Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

аз винаги съм се чудел кое разположение на захранването е по-добро,горе или долу? Какви са предимствата и недостатъците ?

В тази тема http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=186314 сме спорили по зададения от теб въпрос!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че захранването трябва да е отдолу за да не поема от топлината на останалите компоненти.

И нека да се изфукам как оползотворих има-няма 50лв и съм доволен. Мисля, че ефекта е доста добър или поне на мен много ми харесва.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Публикувано изображение

На фона на това, че всичко в стаята ми свети синьо се получи доста добре. Доволен съм и от мишката и от клавиатурата. Напълно нормални са без някакви особени характеристики, но пък доста ефектни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на мнение, че захранването трябва да е отдолу за да не поема от топлината на останалите компоненти.

И нека да се изфукам как оползотворих има-няма 50лв и съм доволен. Мисля, че ефекта е доста добър или поне на мен много ми харесва.

На фона на това, че всичко в стаята ми свети синьо се получи доста добре. Доволен съм и от мишката и от клавиатурата. Напълно нормални са без някакви особени характеристики, но пък доста ефектни.

сепер е клавиатурата ,много добре изглежда . апък това за захранването е много спорна тема . аз лично съм колкото за монтажа отгоре,толкова и за монтажа отдолу и двата типа си имат плюсове и минуси .Отдолу е по добре защото както казваш няма да поема от топлината на компонентите ,но пък се пални с прахоляк ,а когато е отгоре работи при по висока температура ,но пък не се задръства . Незнам според мен е се тая къде ще е от гледна точка на ефективността му, другото вече е въпрос на предпочитание от гледна точка на визията Редактирано от pit
няма нужда от цитиране на огромни изибражения (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мойте пък са червени :)

Публикувано изображение

въпреки че контролера и клавиатурата мога да ги правя каквито си искам.За сметка на това ти пък си минал доста по-тънко от мен. ;)

Мале тъпия айфон правел много кофти снимки на тъмно.8 мегапиксела пък снимката ужасна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти си се оръсил доста повечко, но все пак цената е за сметка на качеството :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората конфигурация от подписа.Абсолютно всички части са втора ръка или използвани.След като ударих чертата на сметките (включително и за транспорт) се получи 290-300лв.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моя красавец днес модифицирах малко кутииката (CM Storm Enforcer) остава да и сложа отгоре 2 перки по 12см :whist:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го и моя красавец днес модифицирах малко кутииката (CM Storm Enforcer) остава да и сложа отгоре 2 перки по 12см :*

Я кажи какво се крие под капака дет се вика :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

MB:ASUS Z68-V PRO CPU: I7-2600k+Noctua NH-D14 RAM: Corsair vengeance 2x4 GB ddr3 1600mhz cl8 SSD: OCZ Solid State 3 120gb VGA: Asus GTX560Ti PSU: CM Silent Pro 700W Case: CM Storm Enforcer+светлодиодна лента на 12v отгоре и отдолу да свети :* Monitor: Dell U2311HM

Редактирано от Tomy Todorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че това е диодна лента или поне така ми изглежда. Би ли разяснил какво е точно и как си го свързал. Директно или си използвал някакви съпротивления или други щуротии. Мисля и аз нещо подобно понеже го направихме на един приятел на компютъра и свързахме диодната лента директно в молекса, но не знам не трябва ли да се добави нещо. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че това е диодна лента или поне така ми изглежда. Би ли разяснил какво е точно и как си го свързал. Директно или си използвал някакви съпротивления или други щуротии.

Мисля и аз нещо подобно понеже го направихме на един приятел на компютъра и свързахме диодната лента директно в молекса, но не знам не трябва ли да се добави нещо. :*

ами резнал съм един молекс и съм изолирал 3.3,5-те волта и съм оставил 12 и към тях е вързана лентата и другите 2 кабелчета са + и - доколкото помня вече забравих трябва да ги замеря пак :D

Редактирано от Tomy Todorov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втората конфигурация от подписа.Абсолютно всички части са втора ръка или използвани.След като ударих чертата на сметките (включително и за транспорт) се получи 290-300лв.

ЗАщо не сложиш рамта във Дуал ченъл?

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЗАщо не сложиш рамта във Дуал ченъл?

Тя си е в dual chanel. Моето дъно е същата марка и точно така трябва да са сложени платките. Ако са на различни по цвят слотове ги показва с single chanel (поне при мен).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нови снимчици :rolleyes:

Като я гледам тая Ноктуа имам чуството , че ще счупи дъното :D:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като я гледам тая Ноктуа имам чуството , че ще счупи дъното :D;)

Няма :ohmy::D;) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

'Daredevil_666' Много добре се е получило . :whist: Интересува ме кутията, доволен лиси от нея ?

Шумна ли е много?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'Daredevil_666' Много добре се е получило . :) Интересува ме кутията, доволен лиси от нея ?

Шумна ли е много?

Кутията е взех за 20лв.Просто за тези пари няма как човек да има някакви големи претенции към нея.Мога да споделя някакви общи впечатления.Тънки ламарини, които се огъват лесно и изпадаха в резонанс с хард диска, когато не е закрепено всичко както трябва.Отзад ламаринките за слотовете не могат да се махат и поставят, а направо се отчупват.Харесва ми, че дава възможност да се направи някакъв свестен въздушен поток със 120мм вентилатор отпред, 80мм отстрани вкарващ свеж въздух и 2х80мм отзад изкарващи топъл въздух.Не е кой знае колко просторна и едва ли ще може да побере съвременна видеокарта от сорта на АМД 5870 без да се правят размествания с хард дисковете или някакви операции свързани с рязане.Всичко друго си е стандартно.За тези пари съм доволен, а е и доста запазена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки на компютър номер едно от подписа ми:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Както съм написал, това е все още бета версия, тъй като е в процес на сглабяне. Остава да взема кутия (тъй като тази кутия е на компютъра ми от 3-тата конфигурация и се явява доста малка), видеокартата от гаранционно обслужване (6950 си замина при необяснима за мен ситуация), да взема още една плочка рам(та да ползвам този tripple чанел), едно SSD, един хард(че само зелени ползвам) и може би по-добро охлаждане за процесора(това някак си не ми харесва как се представя). :)

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нови снимки на компютър номер едно от подписа ми:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Взех кутия, една цел от още 4 оставащи за довършване (поне на този етап).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам нещо, за да не пускам нова тема. На охладителя от подписа мисля да сложа още една перка от горната страна, но тук идва проблемът , че няма как да я захвана ......... ето така се захваща единият вентилатор. Дайте предложения или ще е по - добре да не купувам нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам нещо, за да не пускам нова тема. На охладителя от подписа мисля да сложа още една перка от горната страна, но тук идва проблемът , че няма как да я захвана ......... ето така се захваща единият вентилатор. Дайте предложения или ще е по - добре да не купувам нищо

С две по-големи свински опашки и малко фантазия трябва да се получат нещата!Вярно може да изглежда малко грубо, но пък ще върши работа.И вентилаторът отзад да бъде с по-голямо CFM!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

У вас сигурно има поне 10 000 лева в компютри. :D :D :D. Ако може да споделиш каква е тая видео карта на това пц.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...