Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой любовен роман четете в момента? (част 2)

Препоръчан отговор

При първа възможност подхващам "Остани при мен", отново на Линда Хауърд и след това се връщам при историческите, че много се затъжих за тях... Още не съм решила какво, но определено ще разнообразя маратона на Линда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

След като прегледах част от темата за романите за пътуване във времето, си харесах "Графиня робиня" на Вирджиния Хенли и вече съм на 7 глава. Тъкмо се върна в не знам кой век и ми е супер интересно :magnifier:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета докато редактирам и сега си припомних "Пламък" на Мей Макголдрик-ми не е моята книга.Обичам кога иде реч за 16-17 век Шотландия, но тук нещата се въртяха около някакво проклятие, главните искаха да се опазят един друг, и цялата работа беше на приказки.Някак, нямаше един пълнокръвен образ.Предвид идеята на книгата,много трудна за докарване на диалога- получило се едно натрупване на думи, думи... Ако човек е в някакво летаргично настроение, може и да му допадне, пук и кой знае-аз харесвам едно, друг друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа - имам нова придобивка! Аз, вещицата на Дебора Харкнес - издателство "Бард"

Не бях купувала книги сигурно месеци, но не можах да устоя. А и не я купих - издателството ми я прати като бонус от събрани точки. Иначе къде ти да дам 17 лв точно сега!

Но... много интересна кникжа. Препоръчвам я на всички, а ако не искате да си я купите, ще изчакаме 1 -ния срок и я продоставям веднага за сканиране.

Това резюме го копнах от "Бард" директно. Не се подлъгвайте от вампирската тематика. действието се развива в наши дни и книгата е написана много увлекателно. И любоффффф и... абе всичко дето ние си го харесваме.

Аз, вещицата

Хипнотичен роман - вампир на хиляда години, омагьосана вещица и закодиран ръкопис, който ги събира.

ОМАГЬОСАНИЯТ РЪКОПИС

Дълбоко в сърцето на Оксфордската Бодлианска библиотека Даяна Бишъп попада на омагьосан алхимичен ръкопис като част от своята научна работа. Даяна произхожда от видно вещерско семейство, но не иска да има нищо общо със свръхестественото. Затова след като хвърля един повърхностен поглед на книгата и си записва няколко неща, тя я връща обратно. Но нейното откритие предизвиква суматоха и скоро към библиотеката се втурват орди от вещици, демони и вампири. Даяна се е натъкнала на желано от всички богатство, изгубено от векове, а тя е единственото същество, което може да развали магията му.

Дебора Харкнес създава изключително изобретателно четиво, в което се преплитат история и магия, романтика и съспенс. Даяна е дръзка героиня, която среща своя равностоен партньор в лицето на вампира експерт по генетика Матю Клермон. Тя постепенно му се доверява, докато накрая връзката им се превръща в интимност, която прекрачва непоклатими табута. Този интелигентен и сложен сюжет проследява усилията им да разгадаят тайната на ръкописа, чиито страници ги примамват към тайнствено минало и несигурно бъдеще.

post-189668-0-76021600-1302245317_thumb.

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа - имам нова придобивка! Аз, вещицата на Дебора Харкнес - издателство "Бард"

Не бях купувала книги сигурно месеци, но не можах да устоя. А и не я купих - издателството ми я прати като бонус от събрани точки. Иначе къде ти да дам 17 лв точно сега!

Но... много интересна кникжа. Препоръчвам я на всички, а ако не искате да си я купите, ще изчакаме 1 -ния срок и я продоставям веднага за сканиране.

Това резюме го копнах от "Бард" директно. Не се подлъгвайте от вампирската тематика. действието се развива в наши дни и книгата е написана много увлекателно. И любоффффф и... абе всичко дето ние си го харесваме.

Аз прежалих парите и си я купих. Прочела съм около 200 стр. и съм много доволна от покупката си. Най-хубавото, за мен поне, е че главните са на по 30+ години, а не в "детска" възраст. Вампира ми е много сладък, когато е смутен от чувствата си към вещицата.Тя пък е страшен образ, когато се опитва да свикне с дарбата си, която отрича.Има и леко смахнати демони. С една дума-заслужава си четенето и парите.
  • Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради направени над 2000 мнения, темата се заключва и се отваря нова тема Кой любовен роман четете в момента (част 3)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване