Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

i5-760 | EVGA Geforce GTX 560 Ti SuperClocked SLI | ASUS P7P55D PRO | Dell U2311H

2x2GB Corsair Dominator 1600C8 | Hitachi Deskstar 2x1TB | Corsair HX850 | 690 II Adv

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) имам кутия Cooler Master elite 430 с 2 вентилатора с сини диоди ... но само в синьо ... само свети и не ме е кеф мн ... та искам да добавя 1-2 вентилатора и да направя нещо да стане по ефектно... (забравих да добавя 2-та ми вентилатора са разположени така: един на наи задната част на кутията - над захранването и един на плексигласа , но смятам да ги изместя) Според вас ще стане ли по ефектно ако преместя 2-та сини - един от горе и един от доло -срещу захранването и си купя един червен който да сложа отзад ето този - http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=21430 ако имате по-добри идеи моля ви споделете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Нов охладител Thermalright Ultra 120 Extreme + нов процесор i7 920 D . Перката е NoiseBlocker XLP.

Редактирано от Hibernate (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как се представя и държи "Малкото ъпгрейче" ;)

За момента е чудесно , но аз нямам и с какво да го натоваря много :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ъпгрейдче :)

Да ти е честито новото компютърче ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето и новата кутия Colorful Raynor G1.Захранващия кабел на процесора е къс.Охлаждането СМ 212+ минава на милиметри от страничния капак.

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Кутията идва с 2х120мм LED вентилатора+Fan Controler на който могат да се закачат до 4 вентилатора.

Редактирано от skidrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

"'Ето и новата кутия Colorful Raynor G1.Захранващия кабел на процесора е къс.Охлаждането СМ 212+ минава на милиметри от страничния капак.Кутията идва с 2х120мм LED вентилатора+Fan Controler на който могат да се закачат до 4 вентилатора."' Честито за новата кутия. ;) В един друг бг форум, тази кутия много я хвалят. Предлага всичко,най-необходимо за парите си.По евтина е от Елит 430. :)

Редактирано от tenekia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Нова памет: Perfect Storm 2GHz CL8

Mн яко се е получило !!! Браво ! а процесорния ти охладител какъв ти е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посмених някои части, но пладформата още не съм....

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е добре!Дано смениш и платформата скоро и да видим при овърклок как ще са нещата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то май ще чакам тази да издъхне тогаз, е а дано не е скоро :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече чиста :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тази кутия да не е този модел ? http://www.ssbg.bg/25722/cx-5859-silver-no-psu , защото моята е същата и като гледам си махнал предния капак .. ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък кутия ....? Иначе е била същата.

Редактирано от bstorm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък кутия ....? Иначе е била същата.

Ами да, защото като си взема ново захранване и ще слагам охлаждане отпред, та моята е същата ще я разкача така и ще сложа друг начин няма на тази кутия.. да се сложи отпред охлаждане...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eй я и моята кутия!

post-323347-0-19755300-1350505348_thumb.

Честито.Какви са другите кумпоненти ?И една снимка от вътре на кутията ако можи.

Малко ъпгрейдче и от мен.Големи благодарности на Людмил за избора на частите.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от tenekia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос мисля да слагам отпред 120мм вентилатор пред хард диска отпред на кутията и отзад под захранването един 80мм дали ще добре така или трябва и отпред да е 80мм ? Защото някъде бях чел, че трябва да вкарва свеж въздух и отзад да го изкарва равномерно, но не съм сигурен? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагай отзад по-големия.

tenekia ще пусна още снимки от вътре, но все забравям 3

Иначе компонентите са i3 - 2105 на 3.1gz най-евтиното дъно 1155 H61чипсет ; 2х4гб 1333 ; Sapphire HD7770; захранването се вижда.Взех и 1 SSD 64gb и комп-а направо се промени.Всичко лети вече :D

Редактирано от slav40 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...