Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Iordan Georgiev

RQ: Хакове за counter-strike 1.5

Препоръчан отговор

Моля ви престанете и неиграйте с хак

<{POST_SNAPBACK}>

Ще играем 6том искаме чули!Ся оста хаковете някои знаели SERVER за CS 1.5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля ви дайте ми някой хак или ми кажете страници да си драпна ама да е за НонСтеам не съм си го инсталл а го копирах от диск ? Плс дайте ми хак ;);):wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли помогнаха теея кадето ти ги дадоха хорта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще играем 6том искаме чули!Ся оста хаковете някои знаели SERVER за CS 1.5?

Аз знам само 1-дин "хак" за CS 1.5-1.6 и то даже не е хак ами се праи от настроиките на видео картата,и като си пусниш 3-D сетинкс вместо Open GL и битрябвало да стане ,после като влезеш в играта даваш ЕSC и после Resum и почваш да гледаш през стените.

PS: НАЙ-ТАПОТО Е ДА ЦАКАШ С "ХАК-ове" по-тапо от тва нимой .......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз знам само 1-дин "хак" за CS 1.5-1.6 и то даже не е хак ами се праи от настроиките на видео картата,и като си пусниш 3-D сетинкс вместо Open GL и битрябвало да стане ,после като влезеш в играта даваш ЕSC и после Resum и почваш да гледаш през стените.

То тва май е бъг а??

Ама не става секи път

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Многолити трябва тоз фаел 6то аз го имам! :)

Моляте много ми трябва тоя файл.Ако можеш прати ми го на [email protected]Ще ти бъда благодарен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То тва май е бъг а??

Ама не става секи път

И аз не съм мн на ясно ноо само знам,че става и имаш голямо преимущество с него.Но като свикнеш да играеш с хак после като нямаш ти е мн по-трудно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз не съм мн на ясно ноо само знам,че става и имаш голямо преимущество с него.Но като свикнеш да играеш с хак после като нямаш ти е мн по-трудно.

Да тука си много прав и аз бех така като ми трагваше един хак ама после се прецака и не ми трагва и са е по кофти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам ако може да ми намерите един хак за Кънтъра.Мисля,ч скорпион се казва.Хм само пачи цепи,хем като вклучиш на нож върви бързо хем се вижда прз стената.Ако някой го има да ми го прати на [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не че сам Хакер но ади ще дам.. Само че ще се надявам да не го използваш много често

http://free.hit.bg/smartcore/ тук можеш да намериш доста интересни неща :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Всъщтност не съм подлец.Не е за мен.Забравих да ви кажа,че най-брият приятел го търси.Търсех под дърво и камък,но неможа да го намеря и се обърнах къ вас.Сега ще погледна :).Всъщтност кои е по точно.

Редактирано от Sladi4ak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еххх горките ви майчици ..... трябва да се отбележи, че доста често ги споменавам, макар че рядко я играя тази игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
еи Sladi4ak това се нарича [email protected] сигурен ли си че това ти е пощата тя не е ли на FUCK и ще ти прата hacka

Аз и FUCK сме...!Намерих си този speedhack!Все пак прати го.

Редактирано от Sladi4ak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не че сам Хакер но ади ще дам.. Само че ще се надявам да не го използваш много често

http://free.hit.bg/smartcore/ тук можеш да намериш доста интересни неща ;)

neck може ли да ми каже6 от каде да намеря този фаил за смяна на ип от този саит http://free.hit.bg/smartcore/ фаил:ибкей. :):whist::wors::)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хора за праав пат пиша тука и жи моля пратете ми линк с някои кюхак за цс 1.5 и кайете каде да го резархевирам и как да го използвам плс спешно е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хора за праав пат пиша тука и жи моля пратете ми линк с някои кюхак за цс 1.5 и кайете каде да го резархевирам и как да го използвам плс спешно е

можиж дъ потързиш ф темъта,и дъ намеръш инстръикция

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам търся хак...само да видиш заглавието и ти стига да се сетиш, че става дума за едни готини хлапета дето ги има по 2,3 във всеки сървър да ти развалят кефа от играта...наистина се надявам само да ти остане на харда без да го използваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
neck може ли да ми каже6 от каде да намеря този фаил за смяна на ип от този саит http://free.hit.bg/smartcore/ фаил:ибкей. :):yanim::clap::wors:

е то отдоло си го има пише смяна на Ипто и ти е дадена програма иначе ненам как работи sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз незнам защо ЛАМЕРСКИ теми (като тази) са все още отворени,всчки знаем колко много дразнят ЛАМЕРЧЕТАТА,които ползват хакове в CS-сърварите,а по този начин дори ги поущряваме....no coment.

Пичове,вземете и се научете да "джиткате" без хакове (не е трудно),а пък ако ви избива комплексите това,да разваляте удоволствието на останалите 20 човека в сървара,си играйте колкото искате с хакове,и не се сърдете когато другите ви псуват,явно такива сте си и в real-life .....ЛАМЕРИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви няколко линка за хакове:

Линк 1

Линк 2 - това вече не е шега laugh.gif

Айде със здраве да си ги ползвате cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пффф закво ви са тия хакове бе...като не ви отърва, че не можете да играете, дръпнете си едни ботчета, пуснете си ги на най-лесно и се учете. Такива оправдания от рода "не мога да играя и затова съм с хак" са супер олигофренски. Само един пълен идиот може да седи и да се кефи, че като натисне едно копче избива 10 човека...накрая го духат хората които играят за кеф и без такива бози. Вземете се малко в ръце. angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не на мен не ми трябват хакове а команди за 1.5 ако някои знае да ми каже.PLS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...