Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

Мен такава зазебица ша ма фани бобчо като та сгащя. Стига с тез иновации че нинам де ша та докопам разказваш вместо превеждам хиххи. А инак знаех си аз че сирака ша е филм. Инак от първите Макензи съм по впечатлена от вълка. Нежност е думата с която я определям. Джо го дава по кривак. Ша видим ся Зейн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

...

И за да не ми бастиса поста Хесито, в момента чета един невероятно-увлекателен роман за шотландци на Саманта Джеймс A Promise Given Всъщност това е първата книга, която чета от тази авторка.

Аааа, Боби, глоба, за домашно да прочетеш "Съвършен герой" на Саманта. На мене пришки ми излязоха на пръстите да я хваля във форума, а ти да я пропуснеш, тцтц! :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, Боби, глоба, за домашно да прочетеш "Съвършен герой" на Саманта. На мене пришки ми излязоха на пръстите да я хваля във форума, а ти да я пропуснеш, тцтц! :cool:

Ейййй, това е, заплес съм си и туй то. :clap: Ама много интересно пише тази авторка, брей, не случайно я превъзнасят здраво с баданарката рускините по форумите. Изтипосала съм си на тепиха няколко нейни романа и скоро ще ги нокаутирам. Между тях са и първите двенки от поредичката, в която "Съвършен герой" е третата. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй, това е, заплес съм си и туй то. :cool: Ама много интересно пише тази авторка, брей, не случайно я превъзнасят здраво с баданарката рускините по форумите. Изтипосала съм си на тепиха няколко нейни романа и скоро ще ги нокаутирам. Между тях са и първите двенки от поредичката, в която "Съвършен герой" е третата. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Ох, не ми напомняй, така ми се иска да ги издадат и тях на бг, но кой знае дали ще ме огрее...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си чела „Втори шанс“ от Линда ,много,много горещо ти го препоръчвам.Джон Медина е страхотен мъж,направо лигите ти да окапят :wow::wow::wow: (мое мнение разбира се)!!!!! :ph34r::inlove1::inlove1:

Ох,мале-малееееееееееее,Джон мммммммммммммм :ph34r:

Ще взема да си я препрочута,за 155 пък :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ох,мале-малееееееееееее,Джон мммммммммммммм :yanim:

Ще взема да си я препрочута,за 155 пък :)

Джони бой рулира;)Аз също харесвам и мъжагата от друга нейна книга "Диамантения залив"-Кал Сейбин;))Тая Линда знае какво ще ни хареса.Откъдето и да ги погледнеш секси парчета са;)))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си дочетох "Време зя бягство" и тъй като си нямаме теми за съвременните романи, ще сипя ласкателства тук - ох само колко ми хареса, даже повече от предишните две (да подчертая изобщо, ама изобщо не очаквах да ми допадне толкова). Не знам може би уцелих перфектното настроение за нея. Обожавам стила на авторката, който изцяло задоволява капризния ми напоследък вкус.

Сюжета ме изкефи на макс, особено края в който гадняра си го получи между очите, нямаше да понеса един размекнал се Чейс, в който изведнъж се обажда съвестното гласче и само поразкрасява колкото да не е без хич физиономията на оназ гад долна, мръснааа Публикувано изображение

Иначе главните - перфектни (особено ЧейсПубликувано изображение - хич не си го представях така в другите книги), и двамата с гадости в миналото, но живи примери, че човек може да продължи напред и да живее нормално. Много ми допадна как се развиха отношенията им, как се опознаха и дълго време укротяваха "долните" страсти. Финала беше разкошен, даже пуснах една сълза, много ме трогнаха.

И две думи за сина на Сара - Кендъл, страхотен образ е изградила авторката, направо ми влезе под кожата, пожелах си едно такова детенце като него.

Не знам какво повече да кажа, книжлето е разкошно и съм без никакви забележки. Препоръчвам горещо цялата поредица и му давам грамадянска десятка.

От други ден подкарвам последната част - "Набелязана мишена", да ме прощават лекорите но ще си запълня лекциите с по-приятно занимание :headphones:

А за тази вечер много се чудих какво да подхвана, четеше ми се нещо историческо и грабнах "Ограбен копнеж" на Кинли Макгрегър, малко на сляпо съм, дано излезе хубава!

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руми, цитатът ти направо ми докара сълзи в очите и бумкане в сърцето http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Не чета съвременни романи, но тази за Ченс ще си я кутна като следващо за излапване парче. Само да сдъвча таз дет съм заяла в момента, че ми е ужасно интересна, нали е за шотландци. Mамоооо,главния е един мъжанга як със страшно нежно сърце Публикувано изображение направо неустоим чаровник, ама главната е голяма проскубана овца и на моменти ми иде да я халосам по дебелата чутура. Как се дърпа само овцата й с овца, не ще да се жени за главния ами за един чукундур-лигльо. Ама нашия нали е железарски мен, та успя да си постигне неговото и ги ожениха. Та сега зазебицата ме е фанала как главната ще се влюби в него... Но като я довърша, задължително ще се метна на книгата за Ченс. Благодаря, че сподели тази уникална книга, иначе със сигурност щях да я пропусна по тъч линията. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Аз съм предимно по пирати и английски висшисти, обаче много ме заинтригува коментара ти. Един такъв хипервъодушевен,тааа "Коя е книгата?" запита тя с голяма доза люпобитство и нетърпение да узнае :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм предимно по пирати и английски висшисти, обаче много ме заинтригува коментара ти. Един такъв хипервъодушевен,тааа "Коя е книгата?" запита тя с голяма доза люпобитство и нетърпение да узнае :)

Ще изпреваря Боби и ще отговоря на въпроса. Книгата е петата от поредицата Макензи на Линда Хауърд - A Game of Chance (2000). Не е издавана на бг, има я очевидно на руски. За заглавието на руски обаче не мога да помогна, знаещите ще се разпишат. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще изпреваря Боби и ще отговоря на въпроса. Книгата е петата от поредицата Макензи на Линда Хауърд - A Game of Chance (2000). Не е издавана на бг, има я очевидно на руски. За заглавието на руски обаче не мога да помогна, знаещите ще се разпишат. ;)

Азартная игра и е фен превод, не е издавана на руски

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори още сега ще я потърся в нета, да видя за какво става на въпрос ;)

Азартная игра и е фен превод, не е издавана на руски

Аз намерих тази , обаче май не иде реч за шотландци? Аз ли бъркам нещо или...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за бързите отговори още сега ще я потърся в нета, да видя за какво става на въпрос :)

Аз намерих тази , обаче май не иде реч за шотландци? Аз ли бъркам нещо или...

Няма нищо общо с шотландците, книгата е съвременна.

Да не би да имаш предвид шотландската поредица на Саманда Джеймс, която Боби чете?

Ето заглавията на английски:

McKay

1. His Wicked Ways (1999)

2. His Wicked Promise (2000)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма нищо общо с шотландците, книгата е съвременна.

Да не би да имаш предвид шотландската поредица на Саманда Джеймс, която Боби чете?

Ето заглавията на английски:

McKay

1. His Wicked Ways (1999)

2. His Wicked Promise (2000)

Точно тях имам предвид, ако тях е визирала Bobych. Чак като си прочетох поста се усетих, че не става ясно за кое от двете питам ... оопс :help: моя грешка . Изивнявам се за което ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах Любимият ми враг" на Кони Брокуей.Почва със смахнато завещание,което прави главната управителка на имението и ако се справи го наследява.Главния ще го вземе,ако тя се провали,него чичото го е резнал,щото бил болнав и значи не достатъчно мъж.Значи главния замина на околосветско без да се видят очи в очи с главната,но си пишеха писма,дуелират се с думи един вид.Интересно като идея,но мъъъничко постно.Главния сега се прибра и ще гостува във въпросната къща/там живеят и други хора де/,еми, мигнаха и секи за себе си разбра,че е привлечен от другия,ма ще се назлъндисват.Още съм в началото може да се каже,но има нещица дет не са по мойта част.Много сме близо до 20 век-главната го раздава малко нещо суфражетка,главния пък заради болнавото детство не е контактувал много-много,с дами пък хептен и на 27г.малко захлюпак пада....ми ще чета нататък да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах Съвършен герой на Саманта Джеймс. Още съм в самото начало, но както изглежда ще е много хубава след такова начало... Главната е изоставена пред олтара и то пред половината висше общество... Само това съм прочела за сега Публикувано изображение

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах Съвършен герой на Саманта Джеймс. Още съм в самото начало, но както изглежда ще е много хубава след такова начало... Главната е изоставена пред олтара и то пред половината висше общество... Само това съм прочела за сега Публикувано изображение

"И не се боеше от никакви свраки и друга горски птици." това беше мега яко :) ще взема и аз да я подхвана тази книжка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"И не се боеше от никакви свраки и друга горски птици." това беше мега яко :) ще взема и аз да я подхвана тази книжка.

Може ли линкче на книжката , нещо не ми ги отваря :P :P :wors:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно тях имам предвид, ако тях е визирала Bobych. Чак като си прочетох поста се усетих, че не става ясно за кое от двете питам ... оопс :ohmy: моя грешка . Изивнявам се за което :)

Мила, извинявам се, че чак сега се включвам, но цял ден не съм влизала в калдата и не съм видяла питането ти. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Романът, за който питаш е A Promise Given, а на руски - Торжество любви. Страхотен е, ужасяващо интересен, главния е Шотландец с главно Ш-абсолютен мъжкар, водач на клан и в същото време с толкова нежност обгрижва главната, ама овцата си остава овца, да му се не види. Направо такъв бяс ме накачули, че ми идеше да й друсна як бой Публикувано изображение Как се беше вкопчила в глупавата си идея, че е влюбена в оня льольо, а направо не можеше да устои на излъчването на главния, още преди да ги оженят... Уф, още ме тресе люто желание да й прасна един парен чук в дебелата чутура... Добре, че докато смлях романа, беше късно през нощта и всичко живо си беше легнало инак някой домашен щеше да отнесе пердах, как се бях разлютилаааа Публикувано изображение
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли име на книжката , нещо не ми ги отваря :):wors: :wors:

Съвършен герой- ето я и г-ца Бонд, Жамес Бонд. Малко ме е хванала лигата, но в моя защита книгата е ужасно забавна и съм вече към средата :ohmy: Редактирано от Тор (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила, извинявам се, че чак сега се включвам, но цял ден не съм влизала в калдата и не съм видяла питането ти. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Романът, за който питаш е A Promise Given, а на руски - Торжество любви. Страхотен е, ужасяващо интересен, главния е Шотландец с главно Ш-абсолютен мъжкар, водач на клан и в същото време с толкова нежност обгрижва главната, ама овцата си остава овца, да му се не види. Направо такъв бяс ме накачули, че ми идеше да й друсна як бой Публикувано изображение Как се беше вкопчила в глупавата си идея, че е влюбена в оня льольо, а направо не можеше да устои на излъчването на главния, още преди да ги оженят... Уф, още ме тресе люто желание да й прасна един парен чук в дебелата чутура... Добре, че докато смлях романа, беше късно през нощта и всичко живо си беше легнало инак някой домашен щеше да отнесе пердах, как се бях разлютилаааа Публикувано изображение

Заливам се вече от смях и със сигурност ще потърся тази книжка. Предполагам има я в линка към руската библиотека, която даде по рано. Аз сега съм на Героя и те разбирам прекрасно, когато една книга е добре написана , а за мен това значи и с голяма доза невроятен хумор, емоцията е нормално да те превземе :)

Благодаря за г-ца Бонд ! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Винаги на вашите услуги :ohmy:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последните седмици нямам много време за четене, което е жалко, защото имам толкова набелязани книги. Опитах се да подкарам "Златната долина", но нещо не ми върви. От две седмици някъде седя на тридесета и някоя страница и нямам желание да я продължа до края. Четох коментари и всички, които сте я чели много сте я харесали, но на мен нещо не ми допадна до момента. Не знам защо... Та затова си препрочитам Малори, понеже с нищо друго не ми върви.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такаа,довърших си книжката.Чудя се как да я определя.От една страна няма никакъв "екшън".Няма гадняр,опасни ситуации и т.н.В общи линиии,веднага разбираш накъде отиват нещата.От друга страна,страховете,чувствата на главните са много човешки,простичко предадени и ги правят някак "близки".Намират се 2-3 героини,дет се намесват за добро,за да не е романа "камерен". С две думи,за да оцени книгата,човек трябва да е в подходящо настроение,може би в момент на равносметка или някак по.....Не съжалявам,че я четох,но и няма да е от препрочитаните книги./поне не често/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си довърших моята :eek: Много доволна останах. Сигурно още ме държи еуфорията от вчерашната поредица "Емма" на ББС. Как не съм я гледала по-рано идея нямам, добре че Бобич я спомена, че този пропуск нямаще да си простя. Та по същество - книжката беше много лека, забавна и разтоварваща. Не е драматична каквито са на Джудит МакНот, но то пък не може само драма. Много обичам книги , които след като ги прочетеш те оставят с усмивка на уста и приятно чувство. Е , сега не е Малъри, но то и други като тях рядко се срещат. В обобщение Малъри - 10, Съвършения герой - 9.5 хихи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз си довърших моята :rolleyes: Много доволна останах. Сигурно още ме държи еуфорията от вчерашната поредица "Емма" на ББС. Как не съм я гледала по-рано идея нямам, добре че Бобич я спомена, че този пропуск нямаще да си простя.

Та по същество - книжката беше много лека, забавна и разтоварваща. Не е драматична каквито са на Джудит МакНот, но то пък не може само драма. Много обичам книги , които след като ги прочетеш те оставят с усмивка на уста и приятно чувство. Е , сега не е Малъри, но то и други като тях рядко се срещат. В обобщение Малъри - 10, Съвършения герой - 9.5 хихи

Ах, ах, не ме дразни, че още не съм я прочела. ;д Нямам търпение да попадна на нея, но ще си почакам още малко. Търпение, търпение...(: Предполагам обаче, че писателката е запазила стила си както в останалите книги от поредицата, нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване