Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

Сега оправих поста и екачвам снимки след последното подреждане.

Публикувано изображение

By AMDWorld1 at 2011-10-30

До Acera

Публикувано изображение

By amdworld1 at 2011-10-30

cable manegment До колкото позволява кутият.

Публикувано изображение

By amdworld1 at 2011-10-30

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моето, не е кой знае какво но все пак:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Днес са сложени задните 2 вентилатора, всичко е почистено, термопастата на процесора е сменена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето я и моята машинка за моите скромни нужди е достатъчно.Кутията е най обикновена (жарска) аз малко си поиграх с нея и сега повече ми харесва. давам снимка как изглеждаше преди да и се ядосам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз откакто съм си купил PC-то не съм подреждал кабели, така че моля да си кажете мнението:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз откакто съм си купил PC-то не съм подреждал кабели, така че моля да си кажете мнението:

Както се вижда малко стърчат кабели, но ме мързеше да махна и другите капаци.

Знаеш, че кабелите ти не са подредени. Мързите да снимаш кутията отвътре, където е най-важно. Защо изобщо пишеш тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш, че кабелите ти не са подредени. Мързите да снимаш кутията отвътре, където е най-важно. Защо изобщо пишеш тогава?

Извинявам се, но снимките не се получиха добре и трябваше де редактирам мнението си. Редактирано от frozener (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всички тези кабели можеш да ги скриеш спокойно, зад металните панели или ако няма място над записвачката по този начин. Също така няма да е зле да сложиш един вентилатор на задния панел да вади топлия въдух от кутията. Сега зимата не е наложително, но не е и излишно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми препоръчаш вентилатор ?

Има колкото си поискаш тук. Аз лично съм с 3 такива и ето този фен контролер в случай, че нямаш свободно място да закачиш вентилатора на дъното, както се получи при мен. В същност е добре да кажеш колко сантиметра са отворите за винтчета на вентилатора (мерят се или хоризонтално, или ветикално, а не по диагонал) на предния и задния панел. На задния панел ми изглежда като 120мм, но само научквам. Най-добре ти да кажеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, в момента асемблирам една стара машинка за 2-ро ПЦ,та да се посъветвам тук.Има ли начин харда да се постави точно пред перката?Защото фана заема място и дупките за харда се разминават,пробвах да го монтирам отпред на планките ,но така пък не може да се монтира панелът отпред post-206169-0-22623700-1320489216_thumb..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

в момента асемблирам една стара машинка за 2-ро ПЦ,та да се посъветвам тук.Има ли начин харда да се постави точно пред перката?Защото фана заема място и дупките за харда се разминават,пробвах да го монтирам отпред на планките ,но така пък не може да се монтира панелът отпред

post-206169-0-22623700-1320489216_thumb..

начинът се казва ,,побългаряване,, ;) пробии си нови дупки , който да съвпадат с отворите на харда

или така Публикувано изображение

има много варианти само малко фантазия ти трябва виж и тук http://www.silentpcreview.com/forums/viewtopic.php?f=7&t=19147&start=390

Редактирано от @com (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо всички си слагате захранването доло ?

щото инжинерите от кулермастър много разбират... пък и не е зле като се задръсти захранването с прах да се продаде ново...

начинът се казва ,,побългаряване,, ;) пробии си нови дупки , който да съвпадат с отворите на харда

или така Публикувано изображение

има много варианти само малко фантазия ти трябва виж и тук http://www.silentpcr...19147&start=390

точно по подобен начин убих един харддиск за няма и 2 години... само че го бях закачил с гума... по тоя начин диска си вибрира, но не предава вибрациите на кутията. всичко става супер безшумно, но като не се подтискат вибрациите диска вибрира повече и накрая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес реших да добавя една светеща перка и ето как се получи.

На светло отпред и отстрани

Публикувано изображение

By amdworld1 at 2011-11-12

Публикувано изображение

Публикувано изображение

А ето и на тъмно

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Винаге всяко хубаво нещо си има и недостатък. Тук е това че когато свържа вентилатора към дъното много шуми но пък свети доста добре, а когато го свържа към захранването не шуми но пък не свети много добре. Незнам м/у кое да избирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко са разбъркани кабелите, но скоро време ще ги оправя. Компютъра е малко старичък, но ми върши перфекна работа.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко са разбъркани кабелите, но скоро време ще ги оправя. Компютъра е малко старичък, но ми върши перфекна работа.

Публикувано изображение

определено има нужда от подредба и почистване.Важното е да ти върши работа и ти да си доволен, а не колко са нови мощни и лъскави частите в новата и маркова кутия.

ПС. всичко според нуждите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Старите чарколяци в нова кутия :ph34r: В очакване на ъпгрейд :)

NoLimit4o хардовете как си ги сварзал раид имаш ли направен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз винаги съм се чудел кое разположение на захранването е по-добро,горе или долу? Какви са предимствата и недостатъците ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз винаги съм се чудел кое разположение на захранването е по-добро,горе или долу? Какви са предимствата и недостатъците ?

Ако перката на охлаждането е голяма по добр да е отгоре защото така помага на въздушният поток.

а тоя изгъзица да е отдоло незнам защо вече я практикуват в новите кутий,освен за по - добър кабле мениджемант

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...