Премини към съдържанието
frozooo

Книга за Win API

Препоръчан отговор

Започнах да чета за програмирането чрез Windows API и си намерих доста книги на английски, който са доста интересни. Но понеже като чета на компютъра и ме заболяват очите се чудех дали има някакви интересни алтернативи на български. Ако някой знае някоя хубава книга по въпроса ще съм му много благорарен. Аз потърсих но не намерих нищо, дано вие да помогнете :nono:. Ако ли не ще си принтирам английската :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Такова животно няма до колкото знам. Срещал съм книги, в които темата е засегната, но не и задълбана.

Препоръчвам ти да да загряваш принтера. (:

П.П. Бъди така добър да качиш(или поне име да дадеш) някъде книжката, която мислиш да принтираш, защото и аз си търся подобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!

Такова животно няма до колкото знам. Срещал съм книги, в които темата е засегната, но не и задълбана.

Препоръчвам ти да да загряваш принтера. (:

П.П. Бъди така добър да качиш(или поне име да дадеш) някъде книжката, която мислиш да принтираш, защото и аз си търся подобна.

Я да видим какво има на сайта на компанията: http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/bb980924.aspx

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да видим какво има на сайта на компанията: http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/bb980924.aspx

А, Microsoft и сайт ли имат?

За съжаление сайта не ми върши работа...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, Microsoft и сайт ли имат?

За съжаление сайта не ми върши работа...

Т.е. документацията на SDK на Майкрософт не ти трябва. А какво тогава ти трябва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той сам не знае какво му трябва

Вземи си това като за начало, но без документацията на МС няма как.

ISBN 978-3-446-41862-2

Там ще се запознаеш с VisualStudio 2008 и осноите на C#. Виж дали няма ново издание, което да покрива VS2010 и .NET 4.0.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Only 75 emoji are allowed.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.