Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

След рекламата ,която направихте на Книжките на Розмари Роджърс,седнах да чета и трябва да ви кажа ,че изобщо не останах очарована.Човек трябва да е мазохист спрямо душевния си покой за да ги прочете до края.Започнах с „Игра на любов“- съвременен роман за две сестри,дъщери на известна холивудска актриса от различни бащи.Едната човек на живота,другата възпитана скромно ,пуритански,Двете си приличат и затова си разменят местата ,за да може много отворената да се омъжи за своя любим италянец-богаташ,чийто по-голям брат му забраняваше.Че този по-голям брат,отвлече нашта Главна в един замък,като си мислише,че е другата,за да я спре да не се омъжи за брат му.Там пиян я изнасили и я заключи и я ползваше като робиня за развлечения.Докато не се влюби в нея и накрая като разбра,че е другата се ожени за нея.Издържах стоически и го прочетох до края.Но нямаше никаква романтика ,никъква тръпка,никакви любовни романтични сцени,като например при Конито.Непрекъснато се говореше за секс.Нищо особенно!След това почнах „Среднощна красавица“ и я изкарах точно до втората страница,след като още от началото се говореше за сексуално желание на един перверзник към четиригодишно момиченце.Не благодаря!После зачетох „Развратни игри“ и стигнах с голям зор до стотна страница .И там същата работа - секс без чувства,първоначално изнасилване на Главната от пияния Главен.Тя шестнадесет годишна ,избягала от манастир,не видяла нищо от живота,той преживял много болка и разочарования с омраза към жените използващ ги само за развлечение.Никакви чувства ,никъква романтика.Толкова черни чувства се породиха в душата ми,че издържах до там,където тя абортира детето и си рекох „стига“,не съм мазохист.И си мисля,че колкото и любопитен да е човек изобщо не си струва да захваща тая авторка.Толкова тягостни чувства породи у мене ,направи дени ми тежък,та си рекох,какво да започна ,та да ми подобри настроението и попаднах на една моя любима авторка - Сандра Браун и „Безразсъдна любов“.Е това е вече друго нещо.Толкова чувства,че чак ти стягат сърцето.Оправи ми се настроението....

Така,че моя съвет е не четете Розмари Роджърс ,ако имате слаби нерви. :)

То не е до нерви мила, а до желание да надникнеш и в тъмната страна на човешката природа. Хора разни, вкусове още по, но аз лично обичам светлата страна и си спестявам този както ти го нарече "мазохизъм" и на яве и в книгите, които разлиствам и Розмарийка за мен си е - бегай пай се. Но пък има и момичета, които я харесват. Аз предпочитам Джулките били те Гарууд или Куин. Смеха и остроумието на главните герои обрисувани живописно и с подходящата доза хумор и задълбочен прочит на нещата от живота са ми доста по присърце.

Искрено се надявам Джул съвсем скоро да онагледи мнението ми за тези, които не могат да четат на руски или да ядат алангле в орижинъл.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Чета "Бяла като мляко, червена като кръв" на Алесандро д’Авения. Исками се да напиша за какво се разказва, но ми се струва, че ще я омаловажа. Това е една от книгите, които трябва да се прочетат и да

Момичета, аз най-после почувствах музата и настъпих сериозно "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд, и какво да кажа страхотна книга, направо не мога да се отлепя, уникално четиво. Главните са супер готи

Имало ли е книга, която не можете да не препоръчате? Която е толкова необикновена, толкова сърцеизкормяща, толкова част от вас, че просто ... ОК, спирам. Става въпрос за Requiem for the Devil на Jer

Публикувани изображения

Слава Богу, не съм се запознавала с творчеството на Розмари Роджърс и не смятам да го правя след този обстоен коментар. Мерси Руми. Но ако тази така наречена авторка те е втрещила неприятно, представям си какво ще кажеш за Бъртрис или Беатрис Смол. Днес реших да разгледам диагонално една нейна книга и се отказах на втората страница. Истински потрес е.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слава Богу, не съм се запознавала с творчеството на Розмари Роджърс и не смятам да го правя след този обстоен коментар. Мерси Руми. Но ако тази така наречена авторка те е втрещила неприятно, представям си какво ще кажеш за Бъртрис или Беатрис Смол. Днес реших да разгледам диагонално една нейна книга и се отказах на втората страница. Истински потрес е.

Да не би да е "Непокорната", че там аз бях мноооого потресена, как главния и един урод (в който по едно време главната беше влюбена, нищо, че бе женена за нашия) се наливаха с някви отвари за потентност и цяла нощ се забавляваха с главната. Отпред, отзад, на създърма я направиха, дори оргията с изнасилването в "Плейбоя" на Розмари, не ме отврати толкова :) :) :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Криси ,не съм стигнала още до тази авторка,но като имам свободно време,ще й хвърля и аз едно диагонално око,за да се убедя дали си заслужава.Не ме притеснява подробното описание на любовните сцени ,отвращават ме насилствения секс без чувства. :) :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди около час започнах "Стъклени къщи" просто не устоях на изкушението и днес сутринта изтичах до най-близката книжарница. За моя жалост само първата книга имаха в наличност, така че утре сигурно вече ще търча за втората (още щом прочетох резюмето и разбрах , че ще има намесена и банда рокери ме спечелиха хихи какво да кажа падам си по мъже в кожени якета). Много ми харесва как започва няма помен от тийн драма или геометрични фигури. Ведро начало , съквартирантите Шейн и Ева вече ми допадат - сега остава да видим и Майкъл.

Редактирано от Vera_Pamil (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе, не е толкова страшналВ нейните книги само са плещи за секс, но описанията далеч не са брутални.Пък може и да съм й свикнала,че редактирах туй-онуй.Розмарито не съм я чела,но обещах,ако няма друг кандидат, аз да оправя баш "Развратните игри"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе, не е толкова страшналВ нейните книги само са плещи за секс, но описанията далеч не са брутални.Пък може и да съм й свикнала,че редактирах туй-онуй.Розмарито не съм я чела,но обещах,ако няма друг кандидат, аз да оправя баш "Развратните игри"

Гале,не говоря за бруталност,защото наистина само се говори за секс,а няма описание на нито една сцена ,така както се срещат при други авторки.Въпроса е ,че няма романтични чувства , които да те стегнат за сърцето и да си речеш,чакай да прочета този момент още един път.Като опреш до „Развратни игри“ще чакам да споделиш после.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ставаше въпрос за "Пламенно" в поста ми. И нямах предвид сексуалните сцени, просто защото не прочетох кой знае какво. Имах предвид стил, характери. Нямам думи просто. Ето един откъс, още съвсем в началото, до който стигнах и който ме отказа: "Момчето беше излязло от спалнята на сестра си също толкова бързо. Беше отишло в собствената си стая и решително беше хлопнало вратата след себе си. Дори я беше заключило. Беше отишло до стената, която се намираше зад камината, и внимателно беше заопипвало повърхността й. Беше се отворила малка вратичка, добре скрита зад ламперията. Момчето беше пристъпило напред и затворило вратичката след себе си. Зад стената имаше скрито стълбище. То заслиза надолу. Познаваше добре пътя и нямаше нужда от светлина. Беше застинало тихо на място, когато беше стигнало подножието на стълбите. Беше надникнало през отвора в стената, който беше замаскиран добре и не се виждаше от другата страна. Беше видяло вратата на библиотеката да се отваря и Юфимия да влиза в стаята Сър Джаспър Кийн беше прекосил елегантно стаята, беше я грабнал в обятията си и беше я целунал страстно. Юфимия го беше отблъснала нетърпеливо. ............... — Ти си моя, Юфимия, и аз няма да позволя на никого, дори на този брат на крал Джеймс, това копеле граф Дънмор, да вземе нещо мое, нещо, на което още не съм се наситил. — Очите му се бяха присвили опасно. Изведнъж той я беше повалил на земята, запретнал полите й с едната си ръка, а с другата извадил члена си от панталона. — Крайно време е, любима, да се примириш с моето малко червейче!" Да се чуди човек да се смее ли или да реве. Не броих беше-тата, но са стотици, ако не хиляди... Мен сексуалните сцени не ме притесняват, когато са написани добре, но тук от малкото което прочетох, явно всичко е свързано с насилие и клони към садо-мазо. За романтика да не говорим. Честно казано всичко бих простила, но стила е.... е, нямам думи. И в крайна сметка, всичко е въпрос на вкус. :shake_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е по-скоро смешно (за червейчето), ама иначе за беше-тата тук са си виновни преводача и редактора, защото и аз като превеждам мога да наблъскам три камиона беше-та, разбира се, бих го направила, само в случай, че искам Крис да ме разстреля, но защото на английски звучи по-различно, а на БГ трябва малко творчество да се приложи, който е раб отил по тая книга, явно го е мързяло да си напъва мозъка, да не вземе да му се нагъне. Навпрочем аз тая книга я гледах, хареса ми корицата, хареса ми и резюмето, ама си знам, че по резюмето не може да се съди за книгата, а и едва успях да се отърва от двете книги, които имам на авторката, затова не мога да се прежаля да си я взема. :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това за друга тема ама цитата ти крис е още един ярък пример за някой дето не си е свършил работата и не сваща из основи понятието на думата интерпретирам. Верно, че е чуждица, но всеки, които претендира да е преводач и да получава възнаграждение, за което, би трябвало да знае за какво иде реч.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да не остана по назада да си дам мнението за Развратни игри на Розмарито ами какво да ви кажа, да няма ги тези романтични моменти както при други автори и и секса е доста груб въпреки малкото описание за него(даже си е садо-мазо,но пък не може да се отрече че в книгата имам много действие което ми харесва поне на мен , но определено няма да се захвана скоро пак с нейна книга определено ще ми трябва период за възтановяване :mark::huh::speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам защо, ама Розмарито винага съм я пренебрегвала.ЯвноУ добре съм направила.Такъв хард стил...поне по отзивите-не е по моя вкус. Мога да препоръчам на тези от вас,които са пропуснали да си вземат новата книга на Карън Робърдс-Преследване да не се колебаят.Типична любовна кримка, която от начало до край те държи в леко напрежение.Много действие, преследване,убийства и тайни агенти....главния разбира се и той такъв.Главната през цялото време милата си мечтаеше за такова секси парче като него:ph34r:))

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кеф са обзаведох с най новите книги на Лий Чайълд и моя любимец Майкъл Конъли и това ще ми е разтухата тез дни, но в името на общото благо чета и поработвам по един роман, който сигурна съм много ще ви изкефи. Е имам новина той така хоп от нищото / хихи да не повярваш Джул/днес е на финална права, сиреч търпи последна редакция и тези дни ще бъде предоставен на вашето внимание та мога вече си кажа какво мисля за него. Става дума за първата книга от поредицата Бриджъртън на Джулия Куин. Ами да си кажа право отдавна не се бях забавлявала така докато чета "по работа", а всъщност работата си я подбираме екипа та нормално ни е купон. Но този роман ми стана един от любимите и се нареди до колоси като Малъри. Ярки живи характери, още по жив и остроумен диалог, не щипка а цял чувал хумор, но премерен доста внимателно според трябва или не, щипка драма за разкош и най великата тъща на света. Е и ако това не е интригуващо не знам. Поне на мен ми прикова вниманието от първа страница нищо, че трябваше дъфчем с джул и останалите от екипа таз ли да е думата беше ли да пишем или било и т.н. Не споделях досега защото не всички могат да изчетат книгата в алангле вариант или руското й подобие и не исках ви дразня, но вече мога смело да кажа момичета задава се както аз му викам блокбастър две в едно / сиреч джул брилянтния ни преводач и джулка куин очевидно достойно защитаваща кралската си фамилия/. Ще се радвам да прочета отзивите ви когато я прочетете.

Редактирано от cheetah (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз чета "Златната долина" на Кристин Хана, толкова забавна книга, просто не бях чела. Направо по едно време цвилех от смях. Главния е един такъв грамаден мечок, мръсен, брадясал и вечно начумерен, живее в мръсна палатка накрай света, и държи едно мърляво разхвърлано магазинче, пак в палатка, от което златотърсачите да си взимат необходими неща. Но освен, че е винаги намръщен самотник, е и фотограф, и за да може да си снима на воля пуска обява в няколко вестника, че си търси съдружник. След като му отговарят, той е много доволен, че ще има човек, който да се грижи за собствеността му, но скоро с ужас и потрес разбира, че новия му съдружник е жена. Главната е на 29 на път да остане стара мома, и решава да замине надалеч за да бъде съдружник в преуспял магазин в малък но много спретнат град. Милата едва не се побърка като попадна на ужасно грозно, кално място заселено с палатки и гадни златотърсачи. Новия й дом е палатка мръсна и гадна, вместо гардероб има един пирон забит на дъска, а леглото й представлява едно голямо легло с дюшек на буци, мръсни одеала и всякакви гадинки пълзящи из него, а за капак, през средата на леглото има дъска, разделящо го на две, като от другата страна ще спи новия й партньор. Милата няма пари за да се върне, а и главния също не може да намери начин да се отърве от нея. Следват голями майтапи, как главния не желае да говори с нея, а тя е много бъбрива и едва издъжа. После реши да го наказва като готви ужасни манджи и си тананика, мноооого фалшиво, а когато запее, милия му се иска да се гръмне. Има толкова много забавни сравнения и изцепки, едно от любимите ми е една мисъл на главния, който си е мърляв и недодялан, а главната все се суети около него. "Тая малка кокона сигурно я сърбяха да изглади палтото му." Или пък: "Тя си тананикаше фалшиво със затворена уста. Даже по-лошо от фалшиво. Каменния се прегърби още повече и зарови глава в гърдите си. Боже Господи! Гласът й звучеше стенещо и жално като на простреляна в гърлото росомаха." "Той стисна зъби за да не изкрещи. Можеше и сам да си свали палтото, но не си струваше шума. Вече имаше горчи опит с това. Ако кажеше "не", тя щеше да се разтича наоколо като обезглавено пиле с тъпо и обидено изражение." Книжката бъка от такива бисери, напраов не е искатина колко е забавна. :huh: :huh: :ph34r:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сетне реших да прочета нещо на Лайза Клейпас след злополучния ми опит с една друга нейна книга,която въобще не ми допадна.Първо поредицата "Захарче" и другата след нея -толкова ми хареса,чете се леко и неусетно,направо ги изчетох на един дъх!Само не ми допадна,че главните доста страдат преди да срешнат мъжа на мечтите си!А после и Ще те открия някой ден -също много интересен сюжет.Е не беше като съвременните,но определено ми промени мнението за авторката,което си бях създала.Всъщност книгата,която ме разочарова се разказваше за един мъж с игрален дом,който накрая май изгаряше и главаната,която беше писателка.Беше ми доста скучно и главния не ми хареса като персонаж и накрая май все се вайкаше какво ще прави след като игралния дом е унищожен.Може да съм останала с грешни впечатления - не знам,но сега с нетърпение очаквам нови книжки от авторката и дано са съвременни,те като че ли повече ми харесват и са по-динамични! :huh:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сетне реших да прочета нещо на Лайза Клейпас след злополучния ми опит с една друга нейна книга,която въобще не ми допадна.Първо поредицата "Захарче" и другата след нея -толкова ми хареса,чете се леко и неусетно,направо ги изчетох на един дъх!Само не ми допадна,че главните доста страдат преди да срешнат мъжа на мечтите си!А после и Ще те открия някой ден -също много интересен сюжет.Е не беше като съвременните,но определено ми промени мнението за авторката,което си бях създала.Всъщност книгата,която ме разочарова се разказваше за един мъж с игрален дом,който накрая май изгаряше и главаната,която беше писателка.Беше ми доста скучно и главния не ми хареса като персонаж и накрая май все се вайкаше какво ще прави след като игралния дом е унищожен.Може да съм останала с грешни впечатления - не знам,но сега с нетърпение очаквам нови книжки от авторката и дано са съвременни,те като че ли повече ми харесват и са по-динамични! :rolleyes:

Прочети и третата от поредицата Захарче...... Книгата която не си харесала е "мечтая за теб",а на мен ми допадна.Главния един такъв дръпнат,циничен,все се назландисва.Обаче,главната досадна кат конска муха,бавно,търпеливо му влезе под кожичката.Абе,тя главната типична старра мома я виждах,имах чувтвото,че главния е ужасен от себе си,че е лапнал по такава.хи-хи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сънчооооо, една наиситна убийствено страхотна новина http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif The Duke and I беше първия роман на Джулка Куин, който смлях с мълниеносна скорост и породи у мен неистовото желание да сдъвча всичко нейно, което успея да докопам. Така авторката вече е в личната ми Топ 5 за най-блестящи писателки, творящи умопомрачително-вълнуващи романи Публикувано изображение Сега, когато съм изчела почти всичко нейно, излязло на руски, спокойно мога да заявя огромната си любов към невероятния талант на Джулка Куин-абсолютен шедьовър сред плеядата авторки на любовни романи. Невероятния труд, който положихте, за да се докоснем и ние, българските ценителки на прекрасния исторически любовен роман, заслужава едно грамаданско БЛАГОДАРЯ!!! Трябваше някой да даде шанс на тази наистина уникална авторка на БГ и това го сторихте вие - нашия отбор мечта. Публикувано изображение

Инееее, направо ми се дощя пак да захапя "Златната долина".Публикувано изображение Всеки път мнооого й се радвам на таз книжка и потропквам доволно с копитца на най-култовите моменти Публикувано изображение Боже, тез клечки няма да ги забравя май нивгаж - един от най-любимите ми моменти, уф,направо не мога да се устискам да не го цитирам:

- Знаеш ли, Каменния…

Той трепна. Откакто я познаваше, бе намразил това изречение. То неизменно биваше последвано от предложение как би могъл да подобри характера или външния си вид. Или пък и двете.

Мъжът изскърца със зъби и старателно се опита да не й обръща внимание. Както винаги, усилията му останаха незабелязани.

- Бих могла да ти помогна да пренаредиш фотографската си колекция.

Той й хвърли един поглед, който недвусмислено казваше: „Остави ме на мира, жено."

- Аз не съм ги разглеждала, разбира се - продължи тя, като или безгрижно не забелязваше, или изобщо не й пукаше за мнението му по въпроса. - Но съм сигурна, че не са... подредени както трябва.

Каменния взе двадесет и две кибритени клечки и ги пусна в малкия буркан до везните за злато. Тънките дървени пръчици потракнаха в заоблените стъклени стени. Още седемнадесет, мой малки генерале. Тази мисъл му даде известна утеха.

- Само да си пипнала фотографиите ми - рече той спокойно - и ще ти отрежа белоснежните пръстчета.

Тя пребледня.

- Виж, няма нужда да бъдеш толкова...

Той взе още шест клечки.

- Спри! - Погледът й се устреми към клечиците в мръсната му шепа. - Това са само пет думи! „Да" е частица. Тя не се брои.

- Брои се. Шест думи - отсече мъжът и пусна клечките в буркана. - Няма да смятам възраженията ти; това беше законен спор. Значи имаш още няколко думи. - Той се наведе напред. - Искаш ли да ги използваш сега.

Тя стисна зъби и се върна към рафтовете, които подреждаше. Той я наблюдаваше как слага редичката консерви от грахова супа с военна точност и се подсмихна:

- Защо слагаш граховата супа до доматите?

Девън му се усмихна радостно:

- Радвам се, че попита. Това беше доста трудно решение за мен, защото...

- Стоп! - Думата прогърмя в палатката и разцепи тишината. Той внимателно отброи дванадесет клечки. - Станаха четиридесет. Край.

- Ах, ти... - прониза го с поглед Девън. След това тропна с крак по дървения под, събра полите си с ръце и излезе вбесена навън.

Когато си отиде, мъжът въздъхна дълбоко. По лицето му се разля щастлива усмивка. Беше успял! Беше я надхитрил! Нямаше още девет и половина, а тя вече бе изчерпала лимита си.

Господи, колко хубаво беше да свириш първа цигулка!

Редактирано от bobych (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази третата от поредицата Травис - "Непризнати грехове" има ли я сканирана,защото не я намирам :) също и Диви нощи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тази третата от поредицата Травис - "Непризнати грехове" има ли я сканирана,защото не я намирам :) също и Диви нощи

Упс,"Непризнати грехове" не е сканирана.Аз я имам,но я дадох да се чете,а и варненския "сканировчик" е в отпуск.

"Диви нощи" какво за нея?

Редактирано от Тор (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПРОЧЕТОХ Я!!!„Херцогът и аз“ :wow: И мога да кажа три неща: 1.Джулия Куин се нареди сред първите три в моята класация за любими авторки.Стила й е много свеж,диалога жив и изпълнен с хумор,Главната й е страхотна жена която не се спира пред трудности,решена да отстрани с такт и обич всичко ,което пречи на щастието й с любимия.А братята направо ме изкефиха.Иска ми се да я почна отново... :lol6: 2.Превода е направен толкова качествено,че изреченията се леят и те карат да не се замисляш в това ,което четеш,оставяйки само чувствата и емоциите на героите да те завладяват. :wors: 3.Толкова съм очарована,че нямам търпение да продължа поредицата.И затова докато чакам следващия превод,ще потърся другите книжки на руски.Надявам се да бъдат за техните деца или за братята й ,които са страшни образи .:)

Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)
  • Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кога успя хихи. Ся да не ровиш, освен книгите де, те са за цялата банда по азбучен ред. Втората е за магарето Антъни. Големо магаре е повярвай и на Джулка ша и трябва малко време се оправи с него. Но не и преди да преборим един Маркиз от една друга поредица която също ще те очарова.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е кога успя хихи. Ся да не ровиш, освен книгите де, те са за цялата банда по азбучен ред. Втората е за магарето Антъни. Големо магаре е повярвай и на Джулка ша и трябва малко време се оправи с него. Но не и преди да преборим един Маркиз от една друга поредица която също ще те очарова.

Намерих поредицата и разбрах,че е за останалите деца на Бриджъртън.Братята страшно много ми допаднаха,но като че ли най-много Колин ме изкефи.Ще чакам с нетърпение следващите преводи,но междувременно ще се подсладя с руските ,защото запалихте силно любопитството ми.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Убиввам Публикувано изображениепървия,който разкаже и ейййй тонинко.И втория ще убия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:

Убиввам Публикувано изображениепървия,който разкаже и ейййй тонинко.И втория ще убия!

:wub::zipper::wow::rolleyes: Редактирано от rumi_1461 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Така... най-сетне и аз да се разпиша в тази тема след доста време отсъствие. Намерих малко свободно време и реших да подхвана Линда Хауърд, тъй като доста от вас, момичета, я харесвате. Заех се първо с "Онази нощ" и останах очарована. Нямам думи... Писателката пише страшно увлекателно и в историите й има замисъл, а не просто поредната любовна история. След това прочетох "Почти завинаги", "Скандална тайна" и "На ръба". Във всяка една от книгите й персонажите са силни, горди личности, с твърди характери. Останах зяпнала и ми се иска да изчета всичко нейно, защото наистина ме увлече с историите си. Заслужава си определено да й бъде отделено нужното време! :rolleyes:
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване