Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.Искам да попитам дали мога понякакъв начин да разкодирам един Votafone 533 да не работи само под М-тел.Разкодирането струва 10лв , не са много но искам да пробвам сам :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не желае да помогне...!? И аз имам един Водафон 225 и също искам кодове за отблокиране на Мтел-настройката,но май никой не го е правил от форумците...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не желае да помогне...!? И аз имам един Водафон 225 и също искам кодове за отблокиране на Мтел-настройката,но май никой не го е правил от форумците...?

-напротив,желаещи за помощ има,но единственият начин в случая е 10-те лева,при все,че цените се движат в различно ниво на различни места в страната,и тази цена е приемлива-почти всеки друг опит ще е увенчан с неуспех...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване