Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

здравеите търся такива драивъри за лаптоп:Conexant Cx20561 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

аз намерих драивъри но ми пише следната грешка:Driver installation Failed: Could not find the MEDIA device for this driver моля помогнете :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го напишеш на български може би някой ще ти помогне! :)

В заглавието само имаш повече грешки отколкото думи. Как го правите не знам. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравеите търся такива драивъри за лаптоп:Conexant Cx20561 @ Intel 82801IB ICH9 - High Definition Audio Controller

аз намерих драивъри но ми пише следната грешка:Driver installation Failed: Could not find the MEDIA device for this driver моля помогнете :)

Абе хора! Къде в думата WINDOWS стрещате буквата L и то 2 пъти!!!!! Я вземете и се ограмотете първо. После задавайте въпросите си тук. Чете Ви цял свят и само ви се смее!!!!! Какво е това ЛИНДОЛС??? Срещам названието на операционната система написано така, не за първи или втори път!

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Предполагам проблема с драйвера ти е под ХР.На този адрес в последния пост има решение на проблема. Успех.

пич благодаря много но съм много зле с англииския :hush:

ето снимка не мисли че съм с виста темата и иконите са други :hush:

post-273588-078981900 1277716222_thumb.j

Редактирано от RST (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И не само с английския...

Моднати Windows-и, слагани разни знайни и незнайни теми, софт и тем подобни идиотщини, а после що има теми по форумите от сорта "Plssssss Help!- Много е спешно!"…

Човече спри се!

1-во Тоя драйвър сигурен ли си, че е точно за твоята саунд карта?

2-ро Така направо от WinRAR ли се опитваш да инсталираш?

3-то Старият драйвър (ако е имало такъв) почисти ли го добре? Тази работа е препоръчително да се прави под Save mode.

Искаш помощ? Ами покажи уважение към хората, към които се обръщаш за такава като се постараеш поне да пишеш правилно. Никой тук не е врачка да разгадава първо, какво питаш и после да ти дава съвети по изложения проблем. Само в заглавието на темата ти, има 100 правописни грешки...

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко години Lindows се преименува на Linspire и стана безплатен, преди това струваше 100$. Ако става въпрос за Lindows драйверите вероятно са стари и изобщо не ти разпознава хардуера. Я по добре си шибни един Windows и не се занимавай с тия Линукс базирани системи...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От няколко години Lindows се преименува на Linspire и стана безплатен, преди това струваше 100$. Ако става въпрос за Lindows драйверите вероятно са стари и изобщо не ти разпознава хардуера. Я по добре си шибни един Windows и не се занимавай с тия Линукс базирани системи...

Това нек’ва шега ли е...

Колега не, нестава въпрос за Lindows а за Windows XP. Недей да объркваш и без друго объркания човечец. Microsoft още през 2004 г. изпаднаха с 20 милиона и смениха името на Lindows с Linspire както и ти самия си споменал. Но виж, че автора и снимка е предоставил, това би трябвало да те ориентира донякъде, за каква ОС става дума...

Редактирано от exwol (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещя да ми отговориш на въпросите дето ти зададох? Мани го тоя "линдолс"/"уиндоус" сега, разбрал си вече как се пише и занапред ще знаеш. Кажи за това, което те питах ако искаш да се мъчим да решаваме проблема.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Етимологията на "линдолс" идва от пернишкия диалект "сеуянина с коуеуото" много разпространен из естрадния фолклор. И заради това днес, 21 век, да не би случайно снобчетата да бъдат разпознати като "сеуяни" или неграмотни, бързо бързо подменят всяко срещнато У с Л. Те така или иначе не знаят как се пише и изговаря думата, така че за по сигурно, нъл разби'аш....

А един младеж ми обясни с две думи: Така е модно бе чичка. :(

Тъй че на човек, който не знае дали кара форд или фиат, дали е бензин или дизел, аз лично отказвам да му помагам - те за това не ползват и Гугъл, нали им показва среден пръст на въпросите им :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещя да ми отговориш на въпросите дето ти зададох? Мани го тоя "линдолс"/"уиндоус" сега, разбрал си вече как се пише и занапред ще знаеш. Кажи за това, което те питах ако искаш да се мъчим да решаваме проблема.

добре пич кажи си скаипа и да решим проблема :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване