Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

jordanp

Препоръчайте ми mp3 player

Препоръчан отговор

Търся някакъв мп3 плеър за средна цена 40лв. Нямам много претенции, само: - да има карта минимум 1гб; - радио; - батерия издържаща поне 10часа; - по възможност цветен дисплей (може и син :blink:); - диктофон (не е задължително); - да вади що годе приличен звук, доколкото позволява мп3 формата; Можете ли да ми препоръчате някой модел? Спрял съм се на тези: http://www.mit.bg/rw/cart/items/ValiTeacMP113-mp3-player-mp-113.html/?page=1&cat=450 (единствен недостатък-няма радио), Teac-MP3 player MP-113 -39лв. http://www.pazaruvaj.com/mp3-plejyri-c3147/teac/mp-113-4gb-p38444642/ (на вид същия модел, малко по скъп, но с радио и повече памет), Teac MP-113 4GB-47лв. http://www.pazaruvaj.com/mp3-plejyri-c3147/teac/mp-113-4gb-p38444642/ (има всичко основно, което желая )-39лв DIVA - DIVA FX - 32n 39лв. Някой използвал ли е някои от тези плеъри, някакви отзиви или да ми препоръчате друг сносен модел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Препоръчвам ти този:

Публикувано изображение

Вградена памет: 2 GB / 4 GB ( Основната цена е за 2 GB, останалите може да изберете от падащото меню долу )

Графичен дисплей с подсветка

Поддържа MP3/WMA

Диктофон

FM радио

USB 2.0

Литиево-полимерна батерия

Размери: 78,6 x 26,5 x 10,8 mm

Тегло: 19,8 g

Гаранция: 12 месеца

http://store-bg.net/daisy-multimedia-diva-fx32n-mp3-plejr-2gb-4gb-p-6444.html

:rolleyes:

Редактирано от Assassin95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Apacer AU350 2GB - 39,59лв. - няма радио

Apacer AU581 2GB - 44,40лв.

MSI Digi Player 600 - Този го използвам от няколко години (2-3) и нямам абсолютно никакви проблеми. Няма радио. Цената му преди беше 45лв. Сега не знам дали се продава някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, какви пръчки препоръчвате, при положение, че за малко повече пари се купува качествен, марков плеър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че са пръчки, ама човека иска до 40лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам че са пръчки, ама човека иска до 40лв.

е, ако има как до 50лв да не са пръчки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09026406 Приятел 2 години е вече с Нео и няма никакви проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.technomar...uct_id=09026406

Приятел 2 години е вече с Нео и няма никакви проблеми!

Едно от условията е поне 10 часа издръжливост на батерията. Моделите с големи, особено цветни дисплеи, на не толкова класни марки едва ли са с достатъчно капацитевна батерия, че да храни такъв диагонал за толкова дълго време?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз току що си купих това... http://store-bg.net/daisy-multimedia-diva-fx30-mp3-plejr-2gb-4gb-p-6445.html Само, че имам един въпрос - може ли да ми кажете, как се зарежда въпросната батерия ? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз току що си купих това...

http://store-bg.net/daisy-multimedia-diva-fx30-mp3-plejr-2gb-4gb-p-6445.html

Само, че имам един въпрос - може ли да ми кажете, как се зарежда въпросната батерия ? ;)

Би трябвало чрез USB-то от компютъра. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само, че имам един въпрос - може ли да ми кажете, как се зарежда въпросната батерия ? ;)

Предполагам, включваш плеъра в някой USB порт на компютъра и зареждането започва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, след мъничко ще пробвам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, след мъничко ще пробвам :whist:

Друго важно нещо (mp3 плеъри, които се зареждат от USB), като го свържеш към компютъра, за да започне да зарежда трябва да използваш инструмента вграден в Windows за Безопасно премахване на хардуер (Safely Remove Hardware) при часовника. След което на дисплея трябва да се появи някаква индикация, че зарежда (напр. пълнене на батерията).

П.П. Ако има книжка там може да прочетеш повече.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тръгна да зарежда ! Благодаря за съвета при изключване, прочетох го и в книжката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа употребяван от мен МР4 плеър Philips

Радио,Диктофон,Има доста цветове,Можеш да гледаш видео клипове на него.Външния му вид е доста стилен.Няма нито една драскотина!

Пълен комплект е!

Публикувано изображение

Но цената му разбира се няма да е 40 лв.Ако си заинтересУван пиши едно ЛС.

Редактирано от П.Костадинов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този МP3 плеър започна да му гори дисплея :) Появи ми се една черта и една точка. Да видим има ли смисъл от едногодишната гаранция / в понеделник ще се разправям / :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този МP3 плеър започна да му гори дисплея :) Появи ми се една черта и една точка. Да видим има ли смисъл от едногодишната гаранция / в понеделник ще се разправям / :cool:

Би трябвало да има смисъл от гаранцията, иначе защо я дават? Докато плейъра ти в сервиз, гаранцията спира да тече, т.е. като ти го върнат гаранцията трбва да е удължена с времете за ремонт. Ако не могат да го оправят- би трябвало да го заменят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също си търся mp3 плеър, в същност по-скоро мп4, та реших, че е по-добре да пиша тук, от колкото да създавам нова тема.

Първо да си споделя и опита.Значи досега съм имала две mp4 и едно mp3, като само последното mp4 изтрая година и нещо, при положение, че беше тормозено всекидневно - другите се прецакаха за отрицателно време. Едното беше SANG, другото Appacer, а това, което издържа - MuVi 15, но в крайна сметка нищо не е вечно, затова сега търся ново mp4, което да е не повече от 100 лева ( е, баща ми едва ли ще умре, ако е 110...) и да има следните екстри ( така де, не е абсолютно задължително да има абсолютно всичко...):

Памет: От 4 GB нагоре ( по-малко не ми вършат работа - от опит си знам)

Екранчето да не е от онези, миниатюрните, на които не виждаш нищо, като си пуснеш филма. ( За справка, разолюцията на MuVi 15 беше 1.8 инча и едва се виждаше...)

Да възпроизвежда .avi или някой друг по-разпространен формат.

На външен вид не държа да е кой знае какво и все пак по възможност да е черно ( бяло, сиво или метално също вършат работа) и да няма разни ярки цветове по него.

Да работи с универсални слушалки ( в смисъл от обикновените, защото примерно SANG-a ми беше със слушалки,чиито накрайник беше по-тънък и по-дълъг, пък чух, че такива се намирали по-трудно)

И още нещо: да има bluetooth ( не е задължително, предвид това колко малко са моделите с блутут, пък и нали не искам да е много скъпо... и все пак много бих му се кефила :) )

Ами... мисля, че е това, но не е изключено и да пропускам нещо - ако се сетя, ще добавя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси си например този. Иначе е доста по-скъп, но е стар модел и това са явно последни бройки, има ги само в три от магазините им. Мисълта ми е, че на по-малък дисплей филмите ще се гледат некомфортно, а по принцип за тези пари като цяло трудно ще си намериш плеър за филми.

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...