Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с нов монитор - размазани линии

Препоръчан отговор

Купих си нов монитор и си качвам там това, което са ми дали за него(драйвери и други), обаче буквите излизат леко размазани(контурите) и то по вертикалата, ако трябва да сме конкретни или поне на мен така ми се струва, та очаквам да ми кажете какво има да се прави още, което съм пропуснал или си стои така кажете. А бе изглежда ми че има още какво да се иска, а изображенията са си наред това е сигурно. Благодаря Ви!

Монитора е Samsung SyncMaster 913N

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да пробваш ClearType Tuner PowerToy,инструмент на Microsoft,който подобрява изображението на шрифтове при TFT-монитори.Тук има повече информация и линк за сваляне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Десен клик върху десктопа -> Properties -> Appearance -> Effects... -> Use the following method to smooth edges of screen fonts -> маркираш го и избираш Clear type

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване