Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За какво си мислите в момента (част n+1) ?

Препоръчан отговор

Ей тва е приказка...Ти знаЙш ли чИ мноУ тУ уважавам ,аз тебе?tongue.gif

а ти на колко си ? :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е приказка...Ти знаЙш ли чИ мноУ тУ уважавам ,аз тебе?tongue.gif

ти не знаеш началото

преди да изпия половин литър ледено студено бяло вино разбихме с големия динозавър вратата на личния /по нот.акт./ апартамент защото малкия динозавър взел, че заспал непробудно на фона на убийствена музика и изобщо не ни чу докато хлопахме като едни луди по същата разбита в последствие врата.

Ако се изразявам сложно - от виното е.

знаех си...

ама се разпозна измежду дивотиите написани до тука, значи още важиш. Ай, наздраве :ph34r:

мама вече не може :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а ти на колко си ? :ph34r:

Като пия и аз ставам на 5 не по -малко .....blink.gif

Всичко разбрахме emmi, имало е ситуацияeek.gif

Редактирано от Скорцени (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че голяма част от тях още летят към слънцето, мислейки си, че си заслужава.

тцъ - няма слънце нощно време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като пия и аз ставам на 5 .....blink.gif

Всичко разбрахме emmi, имало е ситуацияeek.gif

уважителна причина го наричам

иначе си мислех само за една чаша.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ти не знаеш началото

преди да изпия половин литър ледено студено бяло вино разбихме с големия динозавър вратата на личния /по нот.акт./ апартамент защото малкия динозавър взел, че заспал непробудно на фона на убийствена музика и изобщо не ни чу докато хлопахме като едни луди по същата разбита в последствие врата.

Ако се изразявам сложно - от виното е.

:ph34r: :ph34r: :wub:

Съжалявам, че не мога да реагирам с необходимата доза сериозност относно казуса :beer11:

мама вече не може :yanim:

Някой е фен на "Улицата" май май...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:beer11::yanim::super:

Съжалявам, че не мога да реагирам с необходимата доза сериозност относно казуса :lol6:

Някой е фен на "Улицата" май май...

точно! :wub:

утре като се поосвястя /от виното и от преживяния стес/ ще разкажа с подробности :ph34r: :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

очакваме нова публикация в блога ти :yanim:

едит: чакай, че се сетих за една подобна случка.

нали преди няколко години в нашия квартал бяха започнали масови строежи - ужас направо. Тъкмо се наместихме, тати асфалтира улицата и има няма 2 годни след това - бам!

Както и да е. Работата на маминка е свързана с много пътуване, за това и най-добрия й приятел е колата :ph34r: Чета си аз една книжка в дневната и чувам майчиния глас как крещи. Излизам и какво да видя - нашите хора решили да си копаят и ни разкопали гаража - потрошили плочки и всичко. А майка ми спешно трябва да пътува по служебна работа. Ама няма как да изкара колата.

Крещя, крещя...накрая се прибра почервеняла и задъхана и ме прати да й купя една бутилка уиски. Изпи няколко чашки, успокои се, посмя се и си легна да спи :yanim:

Редактирано от Amadea (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мисля си за разкъсани далаци след побой....

Ритали ли са го?С юмрук май е трудно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

мисля си за разкъсани далаци след побой....

Може ли да се изреже целият и само влияние върху издръжливостта ли би оказало?

Редактирано от am-am (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ритали ли са го?С юмрук май е трудно

Ритници - точно така.

Може ли да се изреже целият и само влияние върху издръжливостта ли би оказало?

Да, разбира се.

Точно това и ще се случи на човека.Заради това, че казал на комшията да не си полива градината с маркуча и с вода от чешмата......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си как ми влияят разни мнения...и се съгласявам негласно. Гадно е.

Защо да е гадно ?

Това си е напълно нормално - всеки един от нас точно по този начин формира собственото си мнение.Изключение правят грандоманите и тези с високо самомение, които смятат, че само те могат да мислят :top secret2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:top secret2: така е, но аз вече съм си създала мнение и като чуя някое друго го възприемам. Разбира се зависи кой го е казал. И така се чувствам като някакъв роб.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:cool: така е, но аз вече съм си създала мнение и като чуя някое друго го възприемам. Разбира се зависи кой го е казал. И така се чувствам като някакъв роб.

Това, че лесно се влияеш от чуждото мнение не е лошо.Стига да не попиваш само лошите неща , като да си миеш зъбите с чужда четка, да обичаш гъби, да пишеш в блогове, да си чешеш дясното ушо с лявата ръка :top secret2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че лесно се влияеш от чуждото мнение не е лошо.Стига да не попиваш само лошите неща , като да си миеш зъбите с чужда четка, да обичаш гъби, да пишеш в блогове, да си чешеш дясното ушо с лявата ръка :top secret2:

Ама е голям кеф да си чешеш лявата буза на д-то с дясната ръка :cool:

• Харесване 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване