Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

Най-сетне си дочетох "Годеницата на дявола" и както предвкусвах книгата до край си беше супер.Две малки минуса.Кой е лошия става ясно от раз,но пък докато те го открият има тръпка.Другото са многото любовни сценки,много тръпка,много нещо,но пък са нежно описани.Просто сме съвременни хора и нещо не възприемам чак толкоз голямата изненада и незнание на главната,но дефекта е в мен.Четете момичета!Супер си е романа,но кога ли и другите май 15-16?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Най-сетне си дочетох "Годеницата на дявола" и както предвкусвах книгата до край си беше супер.Две малки минуса.Кой е лошия става ясно от раз,но пък докато те го открият има тръпка.Другото са многото любовни сценки,много тръпка,много нещо,но пък са нежно описани.Просто сме съвременни хора и нещо не възприемам чак толкоз голямата изненада и незнание на главната,но дефекта е в мен.Четете момичета!Супер си е романа,но кога ли и другите май 15-16?

Оххх, направо позеленясах от благородна завист...нямам търпение да се докопам до тази книга!

Аз се насилих и продължих с "Ястребът и гълъбицата", добре че не се отказах, книжката върви супер! На 20 страница стана една галамация - главните някак си се оказаха в един креват и какво да правят освен любофффффПубликувано изображение...всичко чудесно, ама ги хванаха по бели гащи, така де по без гащиПубликувано изображение, съответно имаше малко драма - главния си мисли, че са го вкарали в капан, главната не знае къде се намира защото изживяването взе че й хАреса! След това един малък дуел, после гонка по нощите между главните, без да подозират за самоличността си. Изобщо взеха да се харесват и вече на 100 страница чувам сватбените камбани, тамън ще ги венчават. Страхотен брак по неволя се очертава!Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се насилих и продължих с "Ястребът и гълъбицата", добре че не се отказах, книжката върви супер! На 20 страница стана една галамация - главните някак си се оказаха в един креват и какво да правят освен любофффффПубликувано изображение

Значи да пробвам да я продължа,че я спрях на стр.8-не обичам Америка,ако е, поне да е за индианци.Като разбрах,че ще карат главната да шпионира,демек Севера и Юга са намесени и :speak::(

Редактирано от plqsak (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи да пробвам да я продължа,че я спрях на стр.8-не обичам Америка,ако е, поне да е за индианци.Като разбрах,че ще карат главната да шпионира,демек Севера и Юга са намесени и :stop: :stop:

Еми аз почти я преполових и ми харесва определено. Тя главната наистина шпионира, обаче доста го лъже злодея, но за да прикрие срещите си с него се представя за Нощния ястреб, а истинската самоличност на Ястреба е на познай кой :yanim: Завъртя се интригата определено.

А войната не е между Севера и Юга, не е и за освобождението на колониите, някаква друга между Англия и Америка (явно когато ми е бил урокът за нея съм проспала часа по история или най-вероятно съм си чела някоя книжка под чина :ph34r: ), та засега не се набляга на войната, просто там където се развива действието са под обсада и главния не може да си продаде реколтата.

Както казах до тук върви екстра, ама и мен малко ме притеснява момента с шпионирането, особено след като на няколко пъти се наблегна на факта, как главния се чуди дали Теди ще го предаде. Дано да няма някакви катаклизми нататък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Останаха ми около 35 страници от "Джейк" на Лей Грийнууд. Книгата е много интересна. Като я свърша смятам да прочета и втората, а после да си купя третата. Ще се радвам ако ми кажете дали са издадени останалите книги от поредицата или ги има в интернет. :yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ине, сподели после мнение за книгата. Че ми стана любопитно.

Ако ти кажа хапнах я за няколко часа, тя е толкова малка и лесна за четене. Ама бях в грешка, главната е на 16, тъкмо започва лятната ваканция. Тя от известно време има разни болки и след като една сутрин припада то тях майка й я води на лекар. Разбират, че има рак на панкряса и й остават няколко седмици живот, защото е в трети стадии. Да ти кажа доста добре е написана тъй като ревах като тя разбра, ревах и докато главния четеше в интернет за заболяването, и когато родителите й научиха пак ревах. Тя има брат близнак, който ми е супер симпатичен. Главния като разбра, че наща ще мре почна да търси варианти. Но той който е потомствен вампир (роден е такъв и расте, като по всяко време по свое желание може да спре растежа си) трябва да спазва много правила. Не бива да казва на хората за съществуването на "Нощния свят" (това са вампири, върколаци, шейпшифтъри, вещици), няма право да направи човек-вампир нито да се влюбва в човек, но той направи и трите неща. Всичко става в рамките на няколко седмици и с няколко думи мога да разкажа книжката, но смятам, че ще ви е по-приятно да си я прочетете. Попринцип макар главните да се обичат, няма никаква дивна страст и големи обяснения, казват си няколко пъти, че се обичат, има няколко целомъдрени целувки по челото и няколко сценки в които взаимно си смучат кръвчицата и си четат мислите, но книжлето е нежно и относително леко, като се изключи по-трогателните моменти които лесно ще разреват някой по-чувствителен. Сега почвам следващата от поредицата Дъщери на мрака :)

Даааааам, още в самото начало лъсна кой е убиеца, ама и той завалата хич не се и прикриваше, мене чак ме изнерви, че не го заподозряха по-рано. Иначе и мен сърцето ме боли задето не се знае дали ще четем останалите книги и в какъв ред ще ни ги поднесат Ирис. Чак ме е яд, че тва издателство няма да вземе да си направи един мейл та да им помрънкаме на главата да си довършат поредиците. А и има нещо дето направо не мога да го подмина. То бива осъкатена корица, ама пък чак толкова си е направо грях, как са плеснали тоя грозен зеленикав фон зад двойката на корицата, а отдолу безформено мастилено петно. Той дето им прави кориците трябва някой да го застреля и да го отърве от мъките.

Нещо ми е много сдухано и ми се чете нещо леко,забавно и не особено дълго. Ако се сещате чакам предложения :popcorn2:

Леко, интересно, ревливо и не особено дълго: "Таен вампир" на Л.Дж.Смит ;)

Останаха ми около 35 страници от "Джейк" на Лей Грийнууд. Книгата е много интересна. Като я свърша смятам да прочета и втората, а после да си купя третата. Ще се радвам ако ми кажете дали са издадени останалите книги от поредицата или ги има в интернет. :)

Няма мила, но чакаме Съни да ни зарадва с "Чет" някой слънчев ден. Той е следващ подред и дай боже, издателството на Съни да просперира, ще прочетем и останалите, защото тази поредица й лежи на сърцето :clap:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми е много сдухано и ми се чете нещо леко,забавно и не особено дълго. Ако се сещате чакам предложения :popcorn2:

Емиии "Скандална нощ" на Тереза Медейрос, "По-силна от магия" и "Софи" на Хедър Кулман и "Графинята и сребърния меч" на Хедър Греъм (ако не си чела Софито - за нея съм с двете ръце и двата крака) ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно за вампири не ми се чете сега :popcorn2: Я кажете нещо за "Съпругата - янки", "Укротяване на Шарлота" на Линда Леъл Милър и "Обещай ми лунна светлина"-Карол Финч и "Златото на Колорадо"-Линда Кайо ;)

Емиии "Скандална нощ" на Тереза Медейрос, "По-силна от магия" и "Софи" на Хедър Кулман и "Графинята и сребърния меч" на Хедър Греъм (ако не си чела Софито - за нея съм с двете ръце и двата крака) :clap:

Ай верно,че смятах Скандална нощ да почвам, само не знам дали ще ми допадне сега на настроението. Ще пробвам.

Другите съм ги чела :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Драконът със зелените очи" на Тереза Медейрос...или която и да е на Медейрос,всичките са хубави и кратички.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едно питане, момичета, как да се съсредоточа в ужасните теми за държавния като знам, че ме чака недовършена Уитнито... и останалите от поредицата Публикувано изображение? Стискайте палци и се молете за душичката ми Публикувано изображение, че власите се давят на края на Дунава! (изпита ми е на 23)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едно питане, момичета, как да се съсредоточа в ужасните теми за държавния като знам, че ме чака недовършена Уитнито... и останалите от поредицата Публикувано изображение? Стискайте палци и се молете за душичката ми Публикувано изображение, че власите се давят на края на Дунава! (изпита ми е на 23)

Ти пък какви са тези приказки, да не съм ги прочела още веднъж!

Толкоз изпити си взела та тоз ли последния ще ти се опъне :rolleyes:

Знам че ще ги разбиеш, ама за всеки случай да знаеш ще стискам всички възможни палци и ти пожелавам всичкия късмет на земята, и да се върнеш с една огромна Публикувано изображение

И горе главата, без мрачни мисли! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми е много сдухано и ми се чете нещо леко,забавно и не особено дълго. Ако се сещате чакам предложения :rolleyes:

Аз да ти препоръчам нещо съвременно - Горещо лято 95 (много подходяща за сезона). Там са 3 в 1: първата е забавна, третата е романтична, втората за пълнеж (поне според мен) и наистина са кратки.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти кажа хапнах я за няколко часа, тя е толкова малка и лесна за четене. Ама бях в грешка, главната е на 16, тъкмо започва лятната ваканция. Тя от известно време има разни болки и след като една сутрин припада то тях майка й я води на лекар. Разбират, че има рак на панкряса и й остават няколко седмици живот, защото е в трети стадии. Да ти кажа доста добре е написана тъй като ревах като тя разбра, ревах и докато главния четеше в интернет за заболяването, и когато родителите й научиха пак ревах. Тя има брат близнак, който ми е супер симпатичен. Главния като разбра, че наща ще мре почна да търси варианти. Но той който е потомствен вампир (роден е такъв и расте, като по всяко време по свое желание може да спре растежа си) трябва да спазва много правила. Не бива да казва на хората за съществуването на "Нощния свят" (това са вампири, върколаци, шейпшифтъри, вещици), няма право да направи човек-вампир нито да се влюбва в човек, но той направи и трите неща. Всичко става в рамките на няколко седмици и с няколко думи мога да разкажа книжката, но смятам, че ще ви е по-приятно да си я прочетете. Попринцип макар главните да се обичат, няма никаква дивна страст и големи обяснения, казват си няколко пъти, че се обичат, има няколко целомъдрени целувки по челото и няколко сценки в които взаимно си смучат кръвчицата и си четат мислите, но книжлето е нежно и относително леко, като се изключи по-трогателните моменти които лесно ще разреват някой по-чувствителен. Сега почвам следващата от поредицата Дъщери на мрака :)

Ине, представи си, тука ще се разминем по мнение. Убеди ме, че няма да ми хареса. И то не защото любовната история е доста оскъдна, а заради стила на авторката. Четох преди време страничките, които са пуснати в сайта на издателството и в началото почна добре, доста ми хареса, но след 5-тата страница... фиууу бам! Мен лично не ме трогна особено момента, когато той четеше за болестта. Та заключението е, че нещо не мелим брашно с Л.Дж.Смит.

Точно за вампири не ми се чете сега :rolleyes: Я кажете нещо за "Съпругата - янки", "Укротяване на Шарлота" на Линда Леъл Милър и "Обещай ми лунна светлина"-Карол Финч и "Златото на Колорадо"-Линда Кайо ;)

Ай верно,че смятах Скандална нощ да почвам, само не знам дали ще ми допадне сега на настроението. Ще пробвам.

Другите съм ги чела :clap:

"Скандална нощ" е точно леко, забавно и приятно четиво, пада смях. Стига да се абстрахираш от безбожните печатни грешки, мисля, че ще си прекараш добре с книжлето.

"Съпругата-янки" и "Укротяване на Шарлота" са също хубави книги, но не са баш от лековатия тип. Първата е с по-малко реално действие, наблегнато е повече на отношенията между гравните герои, по-точно ината им. А втората е по-приключенска, кораби, хареми и тем подобни. Позабравила съм ги, мина време откакто ги четох.

Погледни го от този ъгъл, колко са три дена учене, след като после ще имаш сумати време за четене на романчета. По-добре да се съсредоточиш в учебниците, отколкото да си разваляш четенето от гузна съвест. :cool: Стискам палци за изпита и да се похвалиш после!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за милите думи, миличкиПубликувано изображение

По принцип не се впрягам особено, когато имам изпит, защото знам, че ще мине и ще замине и няма смисъл да го мисля много, но годината ми е много гадна, случват се трагедия, след трагедия и малко силичките ми са на изчерпване... Публикувано изображение

И за да не е само спам и жалванки (за което много се извинявам) на Уитни съм стигнала до момента, в който тя разбра каква отрепка е "обичния й" Пол Севарин и трябваше да спра... за това много ме е яд, че тъкмо тръгна най-хубавата част и дойде изпита. Иначе много й се дразнех на Уитни с тази нейна фикс идея да се омъжи за тоя льохман Публикувано изображение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета втората част на Мрак преди зората. Значи аз по начало харесвам поредицата за Реа и Данте.Но имам забележки към Мрак преди зората. В първите две части на поредицата-мисля,че бяха Ветровете на съдбата,двамата повече ми харесваха.Той нали ..беше си мъжествен..обичаха се,но не беше изтъкнато пък тя колко е малка,той колко е дърт.В Мрак преди зората постояннос е повтаря той колко е дърт на 36 години,тя супер невинна и той я е излъгал.Да не говорим в началото на първа част как я подкупваше с разни подаръци.Изглеждаше супер отчаян и глупав с тези диаманти,брошки..като някой старчок с младото гадже.Едва ли не вече го друса критическата и иска да си осигури вниманието на младото момиче.И постоянно изтъкват колко е блага и мила реа..пффф аз харесвам малко по-устатите.Тя като почне да пита всичкиз а здравето им,как са,добре ли са..кани на чай,пък прегръща..гали...пфффф.А сега във втората част като намесиха и Бес/бившата му любима от младините/ още повече натвърдват колко е дърт. Това не ми харесва :biggrin: Едва ли не е на годините на майка и Сабрина.Даже с нея Данте е имал история...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай мила, но не мога да се съглася с теб. Аз много харесвам и Ветровете на съдбата и Мрак преди зората! В Мрак преди зората става дума за това, че семейството на Реа трябва да приеме Данте и е факт че той е по - голям от нея, пък както се говори и по - беден.... Не мога да не оспоря твърдението, че той е имал История със Сабрина, защото не мога да нарека история факта че той я е харесал, когато я е видял един единствен път на един бал и той дори не се е запознал с нея!А колкото до Бес смятам,че беше много интересно да се проследи как Данте и Реа укрепват любовта, която са си признали в предишните книги. Тук разбираме за миналото на Данте и за това как преодоляват трудностите зедно,колко много се обичат. Според мен има защо да повтарят колко добра и мила е Реа, защото тя наистина е такава! Няма да забравя думите й, че Когато човек обича някого трябва да му има пълно доверие!Мен лично много ми харесва цялата поредица, но всеки има право на мнение и вкус! За това реших да се изкажа, така че който не я е чел да види и друга гледна точка!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз я харесвам,защото каот история е хубава.Въпросът е,че едва ли не постоянно се натяква колко е дърт за нея,а тя каква млада невинна душица е.И пред погледа ми излиза прошарен едър мъжага с руса миловидна руса тийнейджърка.Историята със Сабрина я разглеждам от тази страна-че едва ли не той може да и е баща..и пак мис е навира в очите колко е дърт.Бес също...Просто всички тези приказки ми създават една не приятна представа в мозъка ми.Толкова ги харесвах от Ветровете на съдбата ,а тук направо ме карат да мисля за Данте като за дърт мазник..а и толкова мазно се държи с нея.Разбирам любов,но ми разрушиха цялата представа.А тя пък...точно като руса тийнейджърка.Сабрина например много повече ми харесва сега като герой.Реа ми я напраивха беззлична.Иначе като цяло както казах историята много ми харесва и първите две книги ми бяха любими.СЕга Мрак преди зората също ми харесва,но героите малко...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай мила, но не мога да се съглася с теб. Аз много харесвам и Ветровете на съдбата и Мрак преди зората!

В Мрак преди зората става дума за това, че семейството на Реа трябва да приеме Данте и е факт че той е по - голям от нея, пък както се говори и по - беден.... Не мога да не оспоря твърдението, че той е имал История със Сабрина, защото не мога да нарека история факта че той я е харесал, когато я е видял един единствен път на един бал и той дори не се е запознал с нея!А колкото до Бес смятам,че беше много интересно да се проследи как Данте и Реа укрепват любовта, която са си признали в предишните книги. Тук разбираме за миналото на Данте и за това как преодоляват трудностите зедно,колко много се обичат. Според мен има защо да повтарят колко добра и мила е Реа, защото тя наистина е такава! Няма да забравя думите й, че Когато човек обича някого трябва да му има пълно доверие!Мен лично много ми харесва цялата поредица, но всеки има право на мнение и вкус! За това реших да се изкажа, така че който не я е чел да види и друга гледна точка!

Подкрепям изцяло това мнение. Даже на мен ми харесва повече Мрак преди зората, пред Ветровете, защото историята е стрехотна. Колкото за разликата между тях ,е не е кой знае каква в наше време има къде-къде по-шокиращи. В книгата се изтъква каква е Рея, защото ако си чела Грешницата за майка и Сабрина, ще видиш колко различни са те като характери. Майка и е дива, бунтовна и устата и постига целите си със сабята в ръка, докато Рея е нежна и спокойна и постига своите со кротце со благо, а реално двете са като две капке вода на външен вид само цвета на косите им е различен. Според мен и двете са много силни персонажи, но по свой собствен начин. В мрак преди зората се вижда как Рея помага на Данте да си върне живота, доброто име и да продължи напред, люовта не приключва само със запознанството и брака - има още доста неща....с една дума за мен това са страхотни книги.

П.С щях да забравя - Данте е виждал майката на Рея само на един бал и то отдалеко,той е по-малък от нея и затова не я е доближил, но е бил поразен от красотата и и си е пожелал един ден да се омъжи за толкова прекресна жена- затова когато среща Рея си мисли, че му е позната от някъде. :blink: съдба!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ине, представи си, тука ще се разминем по мнение. Убеди ме, че няма да ми хареса. И то не защото любовната история е доста оскъдна, а заради стила на авторката. Четох преди време страничките, които са пуснати в сайта на издателството и в началото почна добре, доста ми хареса, но след 5-тата страница... фиууу бам! Мен лично не ме трогна особено момента, когато той четеше за болестта. Та заключението е, че нещо не мелим брашно с Л.Дж.Смит.

"Скандална нощ" е точно леко, забавно и приятно четиво, пада смях. Стига да се абстрахираш от безбожните печатни грешки, мисля, че ще си прекараш добре с книжлето.

"Съпругата-янки" и "Укротяване на Шарлота" са също хубави книги, но не са баш от лековатия тип. Първата е с по-малко реално действие, наблегнато е повече на отношенията между гравните герои, по-точно ината им. А втората е по-приключенска, кораби, хареми и тем подобни. Позабравила съм ги, мина време откакто ги четох.

Погледни го от този ъгъл, колко са три дена учене, след като после ще имаш сумати време за четене на романчета. По-добре да се съсредоточиш в учебниците, отколкото да си разваляш четенето от гузна съвест. :blink: Стискам палци за изпита и да се похвалиш после!

Е мило няма как все да сме на едно мнение :speak: На мен си ми хареса :yanim:

Иначе и аз много харесвам поредицата "Ветровете на сътбата" и "Мрак преди зората", във ветровете не ми допада особено първата част, затова харесвам повече "Мрак преди зората" особено началото където главния се срещна с бащата на наща, беше много яка сцена. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През май месец почти прочетох "Фиона" на Джуд Деверо, но ми бяха останали около 60 страници...И сега си я дочим, че книгата е интересна, а аз заради липса на време я бях зарязала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Снощи приключих Кристалната пещера на Вирджиния Хенли и останах очарована.В сравнение с другия нейн роман който прочетох,а именно Графиня робиня,който не ми пасна особено,този ме разтопи.Има някой много силни моменти,който си струва да се прочетат :rolleyes:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През май месец почти прочетох "Фиона" на Джуд Деверо, но ми бяха останали около 60 страници...И сега си я дочим, че книгата е интересна, а аз заради липса на време я бях зарязала...

Харесвам цялата поредица "Кадифе" на Джуд Деверо, но тази книга я слагам на второ място след "Джудит". За мен те са най-силните и са ми най-любимите от поредицата, защото главните са ужасно забавни, твърдоглави и горделиви. Доста сблъсъци и остри реплики имаше между тях. Определено си заслужава да я дочетеш. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам цялата поредица "Кадифе" на Джуд Деверо, но тази книга я слагам на второ място след "Джудит". За мен те са най-силните и са ми най-любимите от поредицата, защото главните са ужасно забавни, твърдоглави и горделиви. Доста сблъсъци и остри реплики имаше между тях. Определено си заслужава да я дочетеш. :)

Оо аз малко след като написах коментара си дочетох там 30-ната странички дет ми бяха останали. Обаче ме яд, че започнах от 4 книга...Тези дни ще ги почна по ред. Иначе и аз много харесвам Фиона. Като прочета и за другите ще изкажа мнение :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета втората част на Мрак преди зората.

Значи аз по начало харесвам поредицата за Реа и Данте.Но имам забележки към Мрак преди зората.

В първите две части на поредицата-мисля,че бяха Ветровете на съдбата,двамата повече ми харесваха.Той нали ..беше си мъжествен..обичаха се,но не беше изтъкнато пък тя колко е малка,той колко е дърт.В Мрак преди зората постояннос е повтаря той колко е дърт на 36 години,тя супер невинна и той я е излъгал.Да не говорим в началото на първа част как я подкупваше с разни подаръци.Изглеждаше супер отчаян и глупав с тези диаманти,брошки..като някой старчок с младото гадже.Едва ли не вече го друса критическата и иска да си осигури вниманието на младото момиче.И постоянно изтъкват колко е блага и мила реа..пффф аз харесвам малко по-устатите.Тя като почне да пита всичкиз а здравето им,как са,добре ли са..кани на чай,пък прегръща..гали...пфффф.А сега във втората част като намесиха и Бес/бившата му любима от младините/ още повече натвърдват колко е дърт.

Това не ми харесва :P Едва ли не е на годините на майка и Сабрина.Даже с нея Данте е имал история...

Еее,колко голяма е тази Реа?Съгласна съм,че понякога разликата в годините е кофти,особено в историческите романи.Там нещата изглеждат по-зле.Предполагам и че ти си в по-тинейджърска възраст щом ти прави впечатление,че главния е на цели 36 години.Но пък тази Рея ми се струва супер недорасла.Много ми са неприятни романи с твърде млади героини.Много е педофилско.Аз затова и много подбирам кои исторически романи чета, и много се радвам на Аманда Куик,че все успява да ги направи героините си поне 20 годишни.

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване