Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някой знае ли VOIP програма, която да предлага безплатни входящи номера.SKYPE има но струва 10 евро за 3 месеца?

Мерси за отговора.

Castro :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разбира се и безплатни, но за да се учиш на труд няма да ги кажа потърси си малко ... разгледай има търсачки и google и български....щот така е най лесно идвам във форума и питам...Ако всички питат кой ще отговаря и какъв е моят стимул да отговоря? можеш ли да ми дадеш инфо от което аз се нуждая.? Така че приятно търсене.За целта обаче трябва да си формулираш какво търсиш? къде да отижа този номер? В коя страна да бъде? колко безплатен (т.е. колко ще плаща този който ще те търси?) След това грабжаи търсачките и си готов !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има разбира се и безплатни, но за да се учиш на труд няма да ги кажа потърси си малко ... разгледай има търсачки  и google  и български....щот така е най лесно идвам във форума и питам...Ако всички питат кой ще отговаря и какъв е моят стимул да отговоря? можеш ли да ми дадеш инфо от което аз се нуждая.? Така че приятно търсене.За целта обаче трябва да си формулираш какво търсиш? къде да отижа този номер? В коя страна да бъде? колко безплатен (т.е. колко ще плаща този който ще те търси?) След това грабжаи търсачките и си готов !

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм се ровил 10 дена в нета и нищо.Аз мисля че съм последният човек който пита без да търси.Обиждаш ме.Мисля че съм помогнал на доста хора в този форум.Ако знаеш, някой безплатен номер публикувай го. ;)

Castro

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм се ровил 10 дена в нета и нищо.Аз мисля че съм последният човек който пита без да търси.Обиждаш ме.Мисля че съм помогнал на доста хора в този форум.Ако знаеш, някой безплатен номер публикувай го. :)

Castro

<{POST_SNAPBACK}>

Категорично НЕ вярвам че си търсил и то 10 дни Или просто не можеш да търсиш, което е жалко. Тези сайтове се набиват навсякъде на очи. Освен това явно не ходиш на най-популярни SIP сайтове. Там рекламите за входящи номера (безплатни) ЩЕ ТИ ИЗВАДЯТ очите. Пиши накратко в коя етма на кого си помогнал (поне 2 отговора на сложни въпроси) и ще ти пусна някои линкове.

BTW като не ходиш на SIP сайтове как точно и къде искаш да ти се терминира входящия номер. Ако трябва да съм честен дори не разбирам какво точно искаш. Пиши откъде да бъде номера, КАК да се терминира, КЪДЕ да се терминира, КАК го посрещаш ти. Без тези данни не ми е ясно какво искаш (а защо пък - съвсем)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! Май ти не разбираш пич! Аз те помолих за инфо. откъде мога да си намеря някакъв входящ номер, който да е безплатен.Аз в момента имам такъв, чрез скайп и плащам 30 евро годишно.Въпросът ми беше дали има начин да избегна и тази малка такса!! Иначе трябва да си малоумен да не ги намериш в нета! Така е ! Има колкото си искаш, но всички са платени.Все си мисля че този форум е да си помагаме, а не да се правим на интересни.Познавам хора от форума, който работят за Мр.Гейтс /Microsoft/ и не се правят на много хитри!

Casto

The sky is the limit!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не! Май ти не разбираш пич! Аз те помолих за инфо. откъде мога да си намеря някакъв входящ номер, който да е безплатен.Аз в момента имам такъв, чрез скайп и плащам 30 евро годишно.Въпросът ми беше дали има начин да избегна и тази малка такса!! Иначе трябва да си малоумен да не ги намериш в нета! Така е ! Има колкото си искаш, но всички са платени.Все си мисля че този форум е да си помагаме, а не да се правим на интересни.Познавам хора от форума, който работят за Мр.Гейтс /Microsoft/ и не се правят на много хитри!

Casto

The sky is the limit!

<{POST_SNAPBACK}>

Разбира се че става дума за безплатни - то иначе няма смисъл. Безплатните са достатъчно.

Ти обаче не си отговорил на въпросите ми и не мога да ти помогна. Прочети постовете ми внимателно -вникни в тях, отговори и аз ще ти отговоря. Както се казва помогни си сам, че да ти помогне и Господ (не че аз се имам за Господ - такава е поговорката)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване