Премини към съдържанието
Bourne

Мразите или обичате американците

Препоръчан отговор

Какво ще кажете за американците?

Защо ги мразите или защо ги обичате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете за американците?

Защо ги мразите или защо ги обичате?

Като държава няма как да ги обичам, но не мога и да не им призная, това което са постигнали за има-няма 300 години.

Като хора няма как да ги мразя. Имам приятели, които живеят в Америка, покрай тях съм завързал контакт с няколко американеца и впечатленията са ми повече от добри :speak:

Естествено без жив контакт няма как да си изградя напълно вярно мнение, но впечатленията ми дотук са положителни.

А иначе моите познати, които живеят там /единия е на 21 години, от 4 години живее там, другите са едно семейство което от 10 години е в Америка/, казват много хубави неща за тях. Добри и сърдечни хора. Единственото което е начинът им на живот, но те не са виновни за това, то системата им го налага... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Може ли модераторът да каже каква е причината за преместването на темата от "Всичко останало" в "Празни приказки и забава" ?

Редактирано от Bourne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли модераторът да каже каква е причината за преместването на темата от "Всичко останало" в "Празни приказки и забава" ?

Да ти кажа прав си, че не е за тук, но честно казано си е за коша или по-точно изобщо не трябваше да правиш такава безмислица.

Това дори не е и тема, а прилича на някаква мимолетно породила се мисъл, която незнайно защо си решил да превърнеш в тема. Нито си изразил твоето мнение, нито си се обосновал, нито си обяснил какво имаш предвид и да вкараш някаква конкретика, нито си се опитал да рамкираш поне нещата, а не на последно място това с омразата и любовта не е сериозно да се тълкува изобщо.

Има хора, които не понасят и не са съгласни с политиците и политиката на САЩ (примерно)., А ти коя Америка визираш, защото не знам дали си наясно те колко са и изобщо за държава ли питаш или за континент?

Това е един пример само. Но не ми се вярва някой от пишещите тук хора да мрази себеподобните си където и да е по света. Обичането е аналогично. Малко повечко неща от една мисъл в тоалетната са необходими човек да заобича или да намрази друг човек

.

Накратко: не мисля, че тук присъстващите мразят която и да е нация като цяло и поотделно. Същото важи и за гражданите на други държави.

А ти какво мислиш?

пп. Ако не си пооправиш първия пост в насоката, която ти дадох, не си мисли, че темата ти ще получи смислени отговори.

Всъщност можеш да го направиш и в третия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз преместих темата ! Защо ? Ами мисля че Ал Гор добре ти е обяснил защо ... по същата логика аз мога да направя тема " Мразите или обичате занзибарците , тунгуанците , севернокорейците , триглавите , Шрек , Магарето , баба Яга и т.н. и т.н. " ... и стават пълни щуротии !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ок,

прави сте.

Ако искате изтрийте темата.

Редактирано от Bourne (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това което са постигнали за има-няма 300 години.

Може да се сабори за има няма 3 години. :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами имат и хубави неща но определено самото им държавно устройство,политика и т.н. не ми харесват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване