Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Solenkata88
 Сподели

Препоръчан отговор

Ох, говори ми, моя милост също тъжи за подобен случай - "Съвършен герой" на Саманта Джеймс, последна от трилогия, първите две - непреведени. Така да ме е яд! А съм сигурна, че другите книжки ще са даже още по-хубави от третата. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Не си сама в мъката,за тази поредица и аз роня крокодилски.

А си дочетох чиклита "Аз обичам Ню Йорк".Дали защото авторката е британка,но този е по-различен.Темите, които се засягат са по-умерено представени,без изпадане в тъпи ситуации,които са раздути до световни проблеми,а преливането от пусто в празно не е издигнато в изкуство/като цяло имам негативно отношение към чиклита-намирам го за "говорилня" на хартия,нещо като чалгата,някоя и друга песен става,ама не е загуба,ако не си я чул/ тук авторката пипа неща през,които абсолютно всеки е минал и постъпки които всеки е искал да направи,но на малцина им стиска.Допадна ми и ще взема и втората излязла,но дано поредицата не е много голяма,че от един момент нататък всичко се изчерпва и нивото пада./Е,аз не съм най-големия оптимист :no-no: :no-no: /

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

В момента чета "Непокорната Миранда" на Дженифър Уайлд, казаха ми че била хубава, все още съм в началото , но не ми харесва това, че е в първо лице. В момента не е много интересна, но нататък ще видим :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента чета "Непокорната Миранда" на Дженифър Уайлд, казаха ми че била хубава, все още съм в началото , но не ми харесва това, че е в първо лице. В момента не е много интересна, но нататък ще видим :P

В този форум Дженифър Уайлд определено е недолюбвана. Така че като я прочетеш, драсни едно мненийце за книгата.

Аз изпапках До края на света на Елизабет Лоуел. УАУ! Невероятна книга. Който не я е чел - да не се двоуми :(

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се прехвърлих в "Изстрадана обич" на Бевърли Бартън, много ме е яд, че не е преведена втората книга, а само първа и трета http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна любов" на Дж. Р. Уорд и останах очарована. Книгата е страхотна, невероятно емоционална и определено съдържа голяма доза екшън, както и любов. Влюбих се във всичките братя. Вярно има някои, които са ми доста по-на сърце, но като цяло всичките шестима са сладури. Бет и Рот бяха ужасно сладки и ужасно много си подхождат. Когато Рот се яви на Скрайб Върджин се надявах тя да му върне зрението завинаги, а не само да му направи малък подарък, но изглежда желанието ми не се сбъдна. ;д И все пак двамата бяха страшни сладури. Препоръчвам книжката горещо на всеки, който е пропуснал да я прочете. :)
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна любов" на Дж. Р. Уорд и останах очарована. Книгата е страхотна, невероятно емоционална и определено съдържа голяма доза екшън, както и любов. Влюбих се във всичките братя. Вярно има някои, които са ми доста по-на сърце, но като цяло всичките шестима са сладури. Бет и Рот бяха ужасно сладки и ужасно много си подхождат. Когато Рот се яви на Скрайб Върджин се надявах тя да му върне зрението завинаги, а не само да му направи малък подарък, но изглежда желанието ми не се сбъдна. ;д И все пак двамата бяха страшни сладури. Препоръчвам книжката горещо на всеки, който е пропуснал да я прочете. ;)

Ооо тази книга е наистина страхотна. Прочетох я още като излезе и като се сетя за няои моменти още се усмихвам. Много добре написана книга. Сега чакам втората :wors:

Иначе сега съм на 4 глава на "Уорд" на Лей Грийнууд, но не знам кога ще я прочета, че утре и другиден няма да имам възможност..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна любов" на Дж. Р. Уорд и останах очарована. Книгата е страхотна, невероятно емоционална и определено съдържа голяма доза екшън, както и любов. Влюбих се във всичките братя. Вярно има някои, които са ми доста по-на сърце, но като цяло всичките шестима са сладури. Бет и Рот бяха ужасно сладки и ужасно много си подхождат. Когато Рот се яви на Скрайб Върджин се надявах тя да му върне зрението завинаги, а не само да му направи малък подарък, но изглежда желанието ми не се сбъдна. ;д И все пак двамата бяха страшни сладури. Препоръчвам книжката горещо на всеки, който е пропуснал да я прочете. :speak:

Оу добре дошла във клуба, аз обожавам тази книга, а следващите две за Рейдж и Зейдаст едва ще ги дочакам защото те двамата ми са на сърце. Аз лично имам страшно големи надежди за книгата на Зи, защото той милия е толкова изстрадал, че неговата любима сигурно бая ще се поизпоти за да го спечели, а и като си ровъчках из нета разбрах, че Зи и неговата ще имат бебе, и тъй като любимата му е вампир, си мисля, че точно когато ще е със Зи ще има прословутия "Период на нужда" за който Рот разказваше на Бет ;) ;) :wors:

Аз сега мисля да хвана третата книга на Тери Гудкайнд "Кръвта на братството" от поредицата "Мечът на истината" за Ричард и Калан :whist:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Тъмна любов" на Дж. Р. Уорд и останах очарована. Книгата е страхотна, невероятно емоционална и определено съдържа голяма доза екшън, както и любов. Влюбих се във всичките братя. Вярно има някои, които са ми доста по-на сърце, но като цяло всичките шестима са сладури. Бет и Рот бяха ужасно сладки и ужасно много си подхождат. Когато Рот се яви на Скрайб Върджин се надявах тя да му върне зрението завинаги, а не само да му направи малък подарък, но изглежда желанието ми не се сбъдна. ;д И все пак двамата бяха страшни сладури. Препоръчвам книжката горещо на всеки, който е пропуснал да я прочете. :cool:

Ох,мило направо ти завиждам ,че чак сега я четеш ;)

Втората излиза на 19.Август и вече не си намирам място от чакане :)

Оу добре дошла във клуба, аз обожавам тази книга, а следващите две за Рейдж и Зейдаст едва ще ги дочакам защото те двамата ми са на сърце. Аз лично имам страшно големи надежди за книгата на Зи, защото той милия е толкова изстрадал, че неговата любима сигурно бая ще се поизпоти за да го спечели, а и като си ровъчках из нета разбрах, че Зи и неговата ще имат бебе, и тъй като любимата му е вампир, си мисля, че точно когато ще е със Зи ще има прословутия "Период на нужда" за който Рот разказваше на Бет :biggrin::whist::cool:

Оооо и аз така разбрах за Зи и се надявам най-късно Декември да го докопаме и него :)

Аз чакам и Ви след като гледах няколко клипчета и попрочетох тук-там за него,

ще е голяма тръпка да проследим и неговата история :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох,мило направо ти завиждам ,че чак сега я четеш ;)

Втората излиза на 19.Август и вече не си намирам място от чакане :)

Оооо и аз така разбрах за Зи и се надявам най-късно Декември да го докопаме и него ;)

Аз чакам и Ви след като гледах няколко клипчета и попрочетох тук-там за него,

ще е голяма тръпка да проследим и неговата история :cool:

Олее 19-ти ли излиза, егати началото на месеца, ще пукна докато я чакам. Аз иначе за Ви и Фюри не знам много за какво са им книгите и не ги чакам толкова, за Бъч и Мариса ще е интересно, а за преродения Дариъс, ммммммм дано да си спомни, че е баща на Бет :whist::cool::) Аз да си кажа ми се ще да направят една книжка и за Тор, примерно да си спомнят как се е запознал с неговата преди 200 години, как са се оженили и т.н. мисля, че би се получила хубава книга :):biggrin:

Навпрочем има книга която ще излезе през 2011-та "Lover Unleashed" и не знам за кой е. Има книги за Рот, Рейдж, Зи, Бъч, Ви, Фюри, Ривендж и преродения Дариъс, не ми идва на акъла за кой ще е 9-тата книга. Дано за Тор и Уелси. (Навпрочем тя нали беше бременна, някой знае ли какво е станало, тя нали се притисняваше дали ще задържи бебето, а не видях никъде да пише, че с Тор имат отроче)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо и мен толкава ме е яд, очаквах нещо 1-2 август да я издадат, а те чак 19ти....ама какво да се прави ще чакаме!Аз чакам с нетърпение книгата за Зейдист - мисля че ще е много интересна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, момичета книжката наистина беше страхотна и аз очаквам втората със страшно нетърпение. :) Не знам как ще дочакам до деветнайсети. Между другото, Ривендж кой/коя е, че така и не чатнах?

Книга и за Дариъс ли има? Малеее, те наистина са супер много и аз се отчаях тотално, че трябва да чакам да бъдат преведени. .оО

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Леле, момичета книжката наистина беше страхотна и аз очаквам втората със страшно нетърпение. :) Не знам как ще дочакам до деветнайсети. Между другото, Ривендж кой/коя е, че така и не чатнах?

Книга и за Дариъс ли има? Малеее, те наистина са супер много и аз се отчаях тотално, че трябва да чакам да бъдат преведени. .оО

Ами Ривендж е вампир, той е брат на главната от третата книга, която ще е любимата на Зи. Ако не се лъжа ще ги срещнем сега във "Вечна любов". Иначе нали Скрайб Върджин даде на Дариъс втори шанс да се върне на земята, но да не помни, че Бет му е дъщеря и да живее направо нов живот, под името Джон Матю, но ми разказаха, че имал разни видеяния,които всъщност са спомените му от живота му като Дариъс. :clap:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко интересни новини около Братството!И аз съм сред нетърпеливите да докопат 2 та книжка,направо умирам от любопитство и сега като прочетох коментарите за Зи още повече ми потекоха лигите,а случайно някой на ТИ с англето да е прочел нещо за бебе на нашите сладури от 1ва книжка,аз Бет толкова си я харесвам и ще се радвам ако им се случи нещо толкова хубаво!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ухааа, много интересно се въртят нещата около братята. Мале, край нямам търпение!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колко интересни новини около Братството!И аз съм сред нетърпеливите да докопат 2 та книжка,направо умирам от любопитство и сега като прочетох коментарите за Зи още повече ми потекоха лигите,а случайно някой на ТИ с англето да е прочел нещо за бебе на нашите сладури от 1ва книжка,аз Бет толкова си я харесвам и ще се радвам ако им се случи нещо толкова хубаво!!! :help wanted2:

Тя Радито (radysan) ги чете на английски, ама не ми е казала Рот и Бет да имат бебе, а и нали трябва да минат 5 години преди Бет да има Период на нужда и да забременее.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мило и още предстоят да излизат.

В един от форумите прочетох ,че авторката планира да издаде още книги

от поредицата.

Спрягаше се и името на Тор,но всичко е непотвърдена информация.

Колко интересни новини около Братството!И аз съм сред нетърпеливите да докопат 2 та книжка,направо умирам от любопитство и сега като прочетох коментарите за Зи още повече ми потекоха лигите,а случайно някой на ТИ с англето да е прочел нещо за бебе на нашите сладури от 1ва книжка,аз Бет толкова си я харесвам и ще се радвам ако им се случи нещо толкова хубаво!!! :help wanted2:

До момента нямат бебешок/за жалост/.

Голяма ми е тръпка да ги видя Рот и Бет с новия престолонаследник,

ама ще видим в новите книги как ще се развият нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мило и още предстоят да излизат.

В един от форумите прочетох ,че авторката планира да издаде още книги

от поредицата.

Спрягаше се и името на Тор,но всичко е непотвърдена информация.

Леле, че тя за кого още ще може да напише нещо?! Само да не ми каже, че ще е за господин Х., при който няма нищо добро. (лол) Всъщност ще се радвам наистина поредицата да бъде разширена, но явно в света на братята ще навлязат много нови герои.

Между другото, в книгата за Бъч, при него за коя жена става въпрос? За Мариса ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мале, момичета... яко сме вампирясъли всички.... :cool: Направа нямам търпение да излезе втората книжка, че да идва и третата :cool: Зи така ми е легнал на сърцето милия :speak: А какво да ви кажа, за престонаследник май ще почакаме. Досега са излезли 8 книги и е минал един "период на нужда" на Бет, но Рот я обича толкова много и го е страх да я изгуби и затова не иска и да чуе за бебе, ама като си знаем Бет не вярвам да го остави да се дърпа още дълго... Охххххх кога ще дойде 19-ти... Ахха Бъч и Мариса толковааааааааа са сладки!!!!

Редактирано от radysan (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мале, момичета... яко сме вампирясъли всички.... :blink: Направа нямам търпение да излезе втората книжка, че да идва и третата :wink12: Зи така ми е легнал на сърцето милия :biggrin: А какво да ви кажа, за престонаследник май ще почакаме. Досега са излезли 8 книги и е минал един "период на нужда" на Бет, но Рот я обича толкова много и го е страх да я изгуби и затова не иска и да чуе за бебе, ама като си знаем Бет не вярвам да го остави да се дърпа още дълго... Охххххх кога ще дойде 19-ти...

Ахха Бъч и Мариса толковааааааааа са сладки!!!!

А ти си ми едно сладичко дразнителче ;)

А с бебето на Тор нещо не се получава нали ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди да замина за морето си взех Ангелът на отмъщението на Сюзан Копола и Целувката на пирата на Катлийн Драймън.Та чета Целувката на пирата.Още съм съвсем в началото,защото там не ми остана много време за четене.Надявам се да е интересна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще повторя въпросчето-какво става с бебето на Тор и Уелси,двамата са ми много сладки дано да няма лоши изненади,а колкото до Бет,тя равна няма и ще склони Рот сигурна съм,само дапочакаме :speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Непризнати грехове" на Лайза Клейпас - много е хубава (но ако трябва да съм честна, предишните две от поредицата -Захарче и Синеокият дявол - бяха по-силни)! Прочетох и "Компаньонката" на Аманда Куик - тя, естествено, е великолепна! Също и "Родени за ченгета" на Балдачи - на един дъх! Препоръчвам и трите книги - истинско удоволствие е да се четат! А, прочетох и "HEARTBREAKER" на Линда Хауърд - на руски - мно-о-го гореща! Силно я препоръчвам на екипа на преводачите... И покрай липсващите странички на Хеси си препрочетох набързо и "Пламъци в рая" на Елизабет Лоуел - вулканична страст, и то на Хаваите - който не я е чел, много е пропуснал!!!

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох "Непризнати грехове" на Лайза Клейпас - много е хубава (но ако трябва да съм честна, предишните две от поредицата -Захарче и Синеокият дявол - бяха по-силни)! Прочетох и "Компаньонката" на Аманда Куик - тя, естествено, е великолепна! Също и "Родени за ченгета" на Балдачи - на един дъх!

Препоръчвам и трите книги - истинско удоволствие е да се четат!

А, прочетох и "HEARTBREAKER" на Линда Хауърд - на руски - мно-о-го гореща! Силно я препоръчвам на екипа на преводачите...

И покрай липсващите странички на Хеси си препрочетох набързо и "Пламъци в рая" на Елизабет Лоуел - вулканична страст, и то на Хаваите - който не я е чел, много е пропуснал!!!

Моля сподели за "HEARTBREAKER" на Линда Хауърд/накратичко/ .

И появяват ли се вече познатите ни герои?

Че аз съм истински пристрастена към Линда,ама само на бг.мога да чета http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Иначе напълно ни се припокриват мненията за "Непризнати грехове" .

Сладка книжка,но аз очаквах нещо повече,някак си ми дойде малко

по-лека след първите две.

Засега фаворит ми е "Синеокия дявол"/просто Харди е чудесен :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз прочетох "Търси се съпруга" на Линда Хауърд. Толкова сладка, хубава, романтична и интересна книжка. Който не я е чел препоръчвам я с 10 ъце уникална е :cool::P:down::clap:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване