Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с екрана при игрите

Препоръчан отговор

Здравейте! Проблемът ми е следния.Когато пусна някоя игра , примерно "Half-life 2" почвам да играя и след 1-2 минути къщите стават черни или нещо друго.

А параметрите на компютъра ми отговарят, но този проблем го няма само при CS 1.6. Какъв може да е проблемът ? Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Компонентите с които разполагаш какви са и захраването?Температурите до които достигат те , също какви са?При други игри има ли подобни проблеми.Също с какви драйвери си и обновявал ли си ги скоро?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Преинсталирал съм една игра и пак дава същия проблем, а драйверите не съм ги обновявал нито DirectX. От къде мога да истегля драйварите ?

Редактирано от dimbadboy (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преинсталирал съм една игра и пак дава същия проблем, а драйверите не съм ги обновявал нито DirectX. От къде мога да истегля драйварите ?

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx ако си с ATI

или http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk ако си с Nvidia

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това са така наречените "артефакти" или проблеми от този тип.

Значат:

1.Лоши драйвери на видео картата

2.Повреден DirectX

3.Прегряващо видео

4.Повреждащо се видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истеглих от Nvidia драйвар ъпдейта

Истеглих и DirectX (при него като трагна да го инсталирам ми пише, че не е наложително )

И пак става така с игрите. Прегряващо видео и Повреждащо се видео как мога да ги оправя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

купи си ново видео и проблема е решен..на стария ми компютър имах същия проблем във всички игри и като смених видеото всичко се оправи !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Истеглих от Nvidia драйвар ъпдейта

Истеглих и DirectX (при него като трагна да го инсталирам ми пише, че не е наложително )

И пак става така с игрите. Прегряващо видео и Повреждащо се видео как мога да ги оправя ?

Виж състоянието на охладителя, Върти ли се вентилаторът, да не е пълен с прах.

Следи температурите му-С Everest например.

Ако не е топло и прави проблеми, направи последен тест, като видиш дали на друг компютър ще е така, но ако се стигне до там-вероятно е повредено/се поврежда.

Няма начин да се поправи-Нова видео карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

купи си ново видео и проблема е решен..на стария ми компютър имах същия проблем във всички игри и като смених видеото всичко се оправи !

Дай кинти, то така всеки може да дава акъл за ново, ама не всеки може да си позволи да хвърля пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко горе-долу трябва да е нормалната температура ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване