Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Моля ако някой има Nero 6.6.1.3 NEC или има представа, къде може да се намери да помогне. Само тази версия поддържа LabelFlash. По принцип върви в с NEC ND-4551A в Retail пакета, но в BG с тези OEM... sad.gif

Редактирано от Ilian (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля ако някой има Nero 6.6.1.3 NEC или има представа, къде може да се намери да помогне. Само тази версия поддържа LabelFlash. По принцип върви в с NEC ND-4551A в Retail пакета, но в BG с тези OEM...  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Това може да ти е полезно

На сайте CD-наркоманов появилась информация о присутствующей технологии LabelFlash в Nero версии 7.0.1.4b. Только почему-то изначально функция неактивна, решается помещением в [drive]:\Program Files\Nero\Nero 7\Core\ LLS.dll, взятой из Nero 6.6.1.3b NEC.

Добавление от 07.01.2006 14:45:

Если кому-то понадобится этот файл, то он здесь

Един страничен въпрос - има ли вече в България дискове, които да поддържат LabelFlash/LightScribe технологията ?

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...
Maлко уточнение.Точното име е NEC NERO EXPRESS 6.6.1.3D.При добра връзка и късмет ще го изтеглиш от емуле.

Успех

<{POST_SNAPBACK}>

Ето ти един линк може да ти помогне http://www.torrentspy.com/torrent/424226/

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иий бре, silvester!? Taka ли ти викат вече? И кой Силвестър си? Силвестър Сталоун, Силвестър Дочев от филма "Топло" или Силвестър Торентов? Иха, ако продължаваш така, спукана му е работата на Бил Гей_тс.

Иначе по темата.С тази тутурудка ще можете да шарите само DVD дискове.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости ¦•••SHERIFA•••¦

Значи дърпам последна версия на Nero ( от тук ). После дърпам този LSS.dll файл и го extract-вам от .zip файла ( изтеглен от RapidShare ) в [drive]:\Program Files\Nero\Nero 7\Core\ и вече мога да записвам върху дисковете с последния модел DVD записвачка от NEC ? Така ли ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много мерси за инфото на всички.

Относно дисковете... Verbatim имат такива DVD-та, само че са малко скъпи 2,40 лв.

Във Варна ги има в представителството на Verbatim зад общината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Един страничен въпрос - има ли вече в България дискове, които да поддържат LabelFlash/LightScribe технологията ?

<{POST_SNAPBACK}>

Един страничен отговор - ТУК

cool.gif

Редактирано от crassus (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля ако някой има Nero 6.6.1.3 NEC или има представа, къде може да се намери да помогне. Само тази версия поддържа LabelFlash. По принцип върви в с NEC ND-4551A в Retail пакета, но в BG с тези OEM...  sad.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Аз лично го дръпнах от мулето и го записах: (192661594b)

Nero 6.6.1.3d Labelflash Nec Edition

Работи без проблем! Само да ви споделя моя опит:

За сега дискове labelflash НЯМА! Става на нормалната страна на DVD+R

но после информация не може да се записва! Става да се зпише до половината

и върху празната част да се изографиса!

LabelFlash и LightScribe СА КОРЕННО РАЗЛИЧНИ ТЕХНОЛОГИИ И ДИСКОВЕ ЗА

LightScribe НЕМОГАТ ДА СЕ ЗАПИСВАТ С LabelFlash ЗАПИСВАЧКИ!

Редактирано от villain_a (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Побликувам решението на проблема с намирането на пълнофункциониращата програма на Nero 6.6.1.3d.

Вземате и инсталирате Nero 6.6.1.4 /вероятно може и да стане и с Неро7/

По-време на инсталацията на програмата поставяте сериен ключ на оригиналната Nero 6.6.1.3.d и Хоп Версията става Nero 6.6.1.4 NEC и в

Nero StartSmart и в Nero Burning ROM се добавя Burn Label/labelflash/

Ако нямате сериен номер за Неро 6.6.1.3.d пишете ми -ще ви изпратя.

Надявам се и други притежатели на NEC4551A най-после да се сдобият с версията за тяхната записвачка,защото никой в магазина не си прави труда да ти обясни от каде да си купиш или намериш софта за записвачката.

:);):wors:

Вижте тук:

http://rapidshare.de/files/13530195/BurnLabel.jpg.html

http://rapidshare.de/files/13530237/Versia.jpg.html

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Аз имам обикновенна си ди записвачка ЕЛ ДЖИ. Тя би ли могла да прави надписи върху диска, ако евентуално той има такава способност, и с какво?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вместо да правите разни нешта с нерото просто ходете при които и да било дильр дето продава оптика на нек и ште получите оригиналното нек неро6.6.1.3д.така направих и аз ,,,даже и в петрич пристигна преди 7 дни а какво остава в софия.поздрави от мен :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във всички версии след 6.6.1.3д има поддръжка на LabelFlash-само трябва да се отключи---за това съм споменал ,а доколкото знам само NEC поддържа Лабелфлаш,за LightScribe колегите са постнали по-горе.

Така че D5 ,твоята не става.

Редактирано от dred (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

щом намерих от тези дискове в Шумен (ако някой търси да знае Еленко Компютърс) значи ги има и по големите градове.

но намерих от CD-тата Philips (1.20лв само с кутия) и някакви DVD-та дето са само на пакет в две в една кутия и не им запомних марката (5.04лв)

на Philips дисковете пише LightScribe че е технологията но ми казаха че е същото и пак ще стане.

сега тегля програмата и ще разбера ктм вечерта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Според мен няма да стане, записвачките които използват Labelflash технологията са само NEC (както се спомена) , и са 100% съвместими само с labelfash дискове (verbatim, fujifilm) , Lightscrape се поддръжат от повечко производители, но тези записвачки работят със съответните Lightscrape съвместими дискове.

Сега.. въпроса ми е как става самото рисуване върху дисковете, стъпка по стъпка. Пробвах да запиша един диск.. еми некакси не става трика. Или стигам до момента в който може или да се запише диска с инфо, или чрез Labelflash бутона да направя нарисуван диск. Наистина ли не може двете неща едновременно???

Дисковете ми са "Printable" :> , в магазина казаха, че работели с labelflash записвачките, ама ми се струва, че не е съвсем така :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Защо така си мислиш Бебчо,колко линка искаш да ти дам за това Nero

Редактирано от Zdraveli (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да преговорим за LabelFlash.Tова е разработка на Yamaha и се използва в записвачките на едноимената марка и нови модели на NЕС 3551А/4551А и нагоре.Nero Burning 6.6.1.3NEC/D е първия от поредицата нa nero, koето поддържа тази функция.Продължение се явява Nero Burning 6.6.1.4 Retail с уговорка, че трябва да се закупи отделен ключ за тази опция.След въвеждането му се появява икона:

label2rd.jpg

Nero Burning 7.х.х.х не коментирам.Не съм запознат.Що се касае съобщението на usmiv4o, то е в разрез с правилата на форума тук.Друг е въпроса, че те са непригодни за целта и отключват други опции в nero.Вероятно са плод на генератор.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Nero Burning 7.х.х.х не коментирам.Не съм запознат.Що се касае съобщението на usmiv4o, то е в разрез с правилата на форума тук.Друг е въпроса, че те са непригодни за целта и отключват други опции в nero.Вероятно са плод на генератор.

Малко допълнение от Нерон

LABELFLASH™ Burning a Label using LABELFLASH™ and [email protected] LABELFLASH™ is an exciting disc labeling technology that enables you to burn professional quality labels directly on your media. LABELFLASH™ technology requires three elements: LABELFLASH™-enabled optical disc drive LABELFLASH™-compatible media Nero 7 Premium (Nero 7.0.8.2 or a later version installed)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване