Премини към съдържанието
haidukpikaso

Най-харесваната от жените прическа

Препоръчан отговор

1405.jpg

Прическата на Дженифър Анистън от сериала "Приятели" е най-харесваната от жените във Великобритания, пише в. "Сън".

Данните от проучване, направено по поръчка на компанията "Гуди", показват, че близо 11 милиона британки са си поръчвали прическа в стил Рейчъл от хитовата телевизионна комедия, допълва БТА.

Популярната прическа е дело на Крис Макмилън и с нея Дженифър Анистън в ролята на Рейчъл Грийн се появява за пръв път през 1994 г.

Проучването показва още, че сред жените на всякаква възраст са популярните късите прически на Виктория Бекъм и принцеса Даяна. Една от прическите, които дамите често искат да им бъдат правени, е тази на Фара Фосет от филма "Ангелите на Чарли".

slava.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да явно британките като си нямат работа и се чудят как да си оправят кошниците .

На мен лично не ми харесва прическата от снимката а в сериала почти не я помня как беше но онази другата чернокосата по хващаше око ама явно не е било от прическите .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене пък не ми харесва прическата, не зная колко пари взема Крис Макмилън за да я направи (сигурно няма да са никак малко),

ама на мене ми прилича на прическа - "току що станах и си ударих един гребен на бързо".

По ми харесва нещо като http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/02/09/article-1140135-035CCA0B000005DC-512_306x731.jpg

Прическа за 6, мацката за 6 и за дрешката пак 6 - става направо 666 :devil2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Говориш за Кортни Кокс

Верно че за нея говорех !

По ми харесва нещо като http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/02/09/article-1140135-035CCA0B000005DC-512_306x731.jpg

Прическа за 6, мацката за 6 и за дрешката пак 6 - става направо 666 :devil2:

Еми хората са с различни вкусови ! Аз пък изобщо не им гледам прическите , това е нещо което се оправя най лесно !

Определено докато отварях линка се приготвих да ахна но ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прическа за 6, мацката за 6 и за дрешката пак 6 - става направо 666 :help wanted3:

Тази мацка е егати орелът, ама това само според мен де.. :help wanted3:

Иначе прическата на Дженифър ми харесва, умирам да съм с права коса, ама естествено никога не ми се получава..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване