не за ХР, стана ми мъчно за WIN95... 7та е просто по-добрата версия на Vista ...Видя се че е можело и по добре да я "напишат" ако са имали малко повече време.

Заключение: Момчето щом иска да си купи Vista прав му път. Да беше друго да му го .... То акъл

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, точно така и за това събирам линкове със български онлайн магазини че когато дойде момента да я закупя, ще я закупя от там от където ми е най-евтино. Макар че според мен ще е най-евтина Vista тук > http://www.microsoft...tyPartners.mspx

Ами да това е направо от сайта на М$ и наистина ако ще бъде най ниска цената там ще бъде.

А и по другите магазини не ги знаеш откъде ги имат windows и те и дали са официални партньори

ЖЕНАТА СИ ИМА СВОЙ ИЗБОР НЕ РАЗБРАХТЕ ЛИ??

КОЛКО ПО ЕДРО ДА ВИ ГО НАПИША???

АКО ВИЕ ХАРЕСВАТЕ ВИСТА А ПЪК ВИ СЛОЖАШ 7 ЩЕ БЪДЕТЕ ЛИ ДОВОЛНИ???

200лв за оригинална виста? Момчето не знае какво иска. Или много сериозно се е заблудило. Дори от микрософт признават че бозата Виста е най-големия им провал. Самостоятелно на idle взима 600мб рам??? А Ultimate може би и повече. Визията на виста и 7 е почти, да не кажа идентична с виста (с изключение на taskbar). Целия свят се вайкаше и масово хората искаха да се върнат от Виста на ХР..(дори много го направиха) - какво ли говори това? Въпрос на време беше да я изтеглят от пазара...

Истината е че при 7-та няма чак толкова много подобрения от Виста с изключение на най-важното - МНОГО ПО-МАЛКО ТОВАРИ КОМПЮТЪРА. С включените аеро ефекти (който са дори малко повече от Виста) взима очарователните 300мб рам!!! От 300 до 600+ вие направете сметката... Е да, не е много ако имаш 4гб, но все пак се питам не е ли малко рано за сегашните компютри самата ОС да ти взима толкова много рам?? И то както се оказа за нищо. Просто трябваше да я пуснат набързо...И тя се оказа голямо разочарование. Назад към ХР. И аз бях с ултимате..но при 2гб рам да ми забива на WinAmp...Не за ХР, стана ми мъчно за WIN95... 7та е просто по-добрата версия на Vista ...Видя се че е можело и по добре да я "напишат" ако са имали малко повече време.

Заключение: Момчето щом иска да си купи Vista прав му път. Да беше друго да му го .... То акъл

ЗА МАЛКО ДА НАПСУВАШ НАЛИ

ТИ Т*П ЛИ СИ И МОЛЯ МОДЕРАТОРИТЕ ДА ГО НАКАЖАТ ЧЕ ТУКА НЕ СЕ ПСУВА

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АКО ВИЕ ХАРЕСВАТЕ ВИСТА А ПЪК ВИ СЛОЖАШ 7 ЩЕ БЪДЕТЕ ЛИ ДОВОЛНИ???

Да! Има си скинове, които правят 7 да изглежда като виста.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване