Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гласуването е явно (впечатления)

Препоръчан отговор

От един всеки път когато ми се наложи да натисна бутончето "прегледай" на игонираните ти постове, понеже знам колко ще го оцениш kiss.gif

edit: чудя се какво ли друсаш, че те гони такава параноя :ph34r:

Редактирано от Amantine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 281
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Впечатленията ми от човек, който е седнал да преглежда 10, 30, 400 или 3600 поста назад във времето, за да види кой му е сложил плюс и кой минус е...не, няма да го кажа, защото има правила, които тряб

Vorfax, ти нямаш ли "истински" проблеми?! Ако е така, благородно ти завиждам.

Мне, не от днес, а със задна дата. Честно да си кажа се попиках от смях като се връщам назад в импровизирани с главно "И" спорове. Аз, за щастие, нямам много от какво да се срамувам. Знаем се с кой с

edit: чудя се какво ли друсаш, че те гони такава параноя :angry22:

Ти си тази която се хвали с употребата на наркотици. Аз не съм употребявал и нямам намерението. Като се червиш, поне не намесвай мен.

Интересно ми как обида в пост от тази страница си стои, а човека който я е написал още не е баннат. В явното гласуване най-грозната част е, че в гонене на виртуална престижност вече е неудобно да се минават полезни или жизнерадостни постове с минуси и наред станаха явни лъжи и обиди :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:angry22:

Искрено ме веселиш тази вечер kiss.gif

И ти с лицемерието си. Виж назад разглеждам едно понятие като "форумна шизофрения" - две роли в една личност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакай сега да ти поясня някои нещица, понеже ти явно не си ги разбрал.

Аз съм си лицемерна кучка и винаги съм била такава - не го крия. С кеф слагам на теб минуси, така както ги слагах и на МистерЛинда, защото знаех колко много се жегвате от това и до сега ми е изключително забавно да гледам реакции (като твоята сега).

Да се червя? Хмм...защо реши, че си толкова важна личност в моя живот, за да ми се налага да се червя. Ти си просто един ник и нищо повече. И винаги си бил това.

И да, доктора беше прав. Хората се променят и с времето останових, че хората масово са тотална измет. Като изключим близките ми и хората, които ценя и уважавам, все друг бих го продала. Теб - за бутилка ром. Ама в тея жеги и на минерална вода няма да откажа.

Разликата е, че аз вече не си правя труда да се правя на принципна.

За разлика от теб.

Лека ти вечер.

При мен започна буря и искам да гледам светкавиците :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората се променят и с времето останових, че хората масово са тотална измет. Като изключим близките ми и хората, които ценя и уважавам, все друг бих го продала.

След толкова напъни да се изкараш безразлична, не знам какво да си мисля :angry22:

Точно пък ти плачеше за звездички, а после и за плюсчета. Това е недоносена идея която вълнува такива като теб които парадират с неща които нямат и се правят на това което не са. Ти си едно добро момиче което лесно излиза от релси и с теб е приятно да се весели, но с непостоянството си изглежза само роднините ти са ти цел в живота. Веднъж написах, че смъртта е неизбежна, но всеки сам си избира кое да го погуби, замисли се.

За плюсове и звездички, никога не съм "плакала", така че не си измисляй глупости - има хора, които ти вярват, не забравай.

Ади бе, забрави, че имам добра памет, а ти лоша, както си ми признавала. Оплака се, WhiteHart каза да изчакаш малко и... о чудо, станаха повече :lol6:

Редактирано от am-am (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казах роднини и хора, които уважавам.

Не ми вади думи от устата.

За плюсове и звездички, никога не съм "плакала", така че не си измисляй глупости - има хора, които ти вярват, не забравай.

Веднъж само си позволих да се издразня на това, че хайдукпикасо и потребителя със звучното име TAPAK ми бяха бичили минуси на постове, в които съм препоръчвала литература и музика. Но чак цели теми (като теб) не съм създавала за това.

Имам си причина да съм такава, каквато съм.

Защо просто не ме оставиш на мира?

Не забравяй, че ти беше този, които се регистрира тук за да критикува и ти написа първото ЛС - до този момент изобщо не бях забелязала присъствието ти, защото когато лееше критики, аз бях на почивка и чак в много по-късен етап ти прочетох постовете.

Ако искаш си вярвай, че означаваш нещо в моите очи - както ти казах. Whatever makes you happy.

Хайде сега се успокои, пийни нещо и си пусни TV 1000 - дават Elizabeth, много готин филм :)

edit: ааааа, сетих се за кои звездички говориш. Мдааа, беше една тема в блога ми преди време, което само подтвърждава тезата ми, че нямаш и грам чувство за хумор.

Редактирано от Amantine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване