Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

astala73

не успявам да изтрия запис в регистрите

Препоръчан отговор

Здравейте .Имам един проблем който не ми е жизненоважен ,но ми е любопитен ;) Преди няколко дена деинсталирах Yahoo Mesenger .Всичко протече нормално .Но влязох в регистрите (не знам защо ) ,да доизчистя на ръка ако е останало нещо .По време на триенето попаднах на няколко записа който ми дават следните съобщения "Cannot delete LEGACY_YAHOOAUSERVICE:Error while deteting key" и "Unable to delete all specified values" .Да спомена също че имам правата да трия записи .Пробвах да трия с JV16 и с разни други програми но неуспешно.Пробвах и под сейфмод ,макар да не очаквах резултат ,но и там не стане . Със ХР съм .Дайте някой съвет ,итересно ми е какво може да се направи .Ако успея аз да направя нещо ,също ще пиша тук решението .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цъкни с дясно копче на LEGACY_YAHOOAUSERVICE (или както точно се казва ключа, който не можеш да изтриеш) и избери Permissions. Цъкни на Advanced > Add и в поленцето впиши "Everyone". "Ok" и в появилия се прозорец маркирай "Full Control" (за "This key and subkeys"). След това се очаква да можеш да изтриеш ключа по начина, по който си се опитал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях писал че имам пълни права за работа с регистрите с този потребител .Ти говориш за същото ,само че на английски .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ползвай regedt32 вместо regedit...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ползвай regedt32 вместо regedit...

Би ли уточнил.... То едно и също си отваря :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...