Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (част n+1) ?

Препоръчан отговор

Супер - тази вечер спокойно мога да си работя, защото знам, че поне двама си мислят за моето скромно мене :baby:

не се ласкай бе, с мен се заяжда blink.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

демек си мислиш за мене :blink:

и ти ли си мислиш за мене ? :speak::speak:

Супер - тази вечер спокойно мога да си работя, защото знам, че поне двама си мислят за моето скромно мене :baby:

Винаги си в мислите ми... :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само като се сетя кво ти предстои тази нощ ми иде да кажа една молитва за хора под напрежение...lol6.gif

прочетох с интерес и установих, че днес трябва да дам от себе си само 20% за работа (в четвъртък) :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

демек си мислиш за мене :blink:

и ти ли си мислиш за мене ? :speak::blink:

Супер - тази вечер спокойно мога да си работя, защото знам, че поне двама си мислят за моето скромно мене :)

И аз и аз... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гнусен ден беше. Почнах го, като се скарах с шефката и ще го завърша, както казва една русенска сирена с 'леденостудена чаша бяло вино' / цитирам по памет / :)

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че колкото и доклада да прасна в раздела 'Поезия' модераторите все ще си чешат ушите :nono:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че колкото и доклада да прасна в раздела 'Поезия' модераторите все ще си чешат ушите :P

Стига и ти с тия доклади, има там един велик и ненадминат творец, да не му пречим на творчеството... :nono:

• Харесване 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз си мисля, че колкото и доклада да прасна в раздела 'Поезия' модераторите все ще си чешат ушите :nono:

Стига си мислила, вредно е :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига и ти с тия доклади, има там един велик и ненадминат творец, да не му пречим на творчеството... :P

Стига си мислила, вредно е :beat:

Вие двамата, да нямате нещо общо случайно, ааааа :nono:

Абе и аз влизам там вече веднъж годишно, ама пък и никой не наглежда положението там :clap:

• Харесване 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си за психически нестабилни хора...

То с мислене не става, а с масова екстерминация :P

Ама ти нали си срещу смъртното наказание, за това ще се обърна към Рачна - тя на времето споделяше моите амбиции :nono:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гнусен ден беше. Почнах го, като се скарах с шефката и ще го завърша, както казва една русенска сирена с 'леденостудена чаша бяло вино' / цитирам по памет / :ph34r:

сирената изпи половин литър от същото и леко направи главицата :ph34r:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че никой не ми отговори адекватно на въпроса в какво са се блъскали нощните пеперуди, преди Едисън да се е появил с крушката? :ph34r:

газовия фенер?

искам по-оригинален отговор :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е приказка...Ти знаЙш ли чИ мноУ тУ уважавам ,аз тебе?tongue.gif

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че никой не ми отговори адекватно на въпроса в какво са се блъскали нощните пеперуди, преди Едисън да се е появил с крушката? :ph34r:

газовия фенер?

искам по-оригинален отговор :ph34r:

не са се блъскали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питай, нема кой да ти каже :wub:

знаех си...

ама се разпозна измежду дивотиите написани до тука, значи още важиш. Ай, наздраве :ph34r:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

газовия фенер?

искам по-оригинален отговор :wub:

В Луната. Затова има толкова дупки по нея... :ph34r:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване