Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте!

Дали може да се направи БГ превод на този чудесен торент?

:clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 74
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Ето предлагам го веднага:

>>>Български за µTorrent v1.4 build 402<<<

или

MIRROR @ data.bg

За сега все още е неофициален.

Повече информация тук

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш .exe-то на utorrent в една папка с езиковия файл и готово! Той сам си го намира:sobbing:.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слагаш .exe-то на utorrent в една папка с езиковия файл и готово! Той сам си го намира;).

<{POST_SNAPBACK}>

Изобщо не го намира.Dumper благодаря за превода - продължавай в същия дух :sobbing:.Kак се пуска програмата на български ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не го намира.Dumper благодаря за превода - продължавай в същия дух ;).Kак се пуска програмата на български ?

<{POST_SNAPBACK}>

sad.gifНаистина никакъв ефект, нема ли кой да ни светне по въпроса! :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се получи. Да не е защото са различни версии? Текстовия файл (а не .exe, поне при мен) е за версия 1.4_402. На мен utorenta ми е версия 1.3. Не е съвсем същата, но ми тръгна.

ПП. Между друго ми даде някаква грешка при стартиране точно в този файл, но си е на български.

Редактирано от Alt_CX (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

sad.gifНаистина никакъв ефект, нема ли кой да ни светне по въпроса! :nono:

<{POST_SNAPBACK}>

еврика преименуваш файла на utorent 1.4 Final.exe.lang.txt и готово

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен стана от първия път.

Дръпнах utorent, изтеглих езиковия файл, сложих ги в отделна папка и стартирах торента. След като проверих скороста и т. н затворих програмата и като я стартирах отново беше на български. Без да преименувам файлове.. :bye:

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това общо взето значи е универсален превод :nono: - ще може да се използва на почти всички версий.Единственото нужно нещо за да работи е да се прейменува текстовия файл на името на торента.exe.lang.Пробвайте ! Работи :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не съм преименувал. Само го изтеглих, разархивирах и поставих в същата папка с .ехе файла и като стартирах програмата си беше на български.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо искам да благодаря за това че ми благодарихте.. :)

Благодаря и аз!

Появи се и друг превод на форума на програмата. Можете да си изберете кой от двата да използвате. Този за който е линка по-горе е с пооправени някой правописни грешки, така че моля да си го изтеглите пак.

Това е от мен, приятно сваляне...

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Първо искам да благодаря за това че ми благодарихте.. :)

Благодаря и аз!

Появи се  и друг превод на форума на програмата. Можете да си изберете кой от двата да използвате. Този за който е линка по-горе е с пооправени някой правописни грешки, така че моля да си го изтеглите пак.

Това е от мен, приятно сваляне...

cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

...лично аз изтеглих този превод който си дал в началото и без да преименувам нищо се получи от раз...версията на клиента ми е 1.4 финал...поздрави... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те,

моля ви искам да ми обясните като на най голямото ЛАМЕ в коя директория точно се инсталира тоя БГ превод ,щото направо вече полудявам все нищо и нищо не става. :speak::)

1."C:\Documents and Settings\бббб\Application Data\uTorrent"

Тука

ли трябва да бъде сложен превода и тука ли дрябва да се направи нова папка в която да се сложат Ексето и превода

2. Тази папка трябва ли да се именува някак си.

Благодаря ви предварително cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей те,

моля ви искам да ми обясните като на най голямото ЛАМЕ в коя директория точно се инсталира тоя БГ превод ,щото направо вече полудявам все нищо и нищо не става.  :down:    :nono:

1."C:\Documents and Settings\бббб\Application Data\uTorrent"

Тука

ли трябва да бъде сложен превода и тука ли дрябва да се направи нова папка в която да се сложат Ексето и превода

2. Тази папка трябва ли да се именува някак си.

Благодаря ви предварително cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Трябва просто да копираш текстовия файл в папката на цTorrent - ако там се намира програмата ("C:\Documents and Settings\бббб\Application Data\uTorrent" - при теб),то тогава просто трябва да сложиш тествоия файл там и всичко ще работи :).

Ако случайно не стане погледни по-горе в темата за името на текстовия файл и името на версията на торент клиента.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново,

Искам да ви попитам пак макар вече да не е във връзка с превода,дали някой от вас знае в коя директория се намира този "Айпи филтър" и дали може да се промени така че да не теглят други лйчари

от други държави а да се направи както е с Азуреуса например да може да си теглиме само ние демек тези които сме от БГ само

:down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Ето и Български езиков файл за µTorrent v1.4.1 build 411:

>>>Български за µTorrent v1.4.1 build 411<<<

или

MIRROR @ data.bg

cool.gif

П.П. Оправени са и файловете за предишните версии. Можете да си ги изтеглите от вече дадените препратки.

Редактирано от Dumper (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и Български езиков файл за µTorrent v1.4.1 build 412:

>>>Български за µTorrent v1.4.1 build 412<<<

или

MIRROR @ data.bg

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и Български езиков файл за µTorrent v1.4.1 build 413:

>>>Български за µTorrent v1.4.1 build 413<<<

или

MIRROR @ data.bg

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето и Български езиков файл за µTorrent v1.4.1 build 418:

>>>Български за µTorrent v1.4.1 build 418<<<

или

MIRROR @ data.bg

cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

biggrin.gif

Перфекто е ,Благодаря много за хубавия превод на хубавата програмка!!!

Clap :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване