Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Безплатни телефонии /земни линии/ до 35 страни.

Препоръчан отговор

• Отговори 149
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Тоя Радо маи знае само да повтаря едни и същи неща видях негови писания и по други теми във форума и па неговите си сирена и капани за мишки и маймуни все такива думи които само маймуна като него може да измисли как не го делнат тоя радо преведи си ДГД

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към Castigado Pantockrator

Аааа не знам за кого е мъката... за тези които питат постоянно във форума ли и се надяват на нечие благоволение или за тези дето знаят всичко и не разчитат на някакви ламери във форум....

А YuceL sorry че не си ми разбрал нещата те все пак са писани за хора които преди да се научат да пишат в интернет са се научили ВЪОБЩЕ да пишат....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора не се карайте, не се дразнете, а просто се наслаждавайте на живота.

Темата беше пусната за програмката VoipStunt, която найстина е много добра и може да се ползва безплатно засега. Със сигурност ще стане платена, но цените също не са лоши засега.

Найстина безплатни неща няма както казва Радо, но това не значи, че няма промоции. Този форум ни дава възможността да се възползваме от такива промоции... нещо като рекламна брошура дето казва, че от тая до тая дата ще ти излезе по-евтино.

Радо, ти си абсолютно прав, че трябва да се плаща, но дори в чужбина хората масово купуват на промоции и се пазарят. Няма страна в която човека да не си прави сметка на парите, защото не му падат от небето. Значи ако има възможност да се възползваме ...нека го направим. Нали затова е промоцията. Ако сме доволни и можем да си го позволим сигурно ще продължим да го ползваме защото найстина е хубаво за нас.

Щом една фирма прави промоция, тя си е направила сметката за загубите и печалбите. Аз преди съм ползвам нелиценциран Уиндоус, Офис и разни други неща... не защото не съм искал да си ги купя...напротив. Но нямаше пари за компютър, а камо ли за софтуер. Ето сега имам и хубав компютър и платен софтуер. Просто всичко зависи от положението.

Найстина има хора които получават по 5 000 долара на месец и те могат да си позволят (а те го правят определено това) та те си купуват всичко. Защо им е да се чудят и да тънат в неизвостност заради политиката на Майкрософт , като могат да си го купят както баничката за закуска.

Друг е въпроса за някой който получава 400 лева.... няма как да сравниш всичко това.

Видях наистина , че хората от чужбина които са се родили там просто получават МНОООГО по-високи заплати, а цената на софтуера е една и съща. Точно това ме дразни леко мен също. Не е нормално цената да е една и съща. Кока-Колата се произвежда в България, точно както и в Америка, но е 2-пъти по скъпа което също е необяснимо... това са факти. Телефонните разговори до България са едни от най-скъпите, не защото услугата е скъпа, а защото някой в БГ държи монопол и е решил да прави милиарди на наш гръб.

До Китай хората говорят 8 часа, а до българия за същата сума аз говоря само час и половина. Ако някой каже, че бройката е важна - не е важна, защото техниката си работи от много отдавна и сега само е на печалба вече. Нито БГ е пуснала сателити, нито е положила нови международни канали. Специалисти по телекомуникациите са обявили Бг като една от най-скъпите в бранша.

Всичко това го казвам, защото виждам че тази тема много се разводнява с дразги... всички са прави.. Радо също е прав, но не може никой да ме обеди Радо, че собствениците на СПОРТ ТОТО, на БТК, на Глобъл, на Майкрософт и прочие... та тези хора мислят за българите.. .НЕ !!!! Те мислят само за своите си печалби защото НЕ СА БЪЛГАРИ!

Кога Майкрософт почна да превежда своята операционна система и други продукти на Български ?!?!?! ПО ЗАКОН ВСЕКИ СОФТУЕР ТРЯБВА ДА Е НА БЪЛГАРСКИ ????! !!!!!

Вярно че този форум има много ламери, спамери, хакери, плампалници и каквито искаш видове... нооо затова живота е хубав и ние можем да му се насладим...защото е шарен!!!

Тааа всички тук...нека се забавляваме, да си помагаме и да не се ядосваме помежду си, защото тези които са виновни да се заяждаме реално не влизат в форумите :angry:;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прав си darcsoul ама немога да разбера защо има такива във форума дето с нищо не помагат.Радо не е дал една идея, кво прави във форума? Прави си майтап с нас! Аз поне както и много други като знаеме нещо ново, което може да е от полза на хората го казваме, а той си трае.Разправя че знае безплатни номера,а не ги споделя.Това си е чисто избиване на комплекси.Аз се рових и накрая намерих това, ето нека всички на които им трябва виртуален номер да си вземат: http://www.bgopen.net/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И там си има уловка. Със ситни букви.

Минималното отчитано времетраене за градските и междуградски разговори към мрежата на БТК е 4 мин.
Така че нещата не са безплатни.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Ами за съжаление и "авантата" с wengo е към своят край :angry:

В случай, че не знаете вече се дават 20 евроцента при регистрация и ще е така само до 14 февруари! После кранчето секва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Ето че и Воип Бустер вкараха България във листата си от безплатни страни.Е сега наистина стана интересно!! http://www.voipbuster.com/en/index.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да не забравяме че става дума само за НАЗЕМНИ ЛИНИИ!!!

чукваш 10 евро и си ти тва е истината!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз току що пробвах да звънна на домашния си телефон и стана. Че ще стане и тази платена е ясно, само дано да не е толкова скоро. Поздрави, rainov!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rainov в грешка си!хората от ВоипБъстър НИ ДОБАВИХА към списака от безплатни дестинации!Самите ет са ни добавили!В момента може без проблем неограничен брои пъти да се обаждаш на домашни телефони от безплатните дестинации с уловката е че разгоровите ти са до 1мин!Ако им чукнеш 10 евро на сметката ще говориш неограничено!

Ако някои ще спира действието на програтата това не е създателя и а БТК надявам се че ме разбираш защо cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, сега те разбрах напълно. Благодаря, че ми обясни подробно. А за това че ще стане платена имах предвид като VoipStunt, когато си изчерпах минутите (не може и по една минута да говориш) си поискаха 5 евро за да мога пак да се обаждам неограничено. Благодаря пак. Поздрави, rainov!

EDIT: Явно е трябвало първо да си прочета пратения при регистрацията e-mail и нямаше да пиша небивалици. :bye: Поздрави.

Редактирано от rainov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз все си мисля че е супер изгодно.Чукваш им 5-10 евро на сметката и си говориш с всичките им страни безплатно, на дом. тел. разбира се.А пък тези 5-10 евро не са на вятъра, можете да си ги изговорите на мобифони например.Така че офертата е направо супер.А пък ако се бръкнете за още 22 евро можете и да си купите IP телефон http://shop.voicelink.biz/product_info.php...ecb3c727bf37f13. както аз направих и тогава качеството на връзката е еквивалентно на стационарен телефон.Разбира се трябва да имате и LAN или ADSL интернет.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

които иска да се занимава с такъв тип програми нека да погледне следните линкове:

http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

http://www.voipstunt.com/en/index.html (има я вече и БГ)

http://www.voipbuster.com/en/index.html (има я вече и БГ)

http://www.internetcalls.com/en/index.html

Аз лично съм много доволен, плащаш и говориш :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
които иска да се занимава с такъв тип програми нека да погледне следните линкове:

http://www.voipcheap.co.uk/en/index.html

http://www.voipstunt.com/en/index.html (има я вече и БГ)

http://www.voipbuster.com/en/index.html (има я вече и БГ)

http://www.internetcalls.com/en/index.html

Аз лично съм много доволен, плащаш и говориш :clap:

<{POST_SNAPBACK}>

Това е една и съща компания.Казва се Бетамакс и разби Скайп отвсякаде!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето че и ерата на VOIP телефониите се развива с бясна скорост.С програмата FreeVoip, можете дори да се обаждате безплатно на мобилни телефони.Но само в USA и Пуерто Риko за сега.Очакват се скоро и други Voip провайдери да пуснат безплатни разговори до мобифони.Но пък за българите живeeщи в USA е супер оферта Voipfree :bye:

Free Voip

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще те помоля да ни съобщаваш,ако включат и България в списъка.Благодаря предварително!

Стоян :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето че и ерата на VOIP телефониите се развива с бясна скорост.С програмата FreeVoip, можете дори да се обаждате безплатно на мобилни телефони.Но само в USA

Ами да понеже там и мобиларките има кода на града в който си и така програмите няма как да знаят че звъниш на мобиларка.

10х за програмата тая само не я знаех

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
rainov в грешка си!хората от ВоипБъстър НИ ДОБАВИХА към списака от безплатни дестинации!Самите ет са ни добавили!В момента може без проблем неограничен брои пъти да се обаждаш на домашни телефони от безплатните дестинации с уловката е че разгоровите ти са до 1мин!Ако им чукнеш 10 евро на сметката ще говориш неограничено!

Ако някои ще спира действието на програтата това не е създателя и а БТК надявам се че ме разбираш защо cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Пробвах снощи, но след петият едноминутен разговор ми каза че нямам кредит, иначе звучеше страшно привлекателно. Ако някой има предложения за безплатни разговори даже и до домашни номера в бг ще е супер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един приятел изтегли същата програма, като моята, но на него не му дава да се регистрира. sad.gif Пише му the username/password is invalid. Аз се регистрирах без никакви проблеми и сега всичко си е супер, но се съжаление той не може. Пробвал е доста пъти да се регистрира на ново и пак същата работа. Помагайте моля ви :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
регнах се и имам 0.00 кредит ?!???

<{POST_SNAPBACK}>

ами трабва да си купиш "ваучер" за 10 евро!

Редактирано от БайБрадър (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за сайта с разясненията. Смятам, че ще бъдат от полза на много хора.

Всичко най-добро от мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване