Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

Прочетох на Норчето втората книжка от поредицаца "...в смъртта" - "Прослава в смъртта". Не знам какво да кажа освен, че останах очарована за пореден път от Ив и Рурк. Страхотна двойка са, супер забавни, а случаите, които попадат в ръцете на Ив са страшно интересни и оплетени. Вярно, че още от началото знам кой е убиецът, защото ме води нещо към него и го уцелвам, но... случаите са описани по възможно най-добрия и увлекателен начин. Не съм останала досега разочарована от тази писателка и не вярвам да остана. :(
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Чета "Бяла като мляко, червена като кръв" на Алесандро д’Авения. Исками се да напиша за какво се разказва, но ми се струва, че ще я омаловажа. Това е една от книгите, които трябва да се прочетат и да

Момичета, аз най-после почувствах музата и настъпих сериозно "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд, и какво да кажа страхотна книга, направо не мога да се отлепя, уникално четиво. Главните са супер готи

Имало ли е книга, която не можете да не препоръчате? Която е толкова необикновена, толкова сърцеизкормяща, толкова част от вас, че просто ... ОК, спирам. Става въпрос за Requiem for the Devil на Jer

Публикувани изображения

Току що приключих с новата на Конито - Да укротиш вятъра. Ами да кажа,че ми хареса.Аз по принцип харесва Конито и може би съм предубедена. Историята беше добра,героите също.Имаше места където малко се издразних,ама да не ви разказвам книгата. Иначе бих казала-типична книга на Кони - Средния Запад(май така му се викаше),ловец на глави, индианци,престъпници и разбира се, безпомощна жена,нуждаеща се от помощ. Сега ще започвам втората книга за Сватбите на Нора

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега чета "Женкарят и разбойничката" на Кони Мейсън. Опитвам се да го съчетая с динамика, ама не се получава....:whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден довърших фен превода на първата книжка за МакЛийн - превода е супер, а книжката е сладка! Аз си падам по такива с магии, дарби и проклятия, само дето ми се струва, че авторката се е плъзгала леко по повърхността на историята - т.е. можело е да се задълбае повечко и да създаде още доста интересни ситуации (освен любовните сцени - те са си съвсем достатъчно! :) ), свързани със способността на главната да предизвиква бури и дъжд - темата дава доста възможности. Надявам се на Грегор - дано там да се е развихрила!

Ох, да ти кажа така се е развихрила, че вместо с лопати е закопала май с трактора. Днес цял ден копахме една глава от Дуги, големо задълбаване настава. Колкото до шрифта съжалявам за неудобството ама залагам /ние нали си играем бридж и комар в екипа/ та залагам си главата, че момичетата, които могат да помогнат ще помогнат да се изчистят нещата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз онзи ден довърших фен превода на първата книжка за МакЛийн - превода е супер, а книжката е сладка! Аз си падам по такива с магии, дарби и проклятия, само дето ми се струва, че авторката се е плъзгала леко по повърхността на историята - т.е. можело е да се задълбае повечко и да създаде още доста интересни ситуации (освен любовните сцени - те са си съвсем достатъчно! :cool: ), свързани със способността на главната да предизвиква бури и дъжд - темата дава доста възможности. Надявам се на Грегор - дано там да се е развихрила!

Обаче тоя път шрифта измъчи и мен (май Галето беше се оплакала преди време) - много бавно я четях, не знам защо така, не е само заради квадратчето на мястото на й-то - с него свикнах - може би формата на самия шрифт е дразнеща и ми уморява очите :P - за пръв път ми се случва да не мога за една вечер да прочета книжка :eek: - влачих се три-четири вечери по нея... Почнах да се чудя дали не е заради това, че имам астигматизъм и малък диоптър на очите :doh:... Ама с другите шрифтове до сега не съм имала проблем? При предните преводи, дето бяха с тоя шрифт, някак си не го усетих толкова силно, пак не знам защо... Ако съм само аз така - ясно, проблема е в "моя телевизор", ама ако има и други, дали няма да е по-добре да се смени? Та ще ми е любопитно да споделите мнение...

А снощи изгълтах наведнъж новата книжка на Норчето за сватбената агенция - "Легло от рози" - ех, просто нямам думи!!! Аз може би съм пристрастна, щото съм и фен - ама наистина е наслада за душата! Толкова добре пише, че чак усещах аромата на цветята... (в книгата има много описания на цветя и букети, защото се разказва за Ема, която се занимава с аранжировката на цветята за сватбената агенция) И тъй като Ема е най-романтичната от четирите приятелки, мисля, че всички, които обичат романтиката ще я харесат много! :clap:

Квадратчетата се оправят от настройките за езика на Windows-a. За съжаление не помня наизуст точно как се процедираше за ХР, а сега съм с Windows 7. Иначе възприемането на шрифта е въпрос на вкус, както се казва, аз лично нямам претенции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иве и аз имам същият проблем с "и"-тата и шрифта, но това е заради офис приложенията, които ползваме - аз лично си смених шрифта когато я четох, но така малко се размества текстта на места.http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Абе знам аз , че е заради офис-пакета, ама я кажи ти как махна защитата (или по-скоро кой ти каза паролата?! :speak: ), че успя да си смениш шрифта, а?! ;) Мирише ми на хакерство или на "връзки" тук... :):hush:

Сега ще го ударя на молба: Можеш ли да ми я пуснеш на л.с. (паролата, с която е защитен файла), че да си реша проблема? :) Стига паролата да е еднаква за всички файлове(в смисъл и за бъдещите), щото ако не е - няма смисъл, аз тая книжка вече я прочетох, макар и трудно...

Ох, да ти кажа така се е развихрила, че вместо с лопати е закопала май с трактора. Днес цял ден копахме една глава от Дуги, големо задълбаване настава. Колкото до шрифта съжалявам за неудобството ама залагам /ние нали си играем бридж и комар в екипа/ та залагам си главата, че момичетата, които могат да помогнат ще помогнат да се изчистят нещата.

Съжалявам, Съни - хем си знам че имам мръсна уста, и като изтърва нещо (уж на майтап!), то хоп - и взело че станало... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Лошото е, че по закона на Мърфи се отнася само за кофти неща... Е, аз вярвам във Вас, и... ама много се надявам да сте се справили с копането!!! ;)

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм на "Годеницата на дявола".Стигнала съм почти до средата.Двата главни герои са страхотна двойка,никой не пада подолу от другия.А петимата братовчеди са невероятни сладури и много искам да прочета и техните истории,но ще видим дали Ирис ще ни позволи това удоволствие :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Квадратчетата се оправят от настройките за езика на Windows-a. За съжаление не помня наизуст точно как се процедираше за ХР, а сега съм с Windows 7. Иначе възприемането на шрифта е въпрос на вкус, както се казва, аз лично нямам претенции.

Ох, миличка, това ми звучи много общо, боя се че не разбрах какво имаш пред вид... Все пак файла е защитен... И може да звуча като идиот, ама настройката на езиците не касае ли по-скоро писането, а не четенето?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз се отрепах тея дни да чета Елизабет Лоуъл, сега съм на "Невинна като грях", готинка е :cool: Като я свърша ще чета "Червена Роза" на Флора Спиър, затова ако кажете няколко думи за нея много ще ви обичам :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на "Град на демони" на Норчето, харесва ми книжката, както и първата от поредицата, но нещо все още не мога да вляза в час с историята, определено трилогията "Кръгът" ме впечатли много повече, надявам се третата книга за Гейдж да ме "разтърси" :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, миличка, това ми звучи много общо, боя се че не разбрах какво имаш пред вид... Все пак файла е защитен... И може да звуча като идиот, ама настройката на езиците не касае ли по-скоро писането, а не четенето?

Настройката на езиците касае и визуализацията на кирилицата, реално операционната система не разпознава "ѝ" и затова го показва като кутийка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройката на езиците касае и визуализацията на кирилицата, реално операционната система не разпознава "ѝ" и затова го показва като кутийка.

Благодаря за обяснението! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :yanim: Това вече го разбрах, остана да се ровя и да търся настройки на езиците...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за обяснението! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif :P Това вече го разбрах, остана да се ровя и да търся настройки на езиците...

За нищо. ;)

Control Panel -> Regional and Language Options -> Advanced /ако на падащото меню не ти е селектирано България, сложи го; по усет гадая/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нещо след двете взети поправки с 6-ци се поуспокоих(което не е добре..има още 2) и днес започнах да си препрочитам поредната Малори книжка "Отровни думи"...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В момента съм на "Прелъстяване" от Амандичка, след горещите препоръки на Петя. Това е втората книжка на авторката, която чета и съм адски надъхана...Още от първото изречение ме плени, наистина великолепна история!!! Точно от това имах нужда!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на "Град на демони" на Норчето, харесва ми книжката, както и първата от поредицата, но нещо все още не мога да вляза в час с историята, определено трилогията "Кръгът" ме впечатли много повече, надявам се третата книга за Гейдж да ме "разтърси" :angry:

пете,тази поредица е с оценка 4-5 като цяло според мен,но 3 книга - за гейдж най ми е готина,страхотна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пете,тази поредица е с оценка 4-5 като цяло според мен,но 3 книга - за гейдж най ми е готина,страхотна

:ass: 4-5 от общо 10 ли, стига бе пък ти не е толкова лоша поредицата, на мен си ми харесва и то много (даже ме е супер яд, че сега ще я точа следващата книга цял месец, защото ми свърши времето за този вид четене), просто ми изглежда по-слаба от другата която съм чела :lol6:

В момента съм на "Прелъстяване" от Амандичка, след горещите препоръки на Петя. Това е втората книжка на авторката, която чета и съм адски надъхана...Още от първото изречение ме плени, наистина великолепна история!!! Точно от това имах нужда!

Знаех си, че ще се запалиш по книжлето, обачеееее докато те навия да я подхванеш отново свитки ми излязоха...Надявам се при следващата ми препоръка да не се опъваш като магаре на мост :ass:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek: 4-5 от общо 10 ли, стига бе пък ти не е толкова лоша поредицата, на мен си ми харесва и то много (даже ме е супер яд, че сега ще я точа следващата книга цял месец, защото ми свърши времето за този вид четене), просто ми изглежда по-слаба от другата която съм чела :biggrin:

4-5 от 6,забравих 4е трябваше до 10,начи 7-8 там някъде

на мен по принцип ми харесва,тъй като аз нора я харесвам като цяло,така че няма лоша книга

Редактирано от Jamey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен тази трилогия страшно много ми харесва и една от любимите ми.И смятам,че дори една десятка и е малко :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко доброзорно,почнах Венецианският лъв.Съвсем в началото съм,но отсега мога да кажа,че стила ме "застреля".Някакво мрачно,тежко настроение/явно се връзва с действието,но ми идва в повече/ и опит за вплитане на мистичното,че чак се губи нишката на мисълта. Странно,странна.Като знам и коментарите ви,не очаквам много./да не кажа,че очасвам разочарование/.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко доброзорно,почнах Венецианският лъв.Съвсем в началото съм,но отсега мога да кажа,че стила ме "застреля".Някакво мрачно,тежко настроение/явно се връзва с действието,но ми идва в повече/ и опит за вплитане на мистичното,че чак се губи нишката на мисълта. Странно,странна.Като знам и коментарите ви,не очаквам много./да не кажа,че очасвам разочарование/.

Аз така и не можах да я дочета http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пък съм подхванала Женкарят и разбойничката. Малееееее, бях забравила колко е хубаво това книжле. Огромно удоволствие ми доставя да я чета.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пък съм подхванала Женкарят и разбойничката. Малееееее, бях забравила колко е хубаво това книжле. Огромно удоволствие ми доставя да я чета.

Ох, ей ся как ми напомни за нея, направо ме изкушаваш да й се нахвърля кръвожадно Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз съм на "Легло от рози", но нямам никакво време и карам по 5/6 странички на ден http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif Добре, че я прочетох на английски след като излезе първата, че иначе много щеше да ме е яд. :(
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване