Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

Дотук виждам ,че картата е на Асус ,а останалото.

останалото е история... само ще кажа ,че е socket 775 и да знам има нужда от upgrade но започва постепенно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаба работа как си го клоквал по шина или по множител (предполагам по множител даже съм убеден) да знаеш от мен клока по шина е много по-ефективен аз моя като го клопна по множител до 4,5Ghz изкарва 4,40 а като го клокна до 4GHz смесено(с множител на 18 и шина 222) вади 4,82.

ПП:

Да не ми се обидиш нещо като казах "Слаба работа" .

Абе колко градуса държи с това охлаждане?

Клока е правен по множител по простата причина ,че като пробвам смесено клокване машината не изгрява въобще. Не съм ти се обидил , но мен процесора си ме задоволява доволно. Със охлаждането клокнат сега в момента на 4,5 гхз със волтаж 1,41в държи 45 - 47 градуса под Прайм. 

Edit:  според мен по - високият резултат при теб се дължи на наличието на L3 kesh- а и 2 те логически ядра отгоре.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега бях с Corsair H100i, но след редица проблеми преминах на въздушен:

Публикувано изображение

Ето го новият охладител Thermalright Macho 120:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светеща играчка :)

Много вентилатори отгоре отдолу отзад.

Аз мисля че отпред и оотзад стигат.

Редактирано от Desdinova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Светеща играчка :)

Много вентилатори отгоре отдолу отзад.

Аз мисля че отпред и оотзад стигат.

Всеки има свое виждане за нещата. Аз мисля, че е добре 2 вкарващи на 1000об. и 2 искарващи на 1000об. Иначе светлината изглежда силна, но при затворен капак е доста по-приятна. :)

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
@Jotto_del@ Пич много е красиво.Без аварийна работа с охладителя.Честит свети валентин.Наздраве от мен на всички. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На някой "отпред и отзад" му стига,но други искат повече (и "отгоре"-пълна програма).Браво,безаварийно ползване!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е мнеия и критика :). Това е моето мнение и критика :), на който не му харесва ... си знае какво да направи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Да се похваля вече съм с фортрон райдер 550вата.

https://www.dropbox.com/sh/tbv2cnqk5xf5was/X2oTch9qsE  

Запланувания ъпгрейд прлиключи с него  :)  и сега си подредих кабелите както трябва "не е медуза както каза един колега малко по назад" :D 

Как съм се  справил ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Да се похваля вече съм с фортрон райдер 550вата.

https://www.dropbox.com/sh/tbv2cnqk5xf5was/X2oTch9qsE

Запланувания ъпгрейд прлиключи с него  :)  и сега си подредих кабелите както трябва "не е медуза както каза един колега малко по назад" :D

Как съм се  справил ? 

Екстра е. Справил си се много добре. Честито! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че има един проблем.При затварянето на капака с кабелите много ама много трудно с доста сила го затворих.И сега някой чарколак вибрира и ме дразни,като дрънчене е.Подлудява ме,и ме притеснява да не съм изметнал шасито.Да ли да не върна празното чекмедже за дискове обратно.И да видя дали има разлика?Или да си прехвърля отпред някои кабели да оставя от зад по малките и дребни?Така няма да седи подлудяваме вибрацията. :(  А с толкова мерак си го сглобих и подредих кабелите. :huh: Моля за съвети ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето го моя кош,на тоя вентилатор отзад свети още един диод в синьо но мисля че ми е изгорял или си свети когато си иска.

post-332052-0-93564000-1393240483_thumb.

post-332052-0-17689900-1393240485_thumb.

post-332052-0-42216200-1393240486_thumb.

post-332052-0-47897200-1393240487_thumb.

Редактирано от Tittan (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес най-накрая дочаках новата карта.

Публикувано изображение

Дойде малко голичка,но няма и какво да се очаква беше най-евтината стокова (с лек клок де,но така или иначе ще я намаля)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тука си казват довиждане със старата

Публикувано изображение

Вече вътре

Публикувано изображение

И така и така бях почнал си измих филтрите и мрежите

Публикувано изображение

Поздрави и като я раздвижа ще направя някой и друг тест.

EDIT: Да не забравя - подарък от жена ми за Свети Валентин (че иначе ще има да чакам за водно)... ;)

Редактирано от Tommygun (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Дойде малко голичка,но няма и какво да се очаква беше най-евтината стокова (с лек клок де,но така или иначе ще я намаля)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Вече вътре

Публикувано изображение

Публикувано изображение

EDIT: Да не забравя - подарък от жена ми за Свети Валентин (че иначе ще има да чакам за водно)... ;)

Честито за новата графична карта колега !Пожелавам Ви да я ползвате с удоволствие при новите заглавия и да споделите как се представя.

Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Вече вътре

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Баси чудовището момче доста го голяма карта честито за новата продобивка и много да те радва !!! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за пожеланията.

Вече почна да не ме радва,наложи се да пипам честоти power target и графиката на вентилаторите че иначе става мазало и забива с черен екран.Това се очакваше де,да не може да държи 3% клок със стоковия охладител,те по принцип не могат да си държат стандартните честоти камо ли и лек клок.Ще я потоваря още някоко дена и ако няма инцидент ще я оставя иначе ще я върна.

Само една молба и като цяло към всички в тази тема - моля ви не цитирайте целите постове заедно със снимките че става кофти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много добре стои тази видеокарта в конфигурацията ти!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро се сдобих със тази кутия 

Както виждате отвътре е бяла. Та мисълта ми е дали мога да махна всички бутони за включване за рестарт и капака отпред и да я напръскам със черен матов спрей.

Според мен ще стане доста красива ако е черна и от вътре :)

Вие какво ще кажете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте наскоро се сдобих със тази кутия

Както виждате отвътре е бяла. Та мисълта ми е дали мога да махна всички бутони за включване за рестарт и капака отпред и да я напръскам със черен матов спрей.

Според мен ще стане доста красива ако е черна и от вътре :)

Вие какво ще кажете

Еми какъв е смисъла като кутията е с плътен капак(няма прозорец), тоест дали ще е черна, зелена или розова тази ламарина все тая като не се вижда.

Един въпрос защо си взел тази кутия? И май имаш някаква грешка, че Elite 472(така си написал в подписа си) не съществува, може би 372 ти е кутията! :)

Редактирано от Jotto_del (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми какъв е смисъла като кутията е с плътен капак(няма прозорец), тоест дали ще е черна, зелена или розова тази ламарина все тая като не се вижда.

Един въпрос защо си взел тази кутия? И май имаш някаква грешка, че Elite 472(така си написал в подписа си) не съществува, може би 372 ти е кутията! :)

Не взех н300 защото не ми xареса че отпред има голями дупки и няма филтри за праx пък и разликата не е голяма между двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ето го моят компютър :)

http://prikachi.com/...54/7122154y.jpg

http://prikachi.com/...62/7122162z.jpg Не съм ги подредил по-най професионалния начин но е станало добре.

http://prikachi.com/...60/7122160A.jpg

http://prikachi.com/...64/7122164J.jpg

http://prikachi.com/...66/7122166o.jpg

Редактирано от MachineZZ_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е картата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...