Премини към съдържанието
bo6ko

Отслабване с Нестле Фитнес?

Препоръчан отговор

Отслабнах 31 килограма като приемам предимно белтъчини.Интересно ми е как се отслабва с Нестле Фитнес след като това са почити само въглехидрати.Наистина това са бавни въглехидрати и фибри,но ми се струва трудно да се намали теглото с това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение,че с Нестле Фитнес не е възможно да се отслабне.Имам и пример - една съседка не стига че ходеше гладна,но и напълня от Нестле Фитнес!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение,че с Нестле Фитнес не е възможно да се отслабне.Имам и пример - една съседка не стига че ходеше гладна,но и напълня от Нестле Фитнес!

Аз пък съм на мнение, че се отслабва. Около 2 седмици бях на Нестле фитнес и отслабнах. Трябва обаче да се яде нормално количество - аз ядох по една купичка сутрин и вечер, което даже е повече от това, което пише на кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,може причината за напълняване да е в количеството - не знам по колко на ден Нестле Фитнес е изяждала!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Отслабнах 31 килограма като приемам предимно белтъчини.Интересно ми е как се отслабва с Нестле Фитнес след като това са почити само въглехидрати.Наистина това са бавни въглехидрати и фибри,но ми се струва трудно да се намали теглото с това.

недостатък на тая диета (белтъчната) е че от белтъчините яко скача холестеролът пък... п.с. с въглехидрати също се отслабва - така наречената околадова диета - само шоколад, но за ден количеството да е толкова, колкото калории са необходими на човек за 1 ден (тоест около 2000ккал. или около 300-350 грама шоколад)

друг начин за отслабване - сутрин кафе на гладно и после на стадиона...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се изразходва повече енергия отколкото се приема. Всичко друго е реклама и измама. Наблягайте на плодове и зеленчуци и няма да сбъркате.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е в написаното от колегата @Филипов по-нагоре. Затова и от всяка храна може да отслабнеш, ако я приемаш в достатъчно малки количества :angry: Вече ако идеята е не просто загуба на тегло, ами загуба на мазнини в комбинация с натрупване на мускулна маса, си трябва диета. Като "диета" не е гладуване, ами режим на хранене. В най-общи линии махате мазнините, въглехидратите (може малко бавни, но само сутрин), наблягате на месо, зеленчуци и плодове и с малко движение се постигат чудеса :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е малко несериозно да се обобщава ей така ангро.

Съвсем нормално е един да пълнее от Нестле, а друг да отслабва от него. Организъм с организъм няма еднакви и всеки различно разгражда различните съставки. Имам познати няколко, които набиват по цял ден мазнини, торти и пият като алтави, а са дебели колкото дръжката на лопата.

Индивидуален подход си трябва, подобаващи изследвания, създаване и най-вече спазване на подходящ хранителен режим, който е съобразен с желанието на човека какво иска да постигне (както обясни накратко и badsector).

Внимавайте какво пишете, защото достатъчно неразумни хора (и деца) четат тук, които ще видят, че се отслабва от едикаквоси (примерно Нестле) и ще почнат да го плющят непрекъснато само него..

Но всички знаем какъв обратен ефект може да се постигне за месец-два и иди после обяснявай, че нямаш сестра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някои да е виждал дебел концлагерист !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В най-общи линии махате мазнините, въглехидратите (може малко бавни, но само сутрин), наблягате на месо, зеленчуци и плодове и с малко движение се постигат чудеса ;)

Далеч не съм разбирач в тия неща, но искам да кажа, че това според мен е голяма грешка. Това, че ще се "горят" мазнини, не значи, че те не са ни нужни в храненето. Затова и диетата на Аткинс е толкова известна. Поне на запад е била/беше.

Що се отнася до това Нестле - този продукт според мен е с друга насоченост. А това, че някой е отслабнал докато го е приемал не значи еднозначно, че това е продукт за отслабване. Помислете какво е fitness и пак ще си говорим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що се отнася до това Нестле - този продукт според мен е с друга насоченост. А това, че някой е отслабнал докато го е приемал не значи еднозначно, че това е продукт за отслабване. Помислете какво е fitness и пак ще си говорим.

Прав си. До колкото си спомням на кутията пише, че най-добри резултати се наблюдават когато към заменянето на 2 ядения през деня с нестле фитнес, се добави и спорт : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Това, че ще се "горят" мазнини, не значи, че те не са ни нужни в храненето. Затова и диетата на Аткинс е толкова известна. Поне на запад е била/беше...

За мазнини не съм много сигурен доколко са необходими за правилното функциониране на организма. Колкото до отслабването, аз диета с мазнини не съм виждал. Ще проверя каква е идеята на Аткинс, защото не съм запознат с нея.

...най-добри резултати се наблюдават когато към заменянето на 2 ядения през деня с нестле фитнес, се добави и спорт : )

Това като вица :

"На пазара едно момченце вижда едър мускулест фитнес маниак да купува спанак. Затичва се към него и пита:

-Чичко, и ти ли като Попай ядеш спанак? Я колко си як!

-Да, чичковото, редовно ям спанак.

-Ще кажеш ли на мама как го приготвяш, и аз искам да съм як като теб?

-Ами добре изпичам на скарата голяма пържола, слагам я в чиния, а отстрани две топки задушен спанак."

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някои да е виждал дебел концлагерист !

Уместна забележка! Ако е вярно, че там 2 или 3 милиона (не запомних цифрата, но все е много) са с наднормено тегло, то криза в България няма, това не е лесно 100 кг жена да я храниш всеки ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...това не е лесно 100 кг жена да я храниш всеки ден!

Тя може и 200 килограма да е и пак да яде колкото 65 килограмов мъж. Това, че си с наднормено тегло не винаги означава, че ядеш много. Може да означава и, че се движиш малко, метаболизмът ти е бавен, ядеш боклуци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е в написаното от колегата @Филипов по-нагоре. Затова и от всяка храна може да отслабнеш, ако я приемаш в достатъчно малки количества :) Вече ако идеята е не просто загуба на тегло, ами загуба на мазнини в комбинация с натрупване на мускулна маса, си трябва диета. Като "диета" не е гладуване, ами режим на хранене. В най-общи линии махате мазнините, въглехидратите (може малко бавни, но само сутрин), наблягате на месо, зеленчуци и плодове и с малко движение се постигат чудеса :P

Съгласен съм с написаното от теб,само плодове не ям,имат бързи въглехидрати.Историята е че отслабнах достатъчно и искам по някакъв начин да си набавям умерено количество бавни въглегидрати.Мислех,че ще стане с нестле фитнес,но като прочетох съдържанието се отказах.Отидох в Кауфланд има много видове мюсли и си взех други не толкова вкусни с по-малко съдържание на захар.Бягам 7 километра на ден и ходя на фитнес,пазя диета,при този режим няма как да не отслабнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

А някои чете ли етикета какво съдържа този Фитнес?

Я вижте колко захар има вътре!!!бързата захар залъгва глада, и точно захарта в тази история ви казва,че не сте гладни.

Ако някои иска да яде такива неща то да си потърси друга по нерекламирана фирма където има примерно 100% пшеничени истории.

...p.s.Рекламата на тази история е ясна!!!

Спортyвайте...не вярвам никoй да свали мнооооого кила ,само от 2 кyпички Фитнес за 2 седмици, и да си лежи в къщи!

.....p.s.s.който иска да ослабне да се храни нормално.Да избягва свинско и салами(пълни са със сланина)

Да яде морска риба!Да замени нормалната сол с морска сол(естествен йод)и плодове и зеленчуци

Да ограничи захарта до минимум(като се има в пред вид ,че захар слагат и в хляба имайте предвид,че го има в почти всичко)солта до минимум също!

Гарантирам отслабването!

Българите ядат страшно много хляб....хляб на закуска само,но задължително всеки ден и не бял хляб!

Редактирано от @Lola (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с написаното от теб,само плодове не ям,имат бързи въглехидрати.Историята е че отслабнах достатъчно и искам по някакъв начин да си набавям умерено количество бавни въглегидрати.Мислех,че ще стане с нестле фитнес,но като прочетох съдържанието се отказах.Отидох в Кауфланд има много видове мюсли и си взех други не толкова вкусни с по-малко съдържание на захар.Бягам 7 километра на ден и ходя на фитнес,пазя диета,при този режим няма как да не отслабнеш.

Така е за плодовете, ама съдържанието на бързи въглехидрати е по-малко, а имат витамини и са много добър заместител на десерти, вафли и прочите блъскани със захар неща. Плюс това преди тренировка е добре да погълнеш няк'ви бързи вълехидрати. За бавните може да си вариш макарони, юфка, ориз (ако може кафяв)... Поздравления за отслабването :biggrin:

...Да яде морска риба!Да замени нормалната сол с морска сол(естествен йод)и плодове и зеленчуци

Да ограничи захарта до минимум(като се има в пред вид ,че захар слагат и в хляба имайте предвид,че го има в почти всичко)солта до минимум също!

Гарантирам отслабването!

Българите ядат страшно много хляб....хляб на закуска само,но задължително всеки ден и не бял хляб!

Може и речна риба, но задължително риба, съдържа омега 3-6-9, които са есенциални мастни киселини :P Може и ленено масло, или рибено масло да се приема като хранителна добавка. Солта може да е и хималайска. Захар винаги се е слагала в хляба, защото е консервант. А дори само от спирането на хляб може да се свали някое и друго килце. Другото вредно нещо на хляба е това, че в корема се надува и разширява, съответно коремът се разширява с него :baby: И да, ако ще се яде хляб, или други въглехидрати - сутрин. Изобщо сутрин е задължително да се яде, я вечер след около 18 часа, почти да не се яде (може примерно таратор, краставици...) ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.