Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

90-60-90: иначе изхвърчаш от работа в Америка

Препоръчан отговор

90-60-90:Иначе изхвърчаш от работа в Америка

0000092307-article2.jpg

Компании вече стимулират с $500 дебелите си служители

Американски компании плащат на персонала си, за да отслабва, пише "Дейли телеграф".Като пример изданието посочва веригата болници "Охайо чейн", която дава по $500 на служителите си, за да отслабват.За да получат наградата, кандидатите трябва да носят педометър, който да измерва физическите им усилия.Половината от 9000-те служители на компанията са подписали договор за участие в тази схема за отслабване.Досега компанията е платила 377 000 долара награди на служителите си за свалените килограми.Подобна схема има и в Ай Би Ем, където кандидатите за смъкване на излишните килограми трябва да се подложат на 12-седмична програма за здравословен начин на живот и ако я изпълнят, ще получат награда от 150 долара. В САЩ почти две трети от хората над 18 г. са с наднормено тегло, а 26% страдат от затлъстяване. Прогнозите са, че до 2015 г. тези цифри ще нараснат съответно до 75 и 41 процента, допълва "Дейли телеграф".

Източник:dnes.bg

п.п. Време е да се поучим от чуждия опит... далеч съм от мисълта да достигнем перфектните мерки, но поне можем да живеем здравословно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми повечко секс, повечко спорт, малко плуване, та така ...

Иначе със щтракане на мазни пръсти по софрите и по 1000 евро да им дават все тая .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мъжете нищо не се казва :) !

Мъже, жени всички сме в кюпа!

Аз и ти сме в другата крайност:на нас трябва да ни плащат за да напълнеем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бели и аз съм с теб ... НЕ на дебелариумите !!! Дайте ни кИбабчета и мУсакЪ :) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това малко като реклама ми прозвуча !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за мъжете нищо не се казва ;) !

Ти що правиш дискриминация по пол?!   :P  :huh:

Пише "Американски компании плащат на персонала си, за да отслабва..." Няма мъже, няма жени, всичко да е 90-60-90. Само средната мярка за мъжете е допустимо да е умножена по 2, но това в редки случаи. Това е, правилата са за всички! Стягайте се че зад океана като пръднат ние тука правим по-сериозни работи.   ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти що правиш дискриминация по пол?! :P:huh:

Брат ... ако застана до каката от снимката / тази с късият ръкав / можеш ме нанесеш три пъти върху нея ;) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брат ... ако застана до каката от снимката / тази с късият ръкав / можеш ме нанесеш три пъти върху нея :P !

Значи си нещо като момченцето със зелената фланелка, така като го гледам в перспектива се нанася 3 пъти.   :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако съм слаб няма ли да ми плащат blink.gif

оф, омръзна ми да забравям запетаи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средното тегло на един американски пасажер е 140кг.! От както взели да им падат самолетите, поради свръх тегло, на летищата, американците ги теглят, като добитък и щом се постигне максималното тегло, което самолетът може да поеме, СТОП.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Средното тегло на един американски пасажер е 140кг.!

И ние сме тръгнали натам.burger.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти що правиш дискриминация по пол?! :P:(

Пише "Американски компании плащат на персонала си, за да отслабва..." Няма мъже, няма жени, всичко да е 90-60-90. Само средната мярка за мъжете е допустимо да е умножена по 2, но това в редки случаи. Това е, правилата са за всички! Стягайте се че зад океана като пръднат ние тука правим по-сериозни работи. ;)

Със или без стягане пак ще стигнем до кривата круша. ;)

За да поддържа добра форма, човек трябва да е дисциплиниран, а това не е качество, с което българите са известни. Е, има и изключения, но не говорим за тях.

Липсата на пари, замърсената околна среда и всичко друго, което ни стресира, са други сериозни фактори, които не ни позволяват да живеем здравословно. На всичко отгоре у всеки един индивид наред с инстинкта за самосъхранение е заложено и лекомислие, което му позволява да вреди на околните и го води към самоунищожение.

Хората трябва да се отърват от животинската си същност, иначе нямат никакъв шанс да оцелеят в по-далечна перспектива.

Това пожелание звучи утопично и е такова, но какво да се прави - човек все пак може да си помечтае, нали? ;)

В краткосрочен план всеки пълен човек може да отслабне, ако консумира по-малко калории, отколкото изразходва. Говорим за относително здравите, без заболявания, свързани с обмяната на веществата. За да се контролираме, се изискват знания и дисциплина... и пак се връщаме при кривото дръвче... ;)

Редактирано от NavNav (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи свине сме станали българите. Вчера отивам в МЕТРО всички дрехи с размер от L нагоре. Питах за по-малки, нямат. Вече човек и дрехи за нормални хора не може да си намери, пък к'во остава да избира модел :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи свине сме станали българите. Вчера отивам в МЕТРО всички дрехи с размер от L нагоре. Питах за по-малки, нямат. Вече човек и дрехи за нормални хора не може да си намери, пък к'во остава да избира модел :P

Сигурно са изкупили по-малките размери :P ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм си добре обаче с удоволствие ще похапвам с вас :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале, като видях %, ужас. Там не можеш да си намериш свястна жена.

Аз съм си долу-горе добре, в долната граница на нормалното тегло ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на мен ще ми дадат ли пари да надебелея?

Защото съм доста слабичък... laugh.gif

Честно казано, предпочитам слабичък вместо дебел и задъхващ се след изкачването на 3 стълбички.

Нищо чудно, че компаниите държат работниците им да са по-слаби.Пълните са далеч с по-малка ефективност на труда.Ясно е защо.

С този пост не искам да обидя нищо и никого.Просто изказвам как са нещата според мен.

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказано е,че пълните хора боледуват по-често,а работодателя няма сметка да плаща болнични.Според мен това е причината на работа да се назначават по-слаби хора,а не това че някой мисли за чуждото здраве!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как няма да са дебели тези тюфлеци.Ядат месо натъпкано с хормони и какво ли не.Царевицата я имат за мезе,полуфабрикатите са им любими.Мак Доналдс и пр.процъфтяват, а млякото им...по-добре да си изпия пикнята.Няма да ви казвам колко е голям проблема с детските храни,иначе са безбожно евтини всички марки,но по-добре не ги давайте на децата си.Ето това е мечтата на всеки човек,да е тюфлек в Америка.

Редактирано от TOPCON (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи свине сме станали българите. Вчера отивам в МЕТРО всички дрехи с размер от L нагоре. Питах за по-малки, нямат. Вече човек и дрехи за нормални хора не може да си намери, пък к'во остава да избира модел :yanim:

Къде видя само от \"L\" нагоре!!!

Аз не мога да си намеря дрехи в България посмъртно все са ми \"S\" или \"М\" ....Не че съм дебела,но съм 1.80см.

Как няма да са дебели тези тюфлеци.Ядат месо натъпкано с хормони и какво ли не.Царевицата я имат за мезе,полуфабрикатите са им любими.Мак Доналдс и пр.процъфтяват, а млякото им...по-добре да си изпия пикнята.Няма да ви казвам колко е голям проблема с детските храни,иначе са безбожно евтини всички марки,но по-добре не ги давайте на децата си.Ето това е мечтата на всеки човек,да е тюфлек в Америка.

Браво точно това е!

Но ,то го има и в България... модифицирани храни!

Редактирано от @Lola (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тези янки не знаят какво искат , нали пък в друга тема четохме, че уволнили една служителка именно, че имала въпросните мерки :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доказано е,че пълните хора боледуват по-често,а работодателя няма сметка да плаща болнични.Според мен това е причината на работа да се назначават по-слаби хора,а не това че някой мисли за чуждото здраве!

Проницателно! Пак става дума за пари бре хора....... :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване