Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лека повреда на компютър

Препоръчан отговор

Здравейте. От няколко месеца говоря на баща си да ми вземе геймърския ми компютър от ремонт, но той винаги заявява, че няма време за това. Тъй като на него му върши работа и този комп(на който пиша в момента) :popcorn2: , само за интернет, той не иска да отиде. Та имам идея, ако леко разваля този комп, той да отиде да даде този и да вземе другия. Само предложете идея какво да направя за целта! sad.gif Много съм тъжен, защото всички мои приятели почнаха една игра (Aion), а аз още не съм!!! sad.gif

Редактирано от GM Pl3asur3 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеми една бухалка/точилка ... в крайна нужда и паве ще ти свърши работа , мятяш здраво и ще стане ... Ама като се завърне родителското тяло ... да не те метне той :popcorn2: !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирай някакъв драйвър за видеокартата, който не е за твоята.

Да, това може да се получи. Обаче, той после като го заведе, не знам техника нема ли да разбере. Така той ще каже и ще окаже, че само аз мога да го направя, ако не е баща ми...нали?
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, това може да се получи. Обаче, той после като го заведе, не знам техника нема ли да разбере. Така той ще каже и ще окаже, че само аз мога да го направя, ако не е баща ми...нали?

Няма да разбере че е нарочно, но ако има време, ще го оправи за 5-10минути и пак няма да си вземеш геймърският комп.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. От няколко месеца говоря на баща си да ми вземе геймърския ми компютър от ремонт, но той винаги заявява, че няма време за това. Тъй като на него му върши работа и този комп(на който пиша в момента) :huh: , само за интернет, той не иска да отиде. Та имам идея, ако леко разваля този комп, той да отиде да даде този и да вземе другия. Само предложете идея какво да направя за целта! sad.gif Много съм тъжен, защото всички мои приятели почнаха една игра (Aion), а аз още не съм!!! sad.gif

Домашното по психология(природознание(висша математика)) не ти ли беше на геймърския комп?

Я сега ходи при баща ти... :speak:

пп Опцията е да си все още ученик.

Редактирано от Xfirebg (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Домашното по психология(природознание(висша математика)) не ти ли беше на геймърския комп?

Я сега ходи при баща ти... :speak:

пп Опцията е да си все още ученик.

Хмммм... Това може и да се получи, особено ако кажа че ми е за утре или най-много за понеделник! Мерси! :huh: :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеми една бухалка/точилка ... в крайна нужда и паве ще ти свърши работа , мятяш здраво и ще стане ... Ама като се завърне родителското тяло ... да не те метне той :) !

<спам>

Или 50 грама наквадах поставени под захранването и... т'ва беше с компа ph34r.gif

<.спам>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<спам>

Или 50 грама наквадах поставени под захранването и... т'ва беше с компа ph34r.gif

<.спам>

<<спам>>

Какво барут тротил или динамит

<<спам>>

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем леко извади 40-пиновия (или 80 пиновия) IDE кабел на харда с операционната система от към дъното. Ако и това не помогне кажи на баща ти, че е имало пожар в сервиза и като отидете почни да псуваш някой съученик, че те е излъгал, но така и така сте отишли, та поне искай да вземете ПЦто.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на някой да му е минало през ума, че може вече да е взет но скрит от таткото за да учи детето, а не да играе. Кой ще ти държи ей така дълго време отремонтиран компютър в сервиза - то да не е склад!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. От няколко месеца говоря на баща си да ми вземе геймърския ми компютър от ремонт

какъв ще да е този няколкомесечен ремонт :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настрой IDE канала на който е харддиска на PIO Mode, вследствие на това компа ще почне да зарежда изключително бавно и ще се наложи "ремонт".

какъв ще да е този няколкомесечен ремонт :whist:

Геймърски ремонт - те са такива :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване