Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

AleksofT

Колко често ползвате онлайн услуги?

16 гласували потребители

1. 1. Колко често плащате за онлайн услуга?

• Никога не плащам за онлайн услуги
    • Когато ми се наложи
    • Само ако е на достъпна цена
    • Постоянно

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте.

Споделете колко често плащате за различни онлайн услуги, като за повече пространство, за най-различни абонаменти (хостинг, домейн),за теглене с по-голяма скорост, за четене или гледане на видео уроци, за реклама, да гледаш филми онлайн и т.н.

Ще се радвам на отговори от различни социални групи (ученици, студенти,работещи и т.н.)

П.п. Коментирайте вота си.

Редактирано от AleksofT (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не плащам за онлайн услуги, но имам живи примери, за това как някои прахосват луди пари за sms-и в онлайн игри. Съответно собствениците на игрите станаха милионери. Единственото, за което давам пари през интернет е стоки, които поръчвам и плащам при получаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам предвид игри, а услуги!

Ще се радвам да разбера и мнението на другите... :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам предвид игри, а услуги!

Ще се радвам да разбера и мнението на другите... :P

За мен това е ежедневие/в смисъл,че е предпочитан начин на плащане/

-електронно банкиране

-Плащам си тока,водата,интернета,телефоните и т.н/ползвам epay.bg

-пазарувам редовно от ebay.co.uk и от няколко китайски е-магазини

И малко в страни от темата -предпочитам кредитна карта пред плащане кеш

Е те така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VIP абонамент за Калдата – 2,40 лв. веднъж. Може би някога ще го направя отново.

Не смятам, че онлайн услугите си заслужават. От изброените в откриващия пост бих дал пари само за хостинг/домейн.

-Ученик, XII клас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти кажа те си заслужават ама положението в България е такова, че малко хора имат възможности.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато ми се наложи.

Плащам за услуги и покупки, които не могат да се осъществят офлайн.

Плащам за няколко екстра функции в 1-2 сайта.

Плащам за е-книги и музика.

Май скоро ще започна да плащам за реклама.

Не мисля, че проблемът относно ползването на този вид услуги опира до финансовите възможности на българите, а по точно до степента, от която хората се нуждаят от самите услуги. Не мисля, че много българи ще тръгнат да си купуват много *комерсиална* музика, книги или друга информация онлайн, ако могат да си ги свалят безплатно. Друг е случаят, когато стоката или услугата имат специфика и не могат да се намерят под път и над път, или пък източникът е важен, или пък срочността на транзакцията. Тогава искаш, не искаш, плащаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...