Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Daredevil_666

Снимки , коментари , въпроси и модинг по кутиите ни.

Препоръчан отговор

Да, знам че има там. И мисля от там да взема по нататък, но много кофти сайта им защо не сложат снимки как да разбера какъв цвят е и т.н. Уж преди пишеше в заглавието цвета сега не. Аз искам само 24 пиновия и за видео картата след време като си взема и на процесора.

Най-лесно е да копираш кода и ще разбереш кой-модел кой е.Като цяло може и да се ориентираш и по-кода примерно wb ww rb като първата буква показва жвета на оплетката,а втората цвета на конектора.

За картинка ето тук може да ги видиш.Аз поръчвах на моя човек от тези.

A за скобите също ги има тук. Благодаря playalistic ,още една супер идея.

ПП. Сега погледнах,изпращат до към 20 държави и както можеше да се очаква България не е между тях :(

То в чужбина има колкото искаш,ама за нещо което струва 5лв.,да се заниваш с доставки и чакане не е много рентабилно.

Иначе моята разцветка със скобата трябва да изглежда ,като тази на снимката-подредбата на цветовете съм я взимал от нея!

https://www.google.bg/search?q=corsair+air+240+build&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=MBzzVMH6N4j5ULWlhPgI&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=384&bih=559&dpr=2#imgrc=RpglZBh0tsrMQM%253A%3BhZ3UcChE_WaFzM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.overclock.net%252Fcontent%252Ftype%252F61%252Fid%252F2103563%252Fwidth%252F500%252Fheight%252F1000%252Fflags%252FLL%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.overclock.net%252Ft%252F1502850%252Fcorsair-air-fury-build%3B500%3B333

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Tommygun - Ако скоро ще си идваш в България закупи цяла торба и ще ги изкупим като топъл хляб. :D Искам да събера пари, че с това малко дъно много ми е  грозна конфигурацията. 

Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ми дойде и LED осветлението, добре се получава с моднатия плексиглас. Закупих го от Hl-e**p 2 метра. 

1. 3338f718ccd78cb7.JPG

В опаковката си все още.

2. 8b7cc94936e38c23.JPG

Разопаковано.

3. qSAac1G.jpg?1

Отзад има копче за On/off и има копче с 3 степени слабо, средно, високо!

4. eb1b20b4508bf9bf.JPG

Съжалявам, не се вижда много добре, понеже ако снимам със светкавица няма да се види как свети, не че така се вижда, но толкова. Зад монитора също имам една голяма LED модифицирана с 2 копчета е. Стената също зад монитора свети червено. Засега толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз утре ще слагам това -

JQN7UZG.png

Да разкараме малко кабеляк и да видим как ще изглежда :D

Редактирано от NoLimit4o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, тези дни се занимавах с 1 приятел със създаването на капак, който скрива захранването и с малко ефекти. Купих отново парче 50х50/ 4mm дебелина е плексигласа  ми излезе 12,50лв взехме нужните размери и изрязахме 2 парчета:

1 - image.jpg

2 - image.jpg

3 - image.jpg
Тук се вижда, че е мазано със силикон, но не издържа дълго и се разлепи докато го тествахме дали ще влезе добре.

4 - image.jpg
Тук е същото, само че по на близко.

5 - image.jpg
След като се развали със силикон, мислехме доста как да го направим и отрязахме и пробихме малките парченца и го захванахме с види, оказа се, че става доста здраво и почнахме работата на големите парчета.

6 - image.jpg
Ето ги и тях готови.

7 - image.jpg
Това ми хареса като текст, понеже съм замислил след време да си закупя такава мишка. На лазерен принтер го изкарахме, като това е карбонено фолио... :)

8 - image.jpg
Ето го и ефекта след като залепихме карбона.. :)

9 - image.jpg
Ето и на тъмно как се вижда като от вътре има цветно червено фолио, и сложих 2 телефона със светкавици за да светне, за да ви покажа ефекта.

10 - image.jpg
Ето го крайния мод като съм прекарал от вътре лед ланпички, както и цялото пц с моднатия прозорец от страни. :))) 

11 - IMG_3515.jpg
Ето как изглежда всичко, само че тази снимка е направена преди да се сложи този нов капак. :)
Редактирано от Стъпил на дъното (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз да се похваля с нещо !

i5 4460

GB B85M D3H
8 GB RAM KINGSTON PREDATOR 1866

1 TB WDC BLUE

GB GTX 970 GAMING G1

FD INTEGRA M 450W

NZXT S340 

DELL P2314H

8135838x.jpg

Ето го и сглобен (най се гордея с това, че сглобявам компютър за първи път и всичко тръгна от първия път !)

20150525_210217.jpg

Най ме дразни, че 6-пиновия конектор за видеото не е черен...

Редактирано от Tomoff1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със 760К съм... Странното е, че държи същите температури, като бокса... Но е по-шумен. Имах проблеми с монтирането на помпата. Утре ще опитам да я разкача и монтирам наново, защото може и аз нещо да съм омазал при монтажа. Но за сега не съм доволен. Дори на ниски обороти вентилаторите бръмчат...

Нищо, майната му, мина вече... Платен е, ще си го ям вкъщи сам...

Може по-натам да му сменя вентилаторите, но за сега така ще е...

Колега аз съм със същият процесор клокнат на 4,6 гхз със волтаж на ядрото 1,412 волта и го охлаждам със cooler ;aster seidon 120v.  По принцип охладителя е добър за цената си и успява да удържа КОТЛОНА на сравнително добри температури. Тестът съм му го правил когато беше клокнат на 4,8 гхз и се доближаваше до 80 градуса след 30 -35 минути на прайм. Сега във жегата в идле държи хубави температури от порядъка на 30 тина градуса а макс температура стига до 69-72 градуса.

Редактирано от amd World (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесал съм един Phantom 410....мисля да го взимам,навсякъде по ревюта и във форумите я хвалят...все пак ако дадете едно мнение ще е от ползва :)

Смисъл,сега съм с един голдън фийлд дето е адски зле.Отзад няма място за 120мм ,отпред няма за вентилатор...работи на отворен капак,като температурите не са фатални.Чудя се,дали ако взема Фантома,нещата ще се подобрят

Редактирано от lindroos1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесал съм един Phantom 410....мисля да го взимам,навсякъде по ревюта и във форумите я хвалят...все пак ако дадете едно мнение ще е от ползва :)

Смисъл,сега съм с един голдън фийлд дето е адски зле.Отзад няма място за 120мм ,отпред няма за вентилатор...работи на отворен капак,като температурите не са фатални.Чудя се,дали ако взема Фантома,нещата ще се подобрят

Ако ще даваш приблизително 180 лв. за кутия дай още 10-15 лв. и си вземе FD R5. Но като гледам си с микро дъно и можеш да минеш с FD Define Mini. Зависи какво имаш в предвид като идея занапред. R5-та е доста flexible като възможности, а ако ще оставаш с FX-са един Съблезъб на Асус ще и пасне идеално. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя FX ще го махам в скоро време.Дъното и него.После и картата.Гледям да е mid tower кутия,по шипока и по хладна да е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна какво мислиш да си закупиш? FD-то е чудесна отвсякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

FD-то е хубава кутия,но идва само две перки,а за 4лева отгоре може да се вземе NZXT H440,която идва с 4 перки и е не по-лоша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерих един фантом за 130, неизползван,та за това се чудя.Иначе сериозно ме накара да се замисля за FD-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах наскоро големия Phantom 820 в ръцете и като гледам малката е на същия принцип. Като възможности за подредба е добре,но ако не ти е толкова за дизайна също бих те посъветвал за R5.

Лично на мен качеството на изработката и то на голямата,която струва доста лев ми направи леко негативно впечатление. Може би са обърнали повечко внимание на дизайна отколкото на изработката.

Не казвам че беше лоша кутията,просто аз лично очаквах повече за парите. Fan Controller-a е леко нелогичен и като цяло излишен ако имаш хубаво дъно.

ПС. Ок за 130лв вече идва сериозна разлика в цената от R5 та би си заслужавала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

130 при това идва с вентилаторите.Човека е правил рею в сайт и сега я продава.А като цяло,въпроса ми е,ще паднат ли темпемпелатурите заради въздушният поток,или с отвореният голдън фийлд е по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е проблем да изчакам.Съвсем случайто попаднах на кутията в ол*х ,и гледам че е на доцра цена спрямо състоянието.Та зятова питам.Аз така или иначе ще взимам някаква ,и пари няма да пестя.Просто точно тази ь хвалят много,та реших да питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...