Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здавейте!!Решил съм да си купувам принтер за домашна употреба. Желанието ми е да е й цветен така че лазерните принтери отпадат в този случай. Спрял съм се на този модел --> цък <--- ,но се надявам и вие да ми препоръчате нещичко.Мерси предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP е доста добро предложение.Има поддръжка за много операционни системи и разполага с много качествени продукти.Преценката ти е много точна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От хюлет пакард не съм много доволен.Дълго ползвах техни мастиленоструйни принтерии защото нямаше кой да ме открехне на канон.От както ползвам канон, пак мастиленоструен и свършиха ядовете със:

1 Скъпи глави за принтер.

2 Често горят главите ако го оставиш включен в мрежата(а самият той е изключен).

3 Като качество на цветен печат за мен по-добри са канон.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Canon хубавото е ,че на се пълнят като HP ,но затова пък мисля че консумативите са по-скъпи от тези на HP.A ще ми препоръчате ли някои модели които мислите ,че си заслужават

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-скъпи са консумативите на HP. Ако вземеш такъв, неминуемо ще прибегниш до пълнене на главите, а тогава качеството на печат пада.

По добре се огледай за Canon или Epson.

И търси принтер с отделни глави (или мастилници) за всеки цвят. По - евтино излиза.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Canon може ,но на Epson им засъхват главите ако не ги ползваш по продължително време

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP psc 1315 all-in-one, е добро решение за домашна употреба! Работя с такъв и съм доволен от него.

Хайде go шопинг, че не останаа! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За цветно незнам .. но за 4ерно бяло мога да ти вметна оферти4ка... определено си мисля 4е Канон би ти свър6ил работка но ако ре6и6 да е 4ерно бяло ;) скиф това..

Готин хварли един поглед тука

www.datacom.bg/shop/front/special.php?3/24/39/1550/0/5/0/0/1/0

става дума за следното..

Като го вземе6 това принтерче запо4ва6 с 1000 копия в главата като за на4ало е това... консумативът му е от порядака на 30лв. Но става дума за това че като го зареди6 за 30 кинта след тези 1000 първоначални копия ти получава6 о6те 3000 копия мисля 4е това е твоят избор.. преди 2 месеца има6е дори и промоция на този принтер на цена от 139лв с ДДС :) ориентировачно е това цената... мейду 139 и 149 макс с ДДС-то ;) успех и знаи че 6те остане6 доволен... на работа ползвам такъв ;) Всичко най и драсни некои ред като ре6и6 кво да бъде ;)

Редактирано от Pitanko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много.Хареса ми предложението и ще помисля по въпроса. :nono:)

Редактирано от COCOMEN (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

xaxxaxa Xerox не ме разсмивайте ве хора ако искаш проблеми да вземи го , ако ти трябва лазерен вземи си едно HP1020 и забрави за друго

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
xaxxaxa Xerox не ме разсмивайте ве хора ако искаш проблеми да вземи го , ако ти трябва лазерен вземи си едно HP1020 и забрави за друго

<{POST_SNAPBACK}>

Абсолютно съм съгласен. Ако ще минаваш на лазерен, нищо друго освен HP.

http://www.datacom.bg/shop/front/show.php?...234/0/0/0/0/1/0

Цената е по - висока, но в случая си заслужава.

:bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здавейте!!Решил съм да си купувам принтер за домашна употреба. Желанието ми е да е й цветен така че лазерните принтери отпадат в този случай. Спрял съм се на този модел --> цък <--- ,но се надявам и вие да ми препоръчате нещичко.Мерси предварително.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз си купих HP PSC 1410 - 3 в 1: принтер, копир и скенер от Метро на промоция 140лв. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз търся само принтер

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам HP от доста време - доволна съм, но пък консумативите на Hp са бая по-скъпи от колкопто на Canon. Лично аз ти препоръчвам да се спреш на принтер с марката HP

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм със Канонче (лазер) и съм страшно доволен! Това дето си го харесъл е много добро за тази сума и ако питаш мен- взимай го!!! cool.gif Лошото на плювалките е, че главите им са много скъпи иначе са добри :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спрях се на HP защото ми казаха ,че при тях има някъква си специялна нагревателна система ,която непозволявала на мастилото да засъхва ако принтера не се ползва дълго време,докато при Canon засъхне ли веднъж-край,трябва да хвърляш главата,а това означава нов принтер.При Canon пък хубавото ,че се се зарежда с пълнители докато при HP, то се допълва и можеш много яко да се омажеш, а и при всяко допълване налягането намаля и накрая ще се окаже че имаш много мастило , а принера печата накъсано.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Brother ще ти свърши работа. :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

много им са скъпи консумативите ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам Canon или Epson но на последният бързо му свършва мастилото.По - евтино излиза.ако е с отделни глави ( мастилници) за всеки цвят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Конкретезираите с модели на марките които предлагате... да си сравни материалите консумативите и всичко останало...и сам да види че Ксерокс са си Ксерокс... :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно така Ксерокс си е Ксерокс --направо към боклука , последния път като правих една касетка на един Фазер , блейда така му се беше запретнал че едвам го оправих , пич за последен път поствам по тая тема вземи си един Лазерен на HP и няма да съжеляваш , ако пък даржиш на Мастилка избора е Canon толкоз от мен по тая тема

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване