Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как се става модератор?

Гости Webtut-Bg SupporT®
 Сподели

Кой става повече за модератор  

54 гласували потребители

1. 1. Кой става повече за модератор?

• FodoR
      3
    • moka333
      6
    • да хванеш единия и да го хвърлиш по другия
      45

Препоръчан отговор

Хмм...Не , нямам нищо против теб в този моомент освен това че...Може би преувеличи, темата ти наистина е пълна с полезна информация, просто аз не обичам да ни шпионират, и искам да имаме права като на възрастните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 101
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Не, според мен го няма толкова време, защото е зает с подготовката на документите за кандидатстване. Проблем ще му е само шофьорската книжка, защото е малък, но пък за сметка на това ще му дадем други задължения - все някой трябва да носи бирата, да купува кебапчетата и да върти чевермето...

------------------------

Търсим и друг модератор, който да се грижи за правилната ни религиозна ориентираност. Ако се сещате за някой подходящ, приемаме предложения ;)

Ако детето преглътне страха си и пак кандидатства, може и да го поканите, когато достигне необходимите образование и зрелост, или когато главата му стане квадратна, за да не падат кебапчетата и бирата. Цяло чеверме няма да му понесе...

-------------------

Всички добри български модератори вече са привлечени в Калдейта, така че ще е трудно да се намерят нови.

Президентът Първанов е историк и като партиец е атеист, но може тайно да е вярващ. Когато му свърши мандатът, опитайте да го поканите за модератор по религиозните въпроси. Историческият му поглед към неотживелите отживелици може да внесе свежест в раздела и да разпръсне живите реликви.

Внимавайте при интервюто! Ще бъде записвано... :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Планирам да го направя ,след 15 минути, а тук в португалия не е 20:44, а е 22:44 така че...А пък утре съм на училище...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако отиде в празни приказки и забава, да ,но ако си остане тук..пак да ;) !Ама проблема е че сега си имам конкуренция...Но сега резултатът е:

3:0

За мен.Защото той има 3 банана доколкото разбрах.

Понеже не е сигурно кой води в резултата, пуснах ви анкета.

NavNav, Първанов е много скъп, не можем само вратовръзките да му платим при евентуален трансфер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

</h4>

<h4 class="rounded">Кой става повече за модератор?

FodoR moka333 да хванеш единия и да го хвърлиш по другия
Това ме разби, като миналия път аз няма да гласувам.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

</h4>

Това ме разби, като миналия път аз няма да гласувам.

Е как ти си ми слабост и за теб гласувам да си лягаш в 22 независимо кой часови пояс е ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавка, моля гласувайте за мен...И в същия момент егоистично търся ето това кученце:Публикувано изображение

Редакция:Айде лягам си че ми се спи та 8 бита не виждам...

Редактирано от FodoR (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема не е ли за празни приказки? Та по темата,трябва да си два чифта и да имаш печат от яйцекопа, че вече имаш условията да изпълняваш процеса "бръснене". ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема не е ли за празни приказки?

Та по темата,трябва да си два чифта и да имаш печат от яйцекопа, че вече имаш условията да изпълняваш процеса "бръснене". :wors:

Пак ще оглавя класацията за спамери...Децата модератори като Михнев не трябва ли да са си легнали? ;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще оглавя класацията за спамери...Децата модератори като Михнев не трябва ли да са си легнали? :P

Нямаме в анкетата иначе с удоволствие.

Така или иначе и двете момчетата са пекани и Моката и Фодор,затова и не гласувах. :)

Айде лека,че биберона ме чака ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме в анкетата иначе с удоволствие.

Така или иначе и двете момчетата са пекани и Моката и Фодор,затова и не гласувах. ;)

Айде лека,че биберона ме чака :P

Аз съм го намазал с люти чушки ама айде лека да ти е ! :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

NavNav, Първанов е много скъп, не можем само вратовръзките да му платим при евентуален трансфер.

Размислих и ми се струва, че е по-добре да не го привличате за сътрудник.

Нещо посъзнателно ми подсказва, че и при вас ще работи предимно за себе си и за кликата си, а това не е в интерес на фирмата. :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А кой е moka333? :speak:

FodoRчо го знам, ама другият претендент ми е неизвестен...

Ето го нашият човек

http://www.facebook.com/GoGoRaN

това му е 3 регистрация ... майстор е на бързото псуване , затова изгоряха предните му регистрации !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го нашият човек

това му е 3 регистрация ... майстор е на бързото псуване , затова изгоряха предните му регистрации !

На колко е? ;д 13?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фънки , според Фейса е на 19

Дата на раждане:11 декември 1991 г.

ама ако е вярно ... то аз съм камбожанец , имам 7 лапета и тежа 120 оки :speak: !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го нашият човек

Малее, голям дзвер бе, ако се кандидатира за президент, аз ще гласувам за него!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фънки , според Фейса е на 19

ама ако е вярно ... то аз съм камбожанец , имам 7 лапета и тежа 120 оки :ph34r: !

muhXAWHWAXHAWXHXWAXAWHXHWWXAHXWAHXWAHWXAHWXAHAXWHAXWHWXAH трябва да му викам бате xD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста интересна тема.

НО, ако бях модератор и имах власт в този раздел, щях да съм я изтрил/преместил(нищо, че ще трябва да предупредя/изтрия мнения на колеги модератори- правилата са за всички?), ПОНЕЖЕ:

Темата е в (много) сериозен раздел, а коментарите по нея са извън разделаа, т.е. те са по-скоро забавни.

Кое да изтрием? Темата ли? Ако става на въпрос за нея, не съм съгласен. Пишем глупости и после молим модераторите да ни ги трият. Всеки трябва да мисли преди да пише :ph34r:

А и като каза преди малко, че знаеш правилата, май си пропуснал да обърнеш внимание на това:

Това мнение е по-скоро заяждане, не претендирам, че съм прав, но нито е изпълнено условието, че съобщението е "само с главни букви", понеже има ред отгоре, който не е. А и главните букви в думи, фрази може да се използват за наблягане на тях, т.е. да им се обърне повече информация. Често използван принцип при презентациите.

Ето го нашият човек

http://www.facebook.com/******

Не мисля, че е редно профил със снимка да се разпространява пред публична аудитория- по този начин.

Не искам да защитавам, автора, но това което съм написал е за действия на модераторите, които са по-скоро заядливи.

А конкретен отговор на въпроса:

1) Да знаеш материята в съответния форум/раздел.

2) Да си изявен потребител.

3) Да имаш достатъчно свободно време.

4) Други(незначителни) условия.

П.П. Не ме банвайте понеже съм написал думи с главни букви. xD

Редактирано от Phonomania (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че е редно профил със снимка да се разпространява пред публична аудитория- по този начин.

Sorry brother ... ама той сам си ги е сложил

Да и аз го публикувах http://www.facebook.com/#!/GoGoRaN

само цитирам !
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване