Премини към съдържанието
Webtut-Bg SupporT®

Изтриване на парола на рутера

Препоръчан отговор

Имам рутер и искам да попитам някой може ли да ми изтрие паролата да влезе в настройките и да си шари да ми блокира достъпа до нет и аз нищо да не мога да направя защото един мой познат ме заплаши че така ще направи ако не му върна 1.20 :biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам рутер и искам да попитам някой може ли да ми изтрие паролата да влезе в настройките и да си шари да ми блокира достъпа до нет и аз нищо да не мога да направя защото един мой познат ме заплаши че така ще направи ако не му върна 1.20 :biggrin:

Може, ако знае паролата и потребителското име за достъп до настройките на рутера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, ако знае паролата и потребителското име за достъп до настройките на рутера.

Не той нищо не знае

Само хвали се че е голям хакер и така.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип трябва да има и локален достъп до рутера, за да прави каквото и да било по него, макар и да не е задължително условие. Ама и вие сте едни хакери на по 13 години ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не той нищо не знае

Само хвали се че е голям хакер и така.

Щом не знае, няма проблем. Ама като дължиш пари, е правилно да си му ги върнеш. Сега 1.20, утре 1200, в други ден, кой знае...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом не знае, няма проблем. Ама като дължиш пари, е правилно да си му ги върнеш. Сега 1.20, утре 1200, в други ден, кой знае...

Не просто сега нямам и той като почна ужас.

Даде ми днеска за закуска защото бях си ги загубил и той още попътя ме пита да ми ги върнеш ей че ще ти махна нета и такива глупости и не е на 13 а на 18

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване