Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

Щом ще се появявят скоро нови,интересни книги,можете да си говорите,ако щете с Морзова азбука.Аз ще чакам наготово преводите.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

И аз така :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Чета "Бяла като мляко, червена като кръв" на Алесандро д’Авения. Исками се да напиша за какво се разказва, но ми се струва, че ще я омаловажа. Това е една от книгите, които трябва да се прочетат и да

Момичета, аз най-после почувствах музата и настъпих сериозно "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд, и какво да кажа страхотна книга, направо не мога да се отлепя, уникално четиво. Главните са супер готи

Имало ли е книга, която не можете да не препоръчате? Която е толкова необикновена, толкова сърцеизкормяща, толкова част от вас, че просто ... ОК, спирам. Става въпрос за Requiem for the Devil на Jer

Публикувани изображения

Щом ще се появявят скоро нови,интересни книги,можете да си говорите,ако щете с Морзова азбука.Аз ще чакам наготово преводите.Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Не се правя на интересна, но ще е много невъзпитано да ви казвам в прав текст неща, които са още само в работен процес. Не искам да ви дразня а само да предизвикам интереса ви когато се появят и то защото твърдо вярвам, че този интерес ще е оправдан. Аз се забавлявам искрено със всяка глава защото знам как после вие ще се превивате от смях ама докато стане трябва фърлим малко було ототгоре мисля аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента се боря с Принцът на разбойниците от Легендарните любовници - малко трудно ми върви, не че не става за четене книжката, но нещо не може да ме грабне а е само 250 стр. Историята донякъде се покрива с историята за Робин Худ и неговата Мериан, но времето в което се развива ми прилича на 800-900 година, намесват се и имена на народи които ми приличат на гали-сакси-нормани и тн. но не съм сигурна че са ги превели точно. Двамата герои се харесаха още от начало, имаше и един лош - който по мое мнение си беше доста готин-или поне по-умен на моменти от главният. В историята има и малко мистика с едни свещенни камъни и т.н. Като я дочета ще си напиша мнението по-подробно в някоя от темите, нищо че ще ми е трудно да преценя в коя. Момичета някой чел ли е Замакът на варварина и става ли за четене? Стана ми любопитно от цитата на Галя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някой чел ли е Замакът на варварина и става ли за четене? Стана ми любопитно от цитата на Галя.

Замъкът на варварина на Рут Ланган е една от любимите ми книжки и има специално място в сърцето ми. Според мен хич не му мисли, ами я почвай.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не върви май аз да се изказвам,но Замъкът на варварина я четох,точно като изчетох коментари на момичетата тук.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Среднощен ловец кн.1 - "Близо до гроба" - Джанийн Фрост

После да споделиш мнение,че и се каня като излезе на бг.,

надявам се да е скоро,че ИБИС само я отлагат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После да споделиш мнение,че и се каня като излезе на бг.,

надявам се да е скоро,че ИБИС само я отлагат.

:) 10 глави ми остават, но отсега мога да кажа, че е страхотна книга. :Д

А доколкото знам Ибис или ще я издават ноември или декември, но до края на годината бяха обещали, че ще я издатат. Много поредици им се струпаха нещо напоследък на тях :Д

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cool: 10 глави ми остават, но отсега мога да кажа, че е страхотна книга. :Д

А доколкото знам Ибис или ще я издават ноември или декември, но до края на годината бяха обещали, че ще я издатат. Много поредици им се струпаха нещо напоследък на тях :Д

Е да много поредици са,но аз чакам тази пък :)

Искаше ми се с нея да се залъжа докато излезе"Пробудена любов".

Дано "Близо до гроба" излезе Октомври.

А с нетърпение чакам и твойчките редакцийки :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох най-сетне "Женкарят и разбойничката" на Кони Мейсън. Много ми хареса! Леко четиво е. За разлика от другите книги на авторката, тук лошите не са с много голямо присъствие и прекалено крайни. Препоръчвам я.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Познайте кой си получи най- после "Вечна любов" :P:baby::clap:

Честито :)

Айде с кеф да си я прелистваш и препрочиташ ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей сега приключих със "Зад кадър" на Сандра Браун.Много ми хареса книгата,мисля обаче,че ще трябва да прочета развръзката отново,че малко ми се отне вниманието до към поскледните 5 страници.Иначе финала хубав-хубав. А сега наистина трябва да почна 2 на Нора-новите,че я гледам от 1 седмица и не ми се почва,ама трябва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох от сумати време нищо не съм чела, нямам грам време. Вечер дъвча "Сладко щастие" на Джейн Ан Кренц, ама съм до под кривата круша, има няма 30 странички съм отметнала http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В момента чета "Съпругата-янки" на Линда Леъл Милър. После смятам да прочета "Укротяване на Шарлота" - пак на Линда Милър. А след това "Черният отмъстител" и "Принцесата" на Джуд Деверо..Надявам се до края на седмицата да съм ги прочела.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зарязах за съжаление за момента тая "Дама с меча", че нещо не ми върви и смятам да я допрочета като си лягам. Малко по-малко, ще я привърша.

А иначе съм почнала "Вечна любов". Леле, страхотна история! Толкова ми е тъжно за Мери, че направо нямам думи. Още не съм изчела и половината книга, затова коментарът ми ще е кратък, но останах направо очарована. Рейдж е такъв сладур, толкова мил, секси и опасен. Их, их... Между другото, когато си мислех, че Мери е смъртно болна не очаквах да е левкимия. Горката, колко ли се мъчи... и като знае, че този път може да бъде вече фатален... Направо ми се доплаква, ама нещо не идват сълзите. :/ Ииии най-вече съм очарована от това, че мога да разгръщам страниците с пръсти, а не да цъкам с мишката върху стрелката на компютъра. Друго си е да помириша току що изписаните редове, миришещи на мастило и новост. Чувството е велико!

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Сладко щастие" на Джейн Ан Кренц. Много сладка книжка. Главният Хач (Името му е Сам Хачър), е главен менаджер въф фирмата на бащата на главната, Джеси. Сериозен, готин, истинска акула, и сега е решил, че Джеси е идеалната жена за него. Ако се омъжи за нея, хем ще задоволи потребността си да я притежава и закриля, хем ще получи фирмата на баща й, който в прав текст му казва, че го иска за неследник, само трябва да се ожени за дъщеря му. Тя пък от своя страна е малко разсеяна, но пълна с ентусиазъм млада жена, която не може и за месец да се задържи на една работа. Винаги я уволняват защото е с много меко сърце и винаги гледа да помогне на хората. Дори с Хач се запознават след като той започва работа във фирмата на баща й, където и тя работи от месец, и без да зне, че е щерка на шефа я уволнява, защото като служител в Личен състав, раздава болничните и всички във фирмата се възползват от добротата й. Сега тя работи за една врачка, и след като шефката й е откарана в болница след злополука, Джеси отговаря сама за малката кантора. Тогава идва една жена й я моли да й помогне да открие дъщеря си, която е избягала в някаква секта, и Джеси веднага се заема. През това време с благословията на цялото й семейсто, баща й, майка й, втората бивша жена на баща й, доведената й сестра, леля й и братовчед й, Хач започва едно лудо ухажване, и дори най-нагло се нанесе в дома й, а тя каквато си е добричка не се сети как да го изгони, а той е толкова чаровен, че няма на къде повече. А тя не желае да се омъжи за него, защото според нея той е като баща й, и за него работата винаги ще бъде пред семейството. Видяла е как двата брака на баща й са се провалили, защото винаги е мислил първо за работата си, и колко е била пренебрегвана като дете, от вечно заетия си баща, и макар много да е привлечена от Хач, отказва да се обвърже с него. А той е твърдо решен да й докаже, че не е като баща й, и да я спечели. А щом нещата със сектата започват да изглеждат сериозни, Хач започва да помага на Джеси, като в същото време я спасява от кашите в които се забърква.

Много лека и сладка книжка, горещо я препоръчвам.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетох "Вечна любов". Най-сетне! Може коментара ми да е несвързан, дори объркан, но просто все още съм в ужасяваща еуфория. Направо не мога да повярвам! Останах без думи! Историята е страхотна, прекрасна, невероятна, толкова красива и тъжна. Ох, ох... Възхищавах се на Мери - толкова силна жена, борбена, с нестихваща воля. Бореше се срещу болката, не искаше да се предаде, дори не искаше да причини на Рейдж болката, която тя изпитваше. Не искаше той да я гледа, докато състоянието й се влошава и влошава, а той... ах, Рейдж, колко ужасно сладък и мил беше. Влюбен мъж! Беше готов на всичко заради нея - разтапях се докато чета как я обичаше, какво изпитваше и какво би сторил за жената на живота си. Не, не, беше просто прекрасно! Постоянно ми ставаше тъжно и мрачно дори, когато се споменаваше болестта й - моментите бяха толкова тежки, но ги преодоляваха и двамата. Бореха се.

Много ми хареса начина, по който писателката описваше нещата. Така де, аз я харесвам още от първата книга, но сега имаше и моменти между Зи и Бела. Леле, страхотни са! А Зи ми стана и още по голям любимец от преди. Горкият! Колко е изживял и какво докато е бил кръвен роб. Цялата болка и ненавист, омразата, която изпитва към докосването, близостта и изобщо цялата интимност на две тела... разбираема е. Господарката му го е тормозила, била го е... било е ужасяващо и много болезнено. Не се учудвам, че душата му е умряла и от него не е останало нищо. Но чувствата, които изпитва към Бела са толкова силни, ала още го е страх да им се поддаде. Прекрасен е, но е и ужасно съсипан. Той е готов на всичко за Бела и нямам търпение да прочета "Прокудена любов". (сън)

Ихаа, Джон Матю много ми допадна като герой. Момчето наистина се страхуваше, но и беше готов да се хвърли в битка заради Мери, за да я защити. Пък когато се видя с Уесли и Тор - беше ужасно сладък и изглеждаше като изгубено дете (макар той да беше точно това, дори на 23 години). Мхм, интересно ми е как ли ще се научат братята да разговарят с него без бележки когато Мери не е измежду тях. Не ми се вярва да научат езика на знаците, но кой знае... възомжно е и това да стане. ;)

Их, их, моментът когато Мери опитоми звяра в Рейдж беше страхотен. Той стана като мъркащо котенце, толкова сладък, нежен... Когато я побутна след битката с лесърите беше супер мило. Някак си изпълнено с нежност, радост от това, че тя е добре и доказателство, че той е готов на всичко за нея. Пф, тъкмо преди да изляза реших да прочета 49 глава и почти изпаднах в ужасно настроение. Толкова мъчно ми стана, че почти се разплаках, но ме възпря това, че тъкмо се бях гримирала. Веднага като се прибрах, грабнах книгата и я дочетох. Но преди това си викам мислено "По дяволите, Рейдж, защо трябва да си толкова самопожертвателен?" Знам, че я обича и иска тя да е добре, дори да не го помни в замяна на този дар, но беше ужасно тъжно и някак си... самотно за него. Идеше ми да крещя от негодувание, но и възхищение. Ух, обаче когато Скрайб Върджин се появи пред двамата и им каза, че им е разрешила да бъдат завинаги заедно - беше прекрасно! Усмивката се появи на лицето ми и не изчезна, дори сега се усмихвам доволно и щастливо. Супер сладки са и заслужават векове наред да бъдат един до друг. :)

Мхм, сетих се за момента когато братята направиха райт на Рейдж. Беше жестоко, но и справедливо! Тогава Зи показа колко му е ненавистно наказанието и изобщо това да тормози някой друг. После дълбоката рана в гърдите си, която направи ебше друго доказателство за това и за болката му към Рейдж. А когато му пя в стаята, като ангел... показа колко близък го чувства, макар и да не иска да го признае пред света. Така е с всичките братя, но в Зи има скрита нежност, която е заровена толкова дълбоко, че само Бела и някой наранен брат е способен да накара да потръпне.

Книгата е страхотна! Смятам да я прочета още веднъж, но нека мине малко време докато осмисля сега прочетеното. Просто нямам думи. Прекрасно написана е, показано е каква красота и богатство е любовта и това, че може да бъде вечна. Ех, искам такъв мъж като някой от братята. :) Жалко, обаче че такива не се намират, пф.

ЕДИТ: Ааа, момичета откачих когато прочетох коментарите ви. Не искам Уелси да умира. Супер сладки са ми с Тоооор. ;(

Редактирано от stasungera (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами докато редактирах,прочетох "Сладка лятна буря".Ами книжлето е точно такова - сладко,нежно.Не се разсипало от действие,но някак заразява с положително настроение.Главната е френска аристократка,вятърничава една такава,бяга от революцията в Англия. И открива радостта от простичките неща и един много земен мъж.Просто детския й възторг,на фона на преживения ужас, носят голямо очарование. Харесах я.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Днес си взех новата книга на Нора Робъртс- Аленият шал на смъртта. Преводът на заглавието наистина няма нищо общо с оригиналното, но се връзва със сюжета. Само че книгата не ми хареса, много е претупана, действието не е добре изразено, главните герои кога се запознаха, та преспаха, че и успяха да се влюбят... Липсват важни моменти от връзката им, авторката този път си е спестила изразяването на чувствата и мислите им. Имам още куп забележки, но айде ще спра до тук. Ако трябва да й сложа оценка- тройка й пиша, и то само защото е книга на Нора Робъртс. Редактирано от Il colombo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз в момента чета Среднощен маскарад на Шърли Бъзби. Още съм в началото, но главната героиня вече ме дразни.То разбирам човек да има гордост ама тя направо прекалява. Според мен е много груба и невъзпитана. Никоя дама от онова време не би се държала по този начин. Като я прочета ще коментирам отново :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни довърших "Безпощадно" на Сандра Браун. Много ми хареса, чете се леко и има от всичко. И самоубиство с подозрение за убийство, и любов и драма и страст. Да, наистина много приятна книжка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снощи допрочетох (най-сетне) "Дамата с меча" на Джослин Кели. Уф, не знам какво да кажа освен, че това беше страшно досадна и скучна книга. Дойде ми прекалено в повече частта когато Авиза се представяше като някакъв супергерой и спасяваше Кристиан. Аз ако бях на негово място щях да й покажа, къде й е мястото. Тя направо стана досадна - само акъли дава, биела се най-добре, била най-добрата във всичко. Накрая дори в секса. Ужас! Той пък Кристиан уж някакъв смел рицар, умен и горд, пък накрая излезе, че беше под чехъл. Блях, супер тъпо така. Вместо да й покаже, че за смелостта си има граници, той я следваше като кученце с оплезен език. Много досадно! Брат му Гай пък беше ужасно противен. Само мрънкаше като някакво бебе, постоянно се оплакваше, искаше всичко да става по неговата и да бъде в центъра на вниманието. Егати, простия и тъп мъж! Така ми допротивя от него, че просто нямам думи. Тези пък от манастира някакви суперагенти, тц-тц... най-добрите били. Пф, и накрая най-тъпото, че Кристиан не разбра на какво всъщност се базира абатството. И то защо? Защото бил заслепен от страст и не е изслушал Авиза. По-тъпо не можеше да бъде. Да нямаше уши за нищо и никой, а само за тялото й. Блях...

Общо взето ужасна книга, която ако някой смята да чете по-добре да прескочи, защото не си заслужава загубата на времето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес е страхотен ден, най-накрая се докопах до Лукс на Ана Гобърсън. Толкова й се каних и точих зъби по тази книжка, не мога да повярвам, че е в ръцете ми. Изглежда невероятно,по-добре от очакваното. Дано, дано и съдържанието си заслужава!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване