Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатни телефонии /земни линии/ до 35 страни.

Препоръчан отговор

Това е една малка, но много добра програма за тел. разговори чрез IP. Нужна е само регистрациа и да закупите ваучер от 10 евро и имате безплатни разговори до 35 страни от цял свят . Аз я използвам и не плащам никакъв домашен телефон!

http://www.voipstunt.com/en/index.html

Приятно говорене!

:bye:

Здравейте отново, искам да се редактирам. Тази програма не изисква вече никакви ваучери.Напълно безплатна е.Само се сваля, регистрирате се и говорите безплатно до почти цял свят на домашни телефони. Приятно говорене!!

http://www.voipstunt.com/en/index.html

;):eek:

http://www.freewebs.com/bobbypetrov/

Castro

Редактирано от castro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 149
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Доколкото Аз Можах Да Разбера Безплатни Са Разговорите Само За Хора От Следните Страни:

Free calls to any regular landline in:

Australia

Austria

Belgium

Canada

Chile

China

Croatia

Cyprus

Denmark

Finland

France

Germany

Gibraltar

Hong Kong

Hungary

Iceland

Ireland

Israel

Italy

Japan

Liechtenstein

Lithuania

Luxembourg

Malaysia

Monaco

Netherlands

New Zealand

Norway

Poland

Portugal

Singapore

Slovak Republic

South Korea

Spain

Sweden

Switzerland

Taiwan

United Kingdom

United States

100% Free, no call setup! Click here for more info. For all other rates, click here

За Всички Останали Важи Ето Тази Ценова Листа:

http://www.voipstunt.com/en/rates.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не важи за хора в тези страни,а за всички които званият до тези страни.Мисля че 35 безплатни страни е просто гениално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да наистина. Това е БЕТА версия и е копие на VoipBuster, но списъка на страните за безплатни разговори е по голям и няма ограничение от 1 мин . преди да заредиш еднократно с 5 ?.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея в Швеция, а жена ми е французойка и не плащаме никакъв домашен телефон!Взех си дори и номер и сега телефонните оператори да се цунат отзад с извинение!!

:):)

Castro

The sky is the limit!

Amex Black

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не разбрах,затова моля да ми уточните.Ако се обаждам на телефон в Бг,за стационарен ще ми таксува по 6 цента/мин, а за мобилни мрежи-24ц/мин. Искам само да питам това евроцента ли са, американски или...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз не разбрах,затова моля да ми уточните.Ако се обаждам на телефон в Бг,за стационарен ще ми таксува по 6 цента/мин, а за мобилни мрежи-24ц/мин. Искам само да питам това евроцента ли са, американски или...

<{POST_SNAPBACK}>

?вроцента

Аз живея в Швеция, а жена ми е французойка и не плащаме никакъв домашен телефон!Взех си дори и номер и сега телефонните оператори да се цунат отзад с извинение!!

:)  ;)

Castro

The sky is the limit!

Amex Black

<{POST_SNAPBACK}>

Да наистина кеф - +8010000311865 cool.gif

Вървя си по улиците с PDA в ръка и се закачам истимаро за някой WIFI рутер (тук 90 % не са криптирани) , влизам си в акаунта и си звъня вкъщи да кажа на жената какво да сготви.

Супер!

Между другото ако не сте забелязали да ви кажа:

За USA безплатния разговор е и към мобилните телефони .

:)

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уффф хора или не четете добре английски или ви се иска да е така. Тук има много ако... Освен това ние, по възрастните помним навремето безплатните телефони от сорта на Dialpad и други. Де са те сега? някои дадоха фира, другите станаха платени и то как.... Няма такова нещо като безплатен обяд защото на телекомите в съответбните страни се плаща за входящ трафик верно по 1 цент на минута но се плаща! скоро и този сайт ще стане напълно платен или ще даде фира. Не се ентусиазирайте много. По добре е всеки който иска да се вържи към един SIP провайдер например FreeWorldDialup и така постепенно всички ще можем да говорим безплатно помежду си.. Ав най лошия случай може и към BGopen.net;-)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една карта от Канада за България при положение, че се ползва домашен телефон (локалните разговори са безплатни, защото се плаща само месечна такса) та цената за телефонен резговор е 4.4 канадски цента или някъде към 4 евро цента на минута и включени данъци при това. ТОВА е много по-малко от всякакви интернет връзки които ти искат да си в интернет с компютър и прочие. Все още е по-евтино да се ползва карта за разговор телефон-телефон отколкото интернет.

Единственно преимущество е ако човека живее някъде извън голям град и се налага да плага извънградски разговор за връзка с подобна карта... тогава сигурно си заслужава да се ползва интернета... то и тогава остава въпроса колко ще плаща за връзката си с интернет щом е на такова отдалечено място...

Ако някой намери разговори до България за по-малко от 5 цента на минута моля да остави съобщение.

Мерси предварително за вършещите работа отговори.

А също и благодаря за тази програмка, защото найстина за момента е добро решение за всички които искат да звънкат до тези страни... БРАВО!!!!

Редактирано от darksoul (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уффф хора или не четете добре английски или ви се иска да е така. Тук има много ако... Освен това ние, по възрастните помним навремето безплатните телефони от сорта на Dialpad и други. Де са те сега? някои дадоха фира, другите станаха платени и то как.... Няма такова нещо като безплатен обяд защото на телекомите в съответбните страни се плаща за входящ трафик верно по 1 цент на минута но се плаща! скоро и този сайт ще стане напълно платен  или ще даде фира. Не се ентусиазирайте много. По добре е всеки който иска да се вържи към един SIP провайдер например FreeWorldDialup  и така постепенно всички ще можем да говорим безплатно помежду си.. Ав най лошия случай може и към BGopen.net;-)

<{POST_SNAPBACK}>

Може де си прав донякъде , но аз и сега си плащам 0.02 ? за разговор до БГ през стационарен тел, което показва , че нещата не са като преди и има някаква надежда....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Уффф хора или не четете добре английски или ви се иска да е така. Тук има много ако... Освен това ние, по възрастните помним навремето безплатните телефони от сорта на Dialpad и други. Де са те сега? някои дадоха фира, другите станаха платени и то как.... Няма такова нещо като безплатен обяд защото на телекомите в съответбните страни се плаща за входящ трафик верно по 1 цент на минута но се плаща! скоро и този сайт ще стане напълно платен  или ще даде фира. Не се ентусиазирайте много. По добре е всеки който иска да се вържи към един SIP провайдер например FreeWorldDialup  и така постепенно всички ще можем да говорим безплатно помежду си.. Ав най лошия случай може и към BGopen.net;-)

<{POST_SNAPBACK}>

Аз и досега си използвам DialPad от време на време. Вярно, че вече не е безплатен, от 05.2001 г. ако не се лъжа, но цена от 3,9 US цента за разговор до САЩ напълно ме устройва. А рядко, но и мен ме търсят през него за 12 US цента до стационарен телефон в България.

Няма никаква гаранция , че Voip Stunt ще останат безплатни. Или не са само в промоция и зарибявка в момента.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези които вярват в чудесата, в най-скоро време ще ви предложа и безплатни разговори до БГ!

Castro :bighat:

The sky is the limit!

Amex Black

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
оказа се обаче че само 40 мин са безплатни, а после се плаща (или се регистрираш на ново :))

<{POST_SNAPBACK}>

Обясни малко повече за тези 40 мин.Те за разговор ли важът или общо имаш 40 мин безплатни?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

после трябва да си купите с кредитна карта "ваучер" и да говорите, разбира се отново фрии към фрии номерата ;)

40 мин са ОБЩО фрии, а после се плаща както съм написал по-горе...

И за да съм най-точен ето ви извадка:

Date Time Number called Duration Amount

2006-01-08 15:49:02 49.................... 00:04:24 FREE!

2006-01-08 15:55:49 49.................... 00:11:10 FREE!

2006-01-08 16:09:50 49.................... 00:19:32 FREE!

2006-01-08 16:32:36 49.................... 00:00:27 FREE!

2006-01-08 16:34:03 49.................... 00:03:49 FREE!

2006-01-08 16:38:58 49.................... 00:00:39 FREE!

номерата съм ги скрил все пак...

Your prepaid credit has been received and will be processed within 5 minutes.

Сега купих ваучер от 10 евро. Тук даже го няма досадното ДДС, което ми пробутват СкайПе :)

Плащането става с кредитна или с PayPal... Не си мислете да ползвате фалшива карта, понеже ми се обадиха по телефона за да потвърда поръчката :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може де си прав донякъде , но аз и сега си плащам 0.02 ? за разговор до БГ през стационарен тел, което показва , че нещата не са като преди и има някаква надежда....

<{POST_SNAPBACK}>

Е за 0.02 ежроцента послага ниама такава цена или е САМО за СФ или големи градове. НЕ МОЖЕШ да говориш натази цена например до Тутракан или Белослав защото БТК си има твърда тарифа за входящи разговори в мрежата и някой трябва да я плати. тя е 2.5/4.5 ст/мин. за наши оператори и 6 ст/мин за външни входящи. Тъй че не ни прави на баламурници....Ако искаш сподели си сайта да видим през къде минава и дали наистина е 2 ежроцента НАВСЯКЪДЕ в БГ (фиксирани разбира се.)

А на този по горе дето ползвал Dialpad и плащал 3.9 ще кажа че се е набутал повечето сайтове предлагат 0.02 $ на минута което е нормална цена за САЩ там входящите цени са 0.01 $/мин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
после трябва да си купите с кредитна карта "ваучер" и да говорите, разбира се отново фрии към фрии номерата ;)

40 мин са ОБЩО фрии, а после се плаща както съм написал по-горе...

И за да съм най-точен ето ви извадка:

Date                Time      Number called Duration Amount

2006-01-08 15:49:02 49.................... 00:04:24 FREE!

2006-01-08 15:55:49 49.................... 00:11:10 FREE!

2006-01-08 16:09:50 49.................... 00:19:32 FREE!

2006-01-08 16:32:36 49.................... 00:00:27 FREE!

2006-01-08 16:34:03 49.................... 00:03:49 FREE!

2006-01-08 16:38:58 49.................... 00:00:39 FREE!

номерата съм ги скрил все пак...

Your prepaid credit has been received and will be processed within 5 minutes. 

Сега купих ваучер от 10 евро. Тук даже го няма досадното ДДС, което ми пробутват СкайПе :)

Плащането става с кредитна или с PayPal... Не си мислете да ползвате фалшива карта, понеже ми се обадиха по телефона за да потвърда поръчката :)

<{POST_SNAPBACK}>

В тяхната страничка намерих това:

To counter misuse of our network we have limited these free calls to a maximum of 1 minute for our trial users. If you want to enjoy UNLIMITED FREE CALLS to these destinations, you have to become a fully registered user by buying ?5,- worth of credit to top up your account. This ?5,- credit deposit will remain as long as you are calling the free destinations.

Според мен всеки разговор трае само една или няколко минути и прекъсва. Ако желаеш да се обаждаш без да ти прекъсва даваш 5 евро. След това ако звъниш на безплатните телефони не ти взимат от парите независимо колко време си говорил... само ако звъниш на платени телефонни номера.... аз поне така си го превеждам това по-горе!??

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@darksoul

това е стара инфо. Преди е било така. Разговорите ми продължиха повече от минута. Сам можеш да видиш разпечатката ми. Снощи след като си изгърмях 40-те фрии минути си купих ваучер за 10 еуро (по-малко няма). Сега говоря наистина фрии!!!

Е който иска да ми вярва, който не... Но на никой не му пречи да си свали програмата и да пробва 40 мин фрии с неограничена продължителност!!!

успехи!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свалих програмата,и ще я пробвам,само че имам един малък проблем.Програмата се конектва само ако изключа /стената/ Въпреки че и давам разрешение,тя пак не иска да се свърже.Та питането ми е има ли по-специална настройка за /стената/т.е дали иска определен порт или нещо такова?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Свалих програмата,и ще я пробвам,само че имам един малък проблем.Програмата се конектва само ако изключа /стената/ Въпреки че и давам разрешение,тя пак не иска да се свърже.Та питането ми е има ли по-специална настройка за /стената/т.е дали иска определен порт или нещо такова?

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм я инсталирал на 7 човека и не съм се сблъсквал с такъв проблем!Провери си в стената да ли си и дал разрешение за достъп!При мен стената е от уиндоус и съм дал разрешение на програмата за достъп!

P.S.Забравих да спомена, че ти е нужен SP 2, ако го нямаш, инсталирай си го и ще стане!

System requirements:

PC running Windows XP, 2000 (with SP2)

300 MHz processor

128 MB RAM

10 MB free disk space on your hard drive

Sound Card, and headset with microphone

Internet Connection broadband: Cable, DSL, with minimum 64 kbit/s up/downstream)

Cаstro

Редактирано от castro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз до момента съм изговорил доста над 40 минути и нямам никакъв проблем продължавам да си говоря безплатно без да си съм си зареждал сметката.

Ще видим до кога ще е така, ако има промяна при мен ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за 0.02 ежроцента послага ниама такава цена или е САМО за СФ или големи градове. НЕ МОЖЕШ да говориш натази цена например до Тутракан или Белослав защото БТК си има твърда тарифа за входящи разговори в мрежата и някой трябва да я плати. тя е 2.5/4.5 ст/мин. за наши оператори и 6 ст/мин за външни входящи. Тъй че не ни прави на баламурници....Ако искаш сподели си сайта да видим през къде минава и дали наистина е 2 ежроцента НАВСЯКЪДЕ в БГ (фиксирани разбира се.)

А на този по горе дето ползвал Dialpad и плащал 3.9 ще кажа че се е набутал повечето сайтове предлагат 0.02 $ на минута което е нормална цена за САЩ там входящите цени са 0.01 $/мин.

<{POST_SNAPBACK}>

Има, има приятелю !

Не карам никой да ми вярва за такова нещо. Ако имаш познат в Испания и държиш да се убедиш в това което ти казах - нека набере 901888099 и да ти каже на каква цена е говорил със стационарен телефон в БГ, пък ако ще и да е в Левочево или Кликач.

Поздрави!

В тяхната страничка намерих това:

To counter misuse of our network we have limited these free calls to a maximum of 1 minute for our trial users. If you want to enjoy UNLIMITED FREE CALLS to these destinations, you have to become a fully registered user by buying ?5,- worth of credit to top up your account. This ?5,- credit deposit will remain as long as you are calling the free destinations.

Според мен всеки разговор трае само една или няколко минути и прекъсва. Ако желаеш да се обаждаш без да ти прекъсва даваш 5 евро. След това ако звъниш на безплатните телефони не ти взимат от парите независимо колко време си говорил... само ако звъниш на платени телефонни номера.... аз поне така си го превеждам това по-горе!??

<{POST_SNAPBACK}>

Това е истината, аз вече 2 пъти зареждам с по 5 ?, но има една малка подробност :

За прекъсването след 1 мин , ако не си заредил поне 1 път с 5 ? се отнася за VoipBuster , който е под една шапка с VoipStunt.

За VoipStunt това ограничение не важи и има повече страни с free call дестинации.

Редактирано от Castigado Pantockrator (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване