Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Kак да накараме едно момиче да ни хареса?

Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте! Да взема и аз да кажа моето положение, но  :hush: . Има едно момиче около моите години, но не по-голяма от мен, не съм говорил, как мога да я заговоря и как можем да станем нещо повече от приятели :D  :shy11:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да си говорил няма как да стане. Определено със срам няма да се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 5 седмици по-късно...

Добре, но как да започна разговора? 

Както интуицията ти подсказва, че трябва да постъпиш. Във всеки случай е относително. Проследите нейното държание, ако можеш проучи нейните интереси и действай. Във всеки случай момичето различно би възприело твоята постъпка. Не бъди нахален, но и не бъди срамежлив щом искаш да постигнеш нещо. Поискайте да се запознаете първо ако не сте, станете приятели, а след това времето ще покаже дали можете да бъдете нещо повече от такива. Ако ви допадне характера допусни момичето да опознае и теб. Понякога целта която желаеш си заслужава доста борба и не се изчерпва в едно, две изречение. Формиране на мнение от пръв поглед или повърхностни представи в повече случай не е добър съветник.

Успех! :)

Редактирано от Й.Георгиев (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но как да започна разговора? 

Здрасти

Колко си хубава...

...другото оставям на теб

;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти

Колко си хубава...

...другото оставям на теб

;)

или много искам да се запозная с притежателката на тези крака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

здравейте,

от първи клас съм си приятел с едно момиче ,но сега е доста по-различно. В четвърти клас на 11 години съм и си я харесвам много - сънувам я и какви ли на други неща с нея си говорим и сме най-добри приятели.Всеки ден мисля за нея изпращам я до тях (тя живее много далеч) след което се прибирам вкъщи и само за нея мисля- нищо друго.Моля ви давайте съвети.

Спокойно. Изчакай една-две години - ще ти мине ;) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не мога да чакам толкова безкрайно мн. я харесвам 

Редактирано от gogoli999 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...

Защо не пробвате да излезете някъде, не че знам къде ходи днешната младеж, но се позаинтересувай, кино ли, просто да излезете от досегашната рамка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Аз съм влюбен в едно момиче което и то беше влюбено в мен но вече е влюбена в друго момче и искам да си я върна моляви помогнете ми :D:D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 месеца по-късно...

Брат ти си мн зле ма честно.И аз имах същия проблем преди години и както и правиш комплименти ала бала  изведнъж  спри 

и на 100% ще започне тя да те търси.А потърсилите се прави на сърдит кажи и за излизането някъде само 2  и там и признай 

чувствата си и ако тя ти се навие ОК ако ли не бягай бодвай у HEPY :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ейтака от притеснение а да и кажа ли, а да не и ли кажа минаха 2 години и накрая тя взе че се хвана с един и всичко свърши, после след години като се срещнахме аз имах вече приятелка, тя също и нещо кво се заговорихме и аз и казах, че навремето я харесвах и тя ми каза само "ами да беше малко по-смел и щеше да се получи", така че братле, действай, казвай и и после да не те е яд цял живот!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ivanskiq555 написа:

тя ми каза само "ами да беше малко по-смел и щеше да се получи", така че братле, действай, казвай и и после да не те е яд цял живот!

Какво трябва да и казва ?!!!
Аз им казвам обикновено така - тебе най накрая ще те отвлека и вашите ще те видят най рано след една година.
В повечето случаи отговора е следния!
- Това не се казва ами направо се прави !
Обаче все не се държа на обещанието и се прибират на другия или по другия ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кратко, че бързам. Не можете да накарате жена да ви хареса. Още със запознанството си с вас тя е решила дали ще ви ч*ка или ще ви надува главата. Лек ден. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Какво трябва да и казва ?!!!
Аз им казвам обикновено така - тебе най накрая ще те отвлека и вашите ще те видят най рано след една година.
В повечето случаи отговора е следния!
- Това не се казва ами направо се прави !
Обаче все не се държа на обещанието и се прибират на другия или по другия ден.

Под казвай и имах предвид да си признае всички чувства, защото повечето хора ги е страх. Така поне ще знаеш истината и няма да живееш в надежда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...
на 5/30/2010 в 17:32, TOPLIIKATA написа:

Здравейте! Харесвам много едно момиче,което е по-голямо от мен. Тя ми е приятелка, аз я харесвам- говорим си,забавляваме се заедно с приятели,но тя не ме харесва.Приятели сме от дълго, но нямам смелост да и призная. Пред нея се стъписвам и се смея на всеки смотан лаф.Сигурен съм, че не ме харесва, защото имаме нормални отношения с нея. Имаме общи теми за разговор дори когато сме на зелени училища цялата група тя и приятели сме неразделни. Моля ви, дайте савет. Благодаря ви предварително!!! :baby:;):wors: П.П. Оправих правописните грешки!

Първо ми кажи колко сте там. С това заглавие "Как да накараме едно момиче да ни хареса"... И дано не мислите всички вие да се жените за момичето някой ден... 

Иначе точна рецепта няма - има различни твърдения, които обаче в определена ситуация издишат, така че няма универсално. И да ти кажа - щом ти е приятелка, тя те харесва. Просто не те харесва по онзи начин, който ти искаш. Е, поне аз не се сприятелявам с хора, които са ми противни, ама с тези нови моди знае ли човек дали още е така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
на 21 юни 2016 г. в 17:31, Silvering написа:

На кратко, че бързам. Не можете да накарате жена да ви хареса.

Каквото не се купува с пари, се купува с много пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, simtech написа:

Каквото не се купува с пари, се купува с много пари.

Ти за това си девствен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Silvering написа:

....

Каза го вечно изоставеният. Всяко слово от тая устичка е ирелевантно.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
преди 1 час, pepimili написа:

Можеш просто да и изпратих хубав букет цветя. Работи повярвай ми! Може да поръчаш цветя дори онлайн http://www.top-flowers.com/

И бонбони!!! Таман ще си ги ядете двамата :P  А и бутилка винце ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

Здравейте ,имам проблем харесвам едно момиче страшно много,но не знам как да и го кажа ,и как да я питам дали иска да сме нещо повече от приятели.

В един клас сме ,отговаря ми на съобщенията малко бавно.Но не знам на каква тема да си говорим,но мисля ,че тя не ме харесва .Моля за съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Петър Ненков написа:

,и как да я питам дали иска да сме нещо повече от приятели.

Най добре изобщо не я питай подобен сорт простотии. Ще бъдеш отрязан на момента. В случай че не бъдеш отрязан значи това е бил нейния план как да стигне до теб.

Пробвай се да я заведеш някъде на дискотека например на първо време. Ако не иска да излиза с теб работа е ясна. Трябва да си търсиш по ниска топка.
Една жена първо трябва да я впечатлиш с нещо за да си и интересен като обект ако си и безразличен няма как да станат нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване