Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Solenkata88
 Сподели

Препоръчан отговор

О, Книжно човече по-хубав коментар за книжката не бях чела. Наистина има водовъртеж от чувства. Много точно писано.

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Нощес прочетох „Ново начало“,дето опищях за нея.Много лека и приятна любовна историйка,точно като за край на един тежък ден с много проблеми.Екстра ми дойде.

Направо Не мога да повярвам ,че още не си се потопила във водовъртежа от чуства

в "Сенки от мрака".

Това е може би най-най-драматичната книга на Линда.

Аз съм я чела поне 15пъти.

Историята е ПОРАЗИТЕЛНА!!!

Изпълнена с предателства,интриги,силни страсти,но я има и чистата безкористна любов.

Ох,направо се умилявам като си спомня някои моменти.....

Метаморфозата на Роуана,промяната в Уеб,малките хитринки на Лусинда........

Много,много те моля настройвай се на тази вълна и я мятай ;)

Ех,ех,ех,успяхте!!!Почнах я!!!И ако до утре не ме видите тук да пищя,значи ми е харесала и ще я прочета до края и тогава ще ви пропищя ушите!!!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, аз най-после почувствах музата и настъпих сериозно "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд, и какво да кажа страхотна книга, направо не мога да се отлепя, уникално четиво. Главните са супер готини, въпреки, че все още не съм стигнала до етапа, в който откровено ще си падат един по друг, сега съм само до момента, в който си мислят колко секси е другия! А кримката е като извадена от "От местопрестъплението",изобщо не подозирам кой е изчаткалия убиец, нямам търпение да го разкрият и да го натрепят едно хубаво! Направо съм изпаднала в екстаз от романа, страхотен е! А колкото до Линда Хауърд, честно съсипвате ме...списъка ми за четене вече стана с размерите на папирус и все се появяват нови и все по-привлекателни книги за четене...

• Харесване 5
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

..списъка ми за четене вече стана с размерите на папирус и все се появяват нови и все по-привлекателни книги за четене...

И аз съм в същото положение.Накачулила съм на компа 14 GB с книги (4,236 файла) :biggrin:

И 100 години да живея,кога ще ги прочета? :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в същото положение.Накачулила съм на компа 14 GB с книги (4,236 файла) :lol6:

И 100 години да живея,кога ще ги прочета? :ph34r:

Обща болест...

Дори не смея да мисля за електронните книги на компа си, като знам, че имам над 800 парчета на книжен носител! Да не казвам колко от тях не съм чела, че ме хваща срам. При това продължавам да купувам...

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в същото положение.Накачулила съм на компа 14 GB с книги (4,236 файла) ;)

И 100 години да живея,кога ще ги прочета? :rolleyes:

Моето съотношение "заета памет/брой файлове" е малко ;) по-добро: 5,71 GB / 2062 файла - любовни романи, и 406 MB / 273 файла - други книги. Все пак съм чела поне половината. Освен това в къщи има над 1400 печатни книги (не включвам справочници, учебници, речници и т.н., а - и старите, дето са на тавана). И тях съм ги чела. Е, само последната на Лий Чайлд още не съм я прочела (почнах я, ама нещо не ми спори...). Та въз основа на този опит с четенето, и на малко елеменарна математика, смятам че има шанс в следващите 40 години да се справиш с тези 4236 файла - все пак това прави по 106 книжки на година, т.е. по една книжка на три дни и нещо! Така че не губи кураж! :)

Обща болест...

Дори не смея да мисля за електронните книги на компа си, като знам, че имам над 800 парчета на книжен носител! Да не казвам колко от тях не съм чела, че ме хваща срам. При това продължавам да купувам...

Не се коси миличка, през студентските години има най-малко време за четене на книжки, ще си ги четеш с кеф през годините по-нататък, и повярвай ми, няма да съжаляваш, че си ги купувала! Аз за купена книга не съм съжалявала, колкото и слаба да е била (пиша я в графа "благотворителност и подкрепа за издателския бизнес в бг"!), а само за тези, дето съм пропуснала да купя! Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста време не бях в настроение да чета, но последните три дни метнах две книжки на всеобщата любимка Линда Хауърд.Едната арлекивка,на която вече не помня заглавието и която оказа се, съм чела и преди.Другата е "Мъжът от сънищата". За генерални заключения е много рано, но да си кажа за Линда.Интересни идеи,бързо развитие на действието,на моменти ме кара да разсъждавам, "ами ако", да се поставям на мястото на героите,а не само да следя действието като страничен наблюдател.В началото "Мъжът от сънищата", много ме израдва, защото нещата се наричат с истинските им имена.Похотта си е похот,псувнята-псувня.Дали заради авторката или превода, ама по-нанатък взеха малко да се разводняват нещата.Главния /сурово копеле/ почна да изпада в едни милозливи състояние, заобича главната ей, тъй, на петия ден откак я познава, вече не може?! да докосне друга.Признавам противеше се на тази странна за него ситуация.Доста ме дразнеха и опитите да покажат колко е крехка и нежна дамата, с абсурдни описания като "деликатните й вътрешни органи", за бога, че коя не е деликатна там? Подозирам,че в това донякъде има пръст превода и стила на изказ характерен за края на деветдесетте.Нещо което може да се каже с две думи и да бъде въздействащо,тежко, се претрупва с пояснения,допълнения,та накрая се и губи смисъла на изречението.

В заключение, харесват ми прочетените книги на Хауърд, но искам да видя по-скоро издадените й. Обаче, за да проследя развитието и преценя, дали минусите са резултат от външни фактори ще чета каквото ми попадне.

Уф, бе Гале, пак намери кусури на книжката! ;)

Руми, и с тебе не съм съгласна - според мен не е от "по-слабите и романи" ! Тази книжка много си я обичам - има такива върховни моменти, просто не е за пропускане! Съжалявам, че не мога да цитирам, ама книжката ми е в Галя, а пък ако е сканирана и качвана, не съм я изтеглила (и в линковете при съвременни въобще няма Джули Гарууд, което много ме учуди!?), а и по памет е абсурд да цитирам нещо... На мен това, дето "суровото копеле" беше направо като ударен с мокър парцал, и дето въпреки вътрешната си съпротива, все се появяваше на прага ѝ (оу-у-у, и оная сцена със затварянето на вратата, дето само се опряха един о друг и "замръзнаха" от изблика на страст..., а после и другата - дето влезе у тях и обикаляше уж "да свикнела с миризмата му" и в момента в който я прегърна тя го захапа здраво - е как може да не ти хареса!?!), и дето още на петия ден не иска друга освен нея - е, хич не ми се вижда милозливо, човека си беше направо заслепен от страст (забележи, все още не беше любов!, а само гореща кръв!). Ох, така ги обичам мъжете от романите (пък и в живота!), като са заслепени от жена!

И кой ти гледа език и стил, като имаш да проследяваш едновременно гореща любовна история и залавянето на кървав убиец? Имам чувството, че и на китайски бих я прочела тая книга! А, и само заради главния си заслужава - как се беше изразил неговия партньор-ченге?: нещо като "той е героично копеле, солта на живота...", имаше нещо и за неосъзната южняшка галантност, ама не го помня точно... И финала много го обичам - докато е бременна, вместо нея - на него му е лошо и повръща (щото имат ментална връзка) и даже припадна докато раждаше, и както в рода му всички имат по осем деца, "ние ще си останем с едно, скъпа!" - каза главния, гушкайки бебето! :)

Толкова Ви стига! И това е само много, много малка част от попаденията в книжката!

:rolleyes:;)

А, Гале, поне мина ли ти фазата, дето не ти се четеше нищо? Че много кофти, ако не е... Ще трябва да ти търсим нещо супер, да ти върне вкуса към книжките!

Редактирано от IvaIgnatova (преглед на промените)
  • Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Единственото, което ми остава е да се потопя в нежните обятия на малкото братче Джулиън и на сладураната Порция. Момичета, отново изключително много ви благодаря за възможността като прочета това бижу След полунощ, веднага да се потопя и в невероятното продължение :rolleyes: С Вампирът, който ме обичаше правя първите си стъпки в насока вампирски роман (трябва да ми се направи прощъпулник Публикувано изображение)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, аз най-после почувствах музата и настъпих сериозно "Разбивач на сърца" на Джули Гарууд, и какво да кажа страхотна книга, направо не мога да се отлепя, уникално четиво. Главните са супер готини, въпреки, че все още не съм стигнала до етапа, в който откровено ще си падат един по друг, сега съм само до момента, в който си мислят колко секси е другия! А кримката е като извадена от "От местопрестъплението",изобщо не подозирам кой е изчаткалия убиец, нямам търпение да го разкрият и да го натрепят едно хубаво!

Направо съм изпаднала в екстаз от романа, страхотен е!

А колкото до Линда Хауърд, честно съсипвате ме...списъка ми за четене вече стана с размерите на папирус и все се появяват нови и все по-привлекателни книги за четене...

Оле, ако още не си чела следващите две от серията Buchanan-Renard - "От милост" и "Убийствен чар" - направо ти завиждам! Те са наистина "убийствени", другите от тая серия просто бледнеят пред тях!!! :rolleyes:

Ха, Миме/BlackRose/, и аз бях така - първи вампирски ми беше! Ама е много хубав, да ти е сладко четенето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уф, бе Гале, пак намери кусури на книжката! :)

Руми, и с тебе не съм съгласна - според мен не е от "по-слабите и романи" ! Тази книжка много си я обичам - има такива върховни моменти, просто не е за пропускане! Съжалявам, че не мога да цитирам, ама книжката ми е в Галя, а пък ако е сканирана и качвана, не съм я изтеглила (и в линковете при съвременни въобще няма Джули Гарууд, което много ме учуди!?), а и по памет е абсурд да цитирам нещо... На мен това, дето "суровото копеле" беше направо като ударен с мокър парцал, и дето въпреки вътрешната си съпротива, все се появяваше на прага ѝ (оу-у-у, и оная сцена със затварянето на вратата, дето само се опряха един о друг и "замръзнаха" от изблика на страст..., а после и другата - дето влезе у тях и обикаляше уж "да свикнела с миризмата му" и в момента в който я прегърна тя го захапа здраво - е как може да не ти хареса!?!), и дето още на петия ден не иска друга освен нея - е, хич не ми се вижда милозливо, човека си беше направо заслепен от страст (забележи, все още не беше любов!, а само гореща кръв!). Ох, така ги обичам мъжете от романите (пък и в живота!), като са заслепени от жена!

И кой ти гледа език и стил, като имаш да проследяваш едновременно гореща любовна история и залавянето на кървав убиец? Имам чувството, че и на китайски бих я прочела тая книга! А, и само заради главния си заслужава - как се беше изразил неговия партньор-ченге?: нещо като "той е героично копеле, солта на живота...", имаше нещо и за неосъзната южняшка галантност, ама не го помня точно... И финала много го обичам - докато е бременна, вместо нея - на него му е лошо и повръща (щото имат ментална връзка) и даже припадна докато раждаше, и както в рода му всички имат по осем деца, "ние ще си останем с едно, скъпа!" - каза главния, гушкайки бебето! ;)

Толкова Ви стига! И това е само много, много малка част от попаденията в книжката!

;):)

А, Гале, поне мина ли ти фазата, дето не ти се четеше нищо? Че много кофти, ако не е... Ще трябва да ти търсим нещо супер, да ти върне вкуса към книжките!

Напълно съгласна съм. Хубава книжка. А как съм се смяла на края.

"- Тежко беше - обяви той, - но се справихме. А той е страхотен. Идеален е. Но все пак ще остане едно дете." :rolleyes:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оххх Ивееее, направо ме разби с този коментар. Усещам, че тази книга здравата ще ми допадне и ще ми влезе под кожата, да попитам само за заглавието, за да съм сигурна - "Мъжът от сънищата" нали нея хвалите? Колкото до Джули Гарууд, направо ми се плаче, снощи трябваше да преустановя четенето, за да се захвана с малко учебна дейност, пък да ви споделя че във вторник ми е първият изпит, ииии каквито са ми съвсем слаби ангелите напоследък дано само не направя някоя глупост тип дву дневен маратон за четене на Бюканън, че ще стане страшно! Та момичета и друго исках кажа, много, много ме зарибявате с коментарите си за Линда, продължавайте в същия дух :clap::swear1: ! П.С. Мими, чакаме с нетърпение отзивите :clap:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до Джули Гарууд, направо ми се плаче, снощи трябваше да преустановя четенето, за да се захвана с малко учебна дейност, пък да ви споделя че във вторник ми е първият изпит, ииии каквито са ми съвсем слаби ангелите напоследък дано само не направя някоя глупост тип дву дневен маратон за четене на Бюканън, че ще стане страшно!

Аз за да сипя малко сол в раната http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif ще кажа, че лично на мен 5 и 6 от серията са ми любими, най-вече тази за Ноа - всички предходни само ме подготвяха да го гледам как попада в същия капан, на който толкова се подиграва. Нямам търпение да излязат още книжки, защото останаха няколко по-млади членове на семейството без книги за тях - срамота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз за да сипя малко сол в раната http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/laugh.gif ще кажа, че лично на мен 5 и 6 от серията са ми любими, най-вече тази за Ноа - всички предходни само ме подготвяха да го гледам как попада в същия капан, на който толкова се подиграва. Нямам търпение да излязат още книжки, защото останаха няколко по-млади членове на семейството без книги за тях - срамота.

И аз съм в КПНК/Клуб на почитателките на Ноа Клейборн/ :swear1:

Ама много са сладки с Джордан-много ,многооооо!

Пък как само Ноа се натресе на Джордан и искаше да му чете кървави истории........

И естествено финала е толкова грабващ ,и толксова в техен стил :clap:

Умирах си от кеф колко загрижен беше Ник за здравето на Ноа,

понеже той не обърна внимание на няколко готини мацки :clap:

А пък за Уникалните образи от Серените като се сетя и си се хиля :clap: .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стоях до 6 часа сутринта , обаче прочетох „Сенки от миналото“на Линда Хауърд.Още с първите изречения разбрах,че вече съм я чела,но явно не ми е направила впечатление,след като не е оставила спомени.Сега изглежда я четох с други очи и друго сърце,защото ме потресе.Не е като другите й романи.Тук от първата до последната страница се налага образа на главната-Роана.И 95% от книгат е само описание на шеметни чувства и много малко диалог.Плаках почти през цялото време.В началото плаках за малкото седемгодишно момиченце,останало сираче,изживяващо детските си притеснения,че никой на този свят не го иска,че няма кой да го обича,обиждано от гадната си братовчедка на всяка крачка.След това плаках за седемнасдесетгодишната девойка,пренебрегвана от цялото семейство,оставена сама да се справя с чувствата си и комплексите,с единствения светъл лъч в живота си -любовта й към братовчед й Уеб,който в болката си я пренебрегна жестоко.Плаках и за двадесетиседемгодишната жена,научила се до съвършенство да се владее,затворила чувствата си зад дебели стени,измъчвана от жестоки тайни,предлагайки с примирение и готовност тялото си на любимия,мислейки,че това ще остане единствената й нощ в живота.А главния-Уеб ми идеше през цялото време да го убия за душевните рани които й нанасяше непрекъснато.Чак последните петнайсетина страници ми хареса,след като разбра,че няма смисъл да подтиска повече чувствата които изпитваше към Роана още от четиринайсетгодишен.Да наистина страшен водовъртеж от чувства ,но повечето бяха страшно подтискащи.Книгата е наистина много хубава и като я почнеш ,докато не я свършиш не можеш да я оставиш,все пак това е Линда.....Много тягостни чувства остави у мен този роман.Сега ще търся нещо по весело,за да ми се оправи настоението.Или ще взема да прочета отново „Мъжът от сънищата“,щото явно и нея съм я чела с други очи и с друга душевна нагласа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен това, дето "суровото копеле" беше направо като ударен с мокър парцал, и дето въпреки вътрешната си съпротива, все се появяваше на прага ѝ (оу-у-у, и оная сцена със затварянето на вратата, дето само се опряха един о друг и "замръзнаха" от изблика на страст..., а после и другата - дето влезе у тях и обикаляше уж "да свикнела с миризмата му" и в момента в който я прегърна тя го захапа здраво - е как може да не ти хареса!?!),

и дето още на петия ден не иска друга освен нея - е, хич не ми се вижда милозливо, човека си беше направо заслепен от страст (забележи, все още не беше любов!, а само гореща кръв!). Да бе,големия мъж и не може да се овладее,говоря в началто,после не го карам да се сдържа. Ох, така ги обичам мъжете от романите (пък и в живота!), като са заслепени от жена!

И кой ти гледа език и стил,ааа не съм съгласна,има значение как се разказва едно нещо като имаш да проследяваш едновременно гореща любовна история и залавянето на кървав убиец? Имам чувството, че и на китайски бих я прочела тая книга! А, и само заради главния си заслужава - как се беше изразил неговия партньор-ченге?: нещо като "той е героично копеле, солта на живота...", имаше нещо и за неосъзната южняшка галантност, ама не го помня точно... Добре си запомнила, ама тия неща са видни от думите на партньора,малко не се убедих от действията. И финала много го обичам, виж това е трепач - докато е бременна, вместо нея - на него му е лошо и повръща (щото имат ментална връзка) и даже припадна докато раждаше, и както в рода му всички имат по осем деца, "ние ще си останем с едно, скъпа!" - каза главния, гушкайки бебето! :)

:eek::)

А, Гале, поне мина ли ти фазата, дето не ти се четеше нищо? Че много кофти, ако не е... Ще трябва да ти търсим нещо супер, да ти върне вкуса към книжките!Мина ми,а книгата ми хареса,но нали помниш как беше казано в "Джейн Еър"- харесвала,възхищавала се от мистър Рочестър,но не била сляпа за грешките и .... Да ми приготвиш препоръчаните от Руми на Линда,Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уф, бе Гале, пак намери кусури на книжката! :eek:

Руми, и с тебе не съм съгласна - според мен не е от "по-слабите и романи" ! Тази книжка много си я обичам - има такива върховни моменти, просто не е за пропускане! Съжалявам, че не мога да цитирам, ама книжката ми е в Галя, а пък ако е сканирана и качвана, не съм я изтеглила (и в линковете при съвременни въобще няма Джули Гарууд, което много ме учуди!?), а и по памет е абсурд да цитирам нещо...

Иве, Бюканън са в поста с Други жанрове..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Краси мятай й се смело на книгата, разкошна е! Току що я дочетох и съм очарована, невероятен роман!

Пете, прочетох я тая ми ти пущина Дяволско желание. Хич не ми хареса. Те тия двамата имам чувството, че само се караха и нараняваха. Главния беше толкова твърдоглав и пълен егоист. А главната, ох за нея не знам какво да кажа. Най-много й се ядосах за случката, където главния й сви номер в библиотеката и тя се скатаваше през цялото време и нищо не направи по въпроса. Бе да беше тропнала тей, гласа й поне да се чуе, а тя какво - мълчаливо страдаше. А той така жесток - през цялото време знаеше, че тя е там и чува всичко. Е, как да ги харесам?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей, голяма зарибявка сте пуснали за тази Линда :whist: Преписах си всичките препоръчани заглавия и ги прибавих към и моя вече доооста дълъг списък за четене. Но сега съм се наточила на Дракона със зелените очи и него ще подхвана :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-много й се ядосах за случката, където главния й сви номер в библиотеката и тя се скатаваше през цялото време и нищо не направи по въпроса. Бе да беше тропнала тей, гласа й поне да се чуе, а тя какво - мълчаливо страдаше. А той така жесток - през цялото време знаеше, че тя е там и чува всичко. Е, как да ги харесам?

Нали съм пристрастна веднага да се изрепча.Че на какво отгоре да му се тросне? Момата е умна, много добре знае какво я чака на улицата/още в страноприемницата се разбраха/, а и си го хареса докато го опознаваше в ежедневието...., че тя го спечели и с мълчаливото си достойнство /освен природните дадености/. Е, да не се засегнеш, много си я обичам книжката, макар да осъзнавам, че някоя подобна ще я метна и си я защитавам.
  • Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали съм пристрастна веднага да се изрепча.Че на какво отгоре да му се тросне? Момата е умна, много добре знае какво я чака на улицата/още в страноприемницата се разбраха/, а и си го хареса докато го опознаваше в ежедневието...., че тя го спечели и с мълчаливото си достойнство /освен природните дадености/. Е, да не се засегнеш, много си я обичам книжката, макар да осъзнавам, че някоя подобна ще я метна и си я защитавам.

:) Не, не мога да се засегна. Всеки си има мнение. Просто явно на мене тая книга не ми хареса. Да не се засягат тези, които харесват книгата. Явно аз си падам по малко по-различни стилове. Всеки с вкуса си :speak:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ех Гале, веднъж с тебе да сме на едно мнение...напълно те подкрепям!

и Краси, съжалявам ако съм те подвела с коментара си, пожелавам ти следващото четиво да те компенсира за неудовлетвореното чувство :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:clap: Ох, Гале, това, последното - "Мина ми, а книгата ми хареса, но нали помниш как беше казано в "Джейн Еър"- харесвала, възхищавала се от мистър Рочестър, но не била сляпа за грешките и .... Да ми приготвиш препоръчаните от Руми на Линда,Благодаря!" - мно-о-о-го ми хареса! Имаш дарба, както съм ти казвала!!! http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Изтърчах на секундата и приготвих книжките: „Втори шанс“,„От любов“,„Почти за винаги“,„Среднощна дъга“, „Диамантеният залив“ и "Убий и кажи"(тази е задължителна според мен, ама трябва да я прочетеш преди „Втори шанс“).

Иначе за другото ти приемам мнението - не може всички едно и също да мислим, пълна скука щеше да е!, ама нали си ме знаеш каква съм гръмогласна - трябваше и аз да си кажа мойто си! :) :) ;)

Иве, Бюканън са в поста с Други жанрове..

Там не ми дойде на ума да погледна... Благодаря!

Оххх Ивееее, направо ме разби с този коментар. Усещам, че тази книга здравата ще ми допадне и ще ми влезе под кожата, да попитам само за заглавието, за да съм сигурна - "Мъжът от сънищата" нали нея хвалите?

Колкото до Джули Гарууд, направо ми се плаче, снощи трябваше да преустановя четенето, за да се захвана с малко учебна дейност, пък да ви споделя че във вторник ми е първият изпит, ииии каквито са ми съвсем слаби ангелите напоследък дано само не направя някоя глупост тип дву дневен маратон за четене на Бюканън, че ще стане страшно!

Та момичета и друго исках кажа, много, много ме зарибявате с коментарите си за Линда, продължавайте в същия дух :wors::cool: !

П.С. Мими, чакаме с нетърпение отзивите :)

Точно нея - "Мъжът от сънищата" на Линда Хауърд.

А ти не прави глупости - щом във вторник ти е първият! изпит, заравяй дълбоко книжките(те няма да избягат) и засядай пред учебници и лекции и квото друго има там, а за стимул си обещай, ако вземеш всички изпити, поне едноседмичен маратон по четене на книжки без прекъсване!!! :cool: Вярвам в твоята силна воля, и ти желая много късмет, мила!

И малко по темата: Снощи, понеже четох и писах много тук, не остана време за голяма книжка, и метнах няколко сканирани Арлекинчета: Страст 103 - Непреодолимо изкушение на Анет Бродрик и Романс 137 - Опасна диагноза на Джийн Еванс - тези ги прочетох - леки, наивни, ама все пак биват. Започнах и две други: Изкушение 14 - Брачният договор на Джудит Макуилямс и Изкушение 27 - Огнена страст на Елиз Тайтъл, които не успях да дочета, ама хвърлих едно око тук-там до края - първата е доста забавна, а втората - доста страстна! Е, те Арлекинчетата са като семки - непретенциозни, ама засищат глада!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах първите няколко глави на Дръконът със зелените очи. За сега съм доста заинтригувана :) Явно ми върви напоследък да чета за типове с маски :) Хвърлих някое око по-нататък и мисля, че книгата доста ще ми хареса :P Освен това за първи път чета книга, в която да възхваляват по-пищните форми на някоя жена. Обикновено главните героини са все по-фини и грациозни от останалите. А тук е обратното - готино е, малко разчупване на стереотипа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах първите няколко глави на Дръконът със зелените очи. За сега съм доста заинтригувана :baby: Явно ми върви напоследък да чета за типове с маски :down: Хвърлих някое око по-нататък и мисля, че книгата доста ще ми хареса :mad: Освен това за първи път чета книга, в която да възхваляват по-пищните форми на някоя жена. Обикновено главните героини са все по-фини и грациозни от останалите. А тук е обратното - готино е, малко разчупване на стереотипа :)

Аз да си кажа, че много обичкам Драконът със зелените очи. Това е първата книжка на Тереза Медейрос, която прочетох и мисля, че няма да съжаляваш. Много мила, нежна, трогателна, но и забавна история. Ще чакам да прочета коментарът ти за нея и дано да ти хареса http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване