Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kак да накараме едно момиче да ни хареса?

Сподели

Препоръчан отговор

ма нямям смелост за 1ви път ми е и пред нея както казах се смея на наи смотания лаф :eek: :eek: :eek: и си гълтам езика трябва нещо по деликатно за да не ме отреже направо защото сам малко по нисак от нея

Отпусни се какво се панираш все едно тя е някакъв бос и ако й кажеш нещо на криво и ще те убие ;d Отпусни се не трябва да ти пука чак толкова за тея неща, ако те отреже отреже те какво толкова не е свършил света :) Като не стане с това момиче с друго ще стане. Просто не трябва да и го изръсиш ей така изведнъж, а просто деликатно трябва да подхвърлиш темата за връзки а у ;d между другото на колко си години ? Редактирано от GetFun (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Отпусни се какво се панираш все едно тя е някакъв бос и ако й кажеш нещо на криво и ще те убие ;d Отпусни се не трябва да ти пука чак толкова за тея неща, ако те отреже отреже те какво толкова не е свършил света :wors: Като не стане с това момиче с друго ще стане. Просто не трябва да и го изръсиш ей така изведнъж, а просто деликатно трябва да подхвърлиш темата за връзки а у ;d между другото на колко си години ?

проблем нямам дар слово даи идея как да завартя нящата така че ако не ме харесва да не се изложа

Редактирано от TOPLIIKATA (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

проблем нямам дар слово даи идея как да завартя нящата така че ако не ме харесва да не се изложа

Сам трябва да го направиш.Не ти трябваме ние, за да успееш да й признаеш...Ние ще стискаме палци.Първият път някой ще ти каже какво да правиш, но после?

Чужд акъл, в чужда глава не седи! :)

Ти я познаваш.Знаеш какво й харесва.Започни от там ... :wors:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам трябва да го направиш.Не ти трябваме ние, за да успееш да й признаеш...Ние ще стискаме палци.Първият път някой ще ти каже какво да правиш, но после?

Чужд акъл, в чужда глава не седи! :mad:

Ти я познаваш.Знаеш какво й харесва.Започни от там ... :yanim:

kak kaто тя никога няма да излезе сама без приатели с мене кога да и го кажа ако кажа на някои мои приател да направи купон или парти да говоря с нея те са тапаци и ще се хилят и ще провалят всичко

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Насила хубост не става,Топлийко

:yanim:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kak kaто тя никога няма да излезе сама без приатели с мене кога да и го кажа ако кажа на някои мои приател да направи купон или парти да говоря с нея те са тапаци и ще се хилят и ще провалят всичко

аз все съм виждал песимисти ама ти ...

Слушаи ве толкова ли е сложно да и звънниш на мобилния и да и предложиш да излезете !!! Сами да не сте малки че и други да вземате с вас . Толкова ли нямаш идеи .

Излесте си като приятели някъде на боулинг или на билярд . Тя само ще си мисли че сте си приятели и малко по малко ще и смениш мисленето .

А ако почне да се прави на умна да взема хора с нея по добре не се занимаваи макар че и тогава може да се измисли нещо .

Ще вземете някои дето по се имаш с него , ще му звъннат по някое време че трябва да замине по спешност и ще останете сами .

Ама всички тези културни мероприятия се правят с пари . Ако ще я извеждаш някъде с градския транспорт едва ли ще се почувства много приятно освен ако не е влюбена в теб до уши и не и прави впечатление .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиди веднъж до тях да я изпратиш и там или й кажи, или я прегърни и я целуни по бузката. След това на следващия ден като се видите пак я прегърни, целуни.. импровизирай :cool:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиди веднъж до тях да я изпратиш и там или й кажи, или я прегърни и я целуни по бузката. След това на следващия ден като се видите пак я прегърни, целуни.. импровизирай :cool:

TOPLIIKATA, чети и си води записки, че аха и GetFun може пръв да я покани xD
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале, кат те гледам колко си "уверен", кат и кажеш и ще прихне да се смее. Действай бе, човек. Какво губиш - приятелство, ама нали искаш гадже или греша. Не може да носиш две дини под една мишница. Така че реши. Айде късмет с любовта. :cool:

Редактирано от MRDari (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка какво стана ?

значи вчера правихме матури и взехме рози за касмет тя мина покраи мене и каза може ли да я видя аз и я дадох и преди да ми я върне аз и казах подарявам ти я но едно друго момче и я скъса и тя ми каза и аз и казах че ще и откъсна друга и и я подарих :gift::nono: тя каза аааааааааааааа мерси много ето един кавалер които да ми подари цветя :ph34r: а на другия ден докто тя говореше с тяхната класна аз я попитах кво става :rap: тя каза нищо и застана зад мен и си сложи рацете на моите рамена :wub::cool::idea::wow::cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И това за среща ли да го броим. Мой човек имам чувството че си в сферата на приятелите, а не на гаджетата. Сега трябва много да внимаваш, ако и имаш номера и звънни да излезете на кафе, кино и там подобни, па може и в парка. И колкото се може повече се опитвай да интимничиш, да я целунеш, да я хванеш за кръста, ако тя се дърпа, не се извиняваш, а като че ли нищо не е станало. Тя най-вероятно те изпитва. Пробвай пак, ако реакцията и е отрицателна, вече си само приятел. Загубил си възможността и затова тръгни на лов за друга. :blink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи при такава ситуация според мен най-удачно е да не бързаш много - няма шанс да ти кажа точно какво ми е в главата,

но ще ти дам няколко жокера :cool:

1. Ако искаш да й направиш добро впечатление (като сексуален обект) първо трябва да се отпускаш когато си с нея

- шеги, закачки, допир, милувки, муцунки, комплименти от тип днес си много красива, ухаеш чудесно и и се притисни малко, супер обувки, чехли и такива неща :baby:

2. Тези неща от точка 1 ги казвай не само когато сте сами, но не прекалявай много :angry:

3. Среща с компания на някое кино и задължително на романтичен филм, или тъжен (разбира се седни до нея), ти реши как ще действаш там - все пак е тъмничко и може да я гушнеш леко или да и подържиш ръката за малко ако се натъжи

- редувай излизане с компания и излизане сами

(всичко това е докато се отпуснете или по-точно тя докато се отпусне да излиза само с теб)

4. Не се прави на ганкстер и подобни циркаджииски номера - момичетата външно ги харесват, но вътрешно ги ненавиждат.

Дръж се естествено, защото ако станете гаджета и ти не си този,

за който се представяш тя ще те остави в първият удобен момент http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

И помни, че ако направиш тези стъпки както трябва може така да я грабнеш, че тя да се "филмира" по теб :baby:

За месец най-много би трябвало да е готова, но вече зависи от много неща. И след това вече всичко зависи не от теб и нея, а от двамата :rolleyes:

Успех със "свалянето" на звезди :clap:

Пиши ако има резултат, че да го пробвам и аз този метод :P ... шегувам се :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе пича които пита на колко години е?Че тези дни матури имат 7,6 и 5 клас.

Редактирано от VESSSKO95 ™ (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Уместен въпрос. Ама няма голямо значение. Нали няма практика, това е само от значение и е стеснителен. ma4opic4o донякъде си прав, ама много комплименти са като много подправки в манджата, по-добре малко, но на място. И това дето постоянно се повтаря " Обичам те" до скъсване, вече спира да се въприема. Всяко нещо трябва да е точно и на място. Не знам на колко си, но е така... Дръж се естествено, да но има едно голямо НО никой няма да го възприеме ако се е държал както досега. Не казвам да се прави на такъв какъвто ще се котира - няма да стане, жените са като детектори за всеки фарс и преструвка. Трябва обаче да се стреми да се промени. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чичовото нищо чудно дъщеря ми да е колко теб и ако реши да излезе с момче с твоите размишления и плахост най вече-Доста ще помисля дали да я пусна Все пак с мъжко момче ли ще излезе или с пикльо-Е хайде действай Цял живот ли мислиш да си останеш пикльо и мамино синче-И един безплатен съвет---Мисли с долната глава тази дето ти е в гащите а не с горната че тя ще те подведе :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MRDari Няма шанс да му кажа - кажи това в 14:30 и после преди лягане още веднъж :angry: Всичко е до преценка на човека, затова има свалячи и свалячи. За комплиментите и "естествен" е вярно,... но все си мисля, че ако не си естествен - ок ще правиш мили очички, но отвътре ще ти е много криво. То затова не всички си пасват като характер и разбиране. Това, което ти идва отвътре на момента е "правилното" като рефлекса, а не днес ще и подаря цветя, че е годишнина и да ми пусне :rolleyes: Сещаш се за цветя -> отиваш купуваш и я изненадваш - всичко друго е подмазване с някои задължителни изключения :baby: Най- лошото е да не ти идва нищо наум - малко да е от сърце и душа да е :cool: Всичко е до това в горната глава, нямаш ли го ако ще и Брад Пит да си пак ще си поредния :baby:

Редактирано от ma4opic4o (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

значи вчера правихме матури и взехме рози за касмет тя мина покраи мене и каза може ли да я видя аз и я дадох и преди да ми я върне аз и казах подарявам ти я но едно друго момче и я скъса и тя ми каза и аз и казах че ще и откъсна друга и и я подарих :gift::bday19: тя каза аааааааааааааа мерси много ето един кавалер които да ми подари цветя :) а на другия ден докто тя говореше с тяхната класна аз я попитах кво става :rap: тя каза нищо и застана зад мен и си сложи рацете на моите рамена :wub::lol6::idea::wow::inlove1:

Следващия път като я видиш вземи я прегърни и я питай как си, а не кво стаааа ;d кво стаа ще казваш на приятелчетата ти, а не на момичетата на тях им се казва КАК СИ ;d
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път като я видиш вземи я прегърни и я питай как си, а не кво стаааа ;d кво стаа ще казваш на приятелчетата ти, а не на момичетата на тях им се казва КАК СИ ;d

значи вчера когато я изпратихме всички ''трябваше само аз'' тя каза на всички айде гуш на мен няма гуш http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брат изпитват те, май или иска да сте само приятели. Така че действай, среща, целувка и т.н. Ако не потръгне, потърси си друга муза. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А положението е зле ! Недеи да падаш толкова ниско . Сменяи стратегията , а тази може ли да чете форума ? Да не си казал на някои и сега да ти гледат сеира . Почваш да задяваш най добрите и приятелки а на нея никакво внимание освен "здравей как си " ще им правиш разни подаръци а на нея внимание нула . Пък ако оправиш някоя друга още по добре . Нещата са малко като сянката , като я гониш ти бяга ,като и бягаш те гони . Пък и да не стане ще си намериш някоя по малка за какво ти е тази кака .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

А положението е зле ! Недеи да падаш толкова ниско . Сменяи стратегията , а тази може ли да чете форума ? Да не си казал на някои и сега да ти гледат сеира .

Почваш да задяваш най добрите и приятелки а на нея никакво внимание освен "здравей как си " ще им правиш разни подаръци а на нея внимание нула .

Пък ако оправиш някоя друга още по добре . Нещата са малко като сянката , като я гониш ти бяга ,като и бягаш те гони .

Пък и да не стане ще си намериш някоя по малка за какво ти е тази кака .

не чете форума от skype не излиза пък и getfun е прев гадно е да прегърне всички а мен не и миналия ден ходихме прегърнати из цялата гара и след това се облегна на рамото на един от моите приятели после заваля и аз я изпратих тя ме попита накаде насам аз и казах да те изпратя ооо мерси ето тва е кавалера в нашия град и сподели че с тези които приятели излиза не и било приатно и били лиглювци само аз не съм я бил дразнил :clap: :clap: :clap:

И какво отиде прегърна всички, а теб пропусна ? Това е гадно...

да и е мн гадно

И какво отиде прегърна всички, а теб пропусна ? Това е гадно...

да и е мн гадно

Редактирано от TOPLIIKATA (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А положението е зле ! Недеи да падаш толкова ниско . Сменяи стратегията , а тази може ли да чете форума ? Да не си казал на някои и сега да ти гледат сеира .

Почваш да задяваш най добрите и приятелки а на нея никакво внимание освен "здравей как си " ще им правиш разни подаръци а на нея внимание нула .

Пък ако оправиш някоя друга още по добре . Нещата са малко като сянката , като я гониш ти бяга ,като и бягаш те гони .

Пък и да не стане ще си намериш някоя по малка за какво ти е тази кака .

Ъ-ъ-ъ, и тей не става пробвал съм лично. Как ли не задявах едно момиче кавалерски жестове... поздравявам я всяка сутрин довиждане ... абе всичко. Отказах се почнах с нейна приятелка по-същия начин амее нищо не стана. Най-накрая почнах да се прая на сдухан (какво ти сдухване то толкова пък да съм прозрачен, че да не ме забелязват момичетата). Като не им обръщаш внимание що не им обръщаш внимание, като им обръщаш внимание все едно това внимание за себе си го правиш. Абе това жените/момичетата уж по- рано както се казва "узряват" то дай, че в мойте очи е обратното. Колкото повече се мъчиш, комплименти, глупости за едно момиче, то дай че се дърпа и се прави на недостъпно. Е, е отказах се вече, аз от тийнейджърските любовни игрички, вярно имам приятели, които също опитват, но виж при тях някак се получава ходят там седмица, две (то не че на тази възраст, се очаква повече ама), аз и дотам неможах да стигна. Ся кой колкото мои, не на всички момчета им се отдава. То изобщо на кои им се отдава ама тфа е друг въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване